• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

PRZEJŚCIE NA HALE SPORTOWĄ -> Ostrów Wielkopolski

UWAGA !!!

Harmonogram przejścia na halę Ostrów Wielkopolkski (PRUŚLIN, ZAP, CENTRUM) -> pozostałe lokalizacje informacja smsowa lub u trenerów.

Mimo ogromnych starań harmonogramy zawierają zmiany w stosunku do treningów na orlikach  -> prosimy o wyrozumiałość !!!

Przejście na hale sportową ze względu na sprzyjające warunki atmosferyczne odbędzie się 23.10.2017r. ( wyjątek stanowi gr. A, B, C -> Ostrów Wielkopolski-Pruślin ) szczegółny poniżej :

 

1) Ostrów Wielkopolski Pruślin 

Zaznaczamy, że w grupach mogą nastąpić bardzo drobne przesunięcia !

Gr. A -> poniedziałek, czwartek godz. 16:00 -> hala sportowa SP13 (obowiązuje od 16.10) Trener : Michał Giecz

(Tomek Kisielewski, Piotrek Kisielewski, Klara Andrzejewska, Ania Kisielewska, Igor Bąkowski, Kamil Pasiak, Jakub Kulas, Leon Domagała, Dominik Michalak, Adam Królik, Borys Mielcarek, Piotr Szczypkowski, Piotr Gmur, Franek Graf, Wojciech Sęk, Igor Smanok, Tycjan Załoga-Rychlik)

Gr.B -> poniedziałek, czwartek godz. 17:00 -> hala sportowa SP13 (obowiązuje od 16.10) Trener : Michał Giecz

(Mikołaj Kubiak, Olaf Wojtczak, Nikodem Sikora, Martin Sikora, Tymoteusz Graf, Patryk Rataj, Stanisław Zawadzki, Kazimierz Dzbik, Szymon Nowicki, Piotr Klimek, Samuel Pawełczak. Sebastian Henrysiak, Jakub Kupijaj, Filip Rosiakowski, Szymon Woźnicki, Alan Majchrzak, Jakub Miechowian, Fabian Rychlik, Aleks Łukomski)

Gr.C -> poniedziałek, czwartek godz. 18:00 -> hala sportowa SP13 (obowiązuje od 16.10) Trener : Michał Giecz

(Jakub Korkusz, Anotni Nowicki, Wojtek Bunk, Dawid Kuźnar, Adam Pieprzka, Franciszek Puchała, Adam Milewski, Igor Frankiewicz, Adam Gajda, Natan Krupa, Piotr Wojciechowski, Hubert Flajszer, Filip Nowakowski, Jakub Olkiewicz, Paweł Rakowski, Filip Kasprzak)

Gr.D -> poniedziałek, czwartek godz. 17:30 -> hala sportowa SP Wtórek (podział obowiązuje od 16.10 przejście na halę do Wtórku nastąpi 23.10 lub 30.10 od 16.10 obowiązuje nowy podział i nowe godziny ->  treningi jeszcze ORLIK SP13) Trener : Tomasz Berus

(Hubert Frąszczak, Adam Kasprzak, Piotr Szymczak, Szymon Stachowiak, Bruno Krawczyński, Borys Rachuta, Adam Sosiński, Franek Roszak, Max Mikłas, Iwo Polarczyk, Jakub Bluz, Paweł Jurek, Wojtek Naskręcki, Wojciech Bartczak, Stanisław Gmurek, Rajan Parsons, Miłosz Skowronek, Mateusz Stambuła, Antoni Szymałka, Filip Tyjon, Alan Wesołowski, Robert Rostolski, Bartek Góźdź, Kacper Zybała, Eryk Łuczak)

Gr.E -> poniedziałek, czwartek godz. 16:30 -> hala sportowa SP Wtórek (podział obowiązuje od 16.10 przejście na halę do Wtórku nastąpi 23.10 lub 30.10 od 16.10 obowiązuje nowy podział i nowe godziny -> treningi jeszcze ORLIK SP13) Trener : Marcin Kaczmarek

(Wojtek Makowski, Wikotr Woźniak,Kuba Kasprzak, Kacper Gądziak, Kuba Reterski, Mikołaj Szczapaniak, Damian Błaszczyk, Kacper Adamczak, Szymon Chmielewski, Przemysław Chruścicki, Krzysztof Jagodziński, Błażej Kucharski, Kacper Racz, Krzysztof Włodarczyk, Eryk Kędziorski, Wiktor Górecki, Kamil Wilczura, Karol Roszkiewicz, Kacper Skałecki, Szymon Binek, Mikołaj Szewczyk, Franek Krysztofiak, Kacper Lewandowski, Michał Żymułka, Wojecih Graf, Karol Schubert, Eryk Kołodziej, Jakub Kempiński, Patryk Kowalewski, Bartosz Gromski, Michał Szwejkowski)

Gr.D, GR E -> nie wykluczamy przy utrzymującej się wysokiej frekwencji treningowej utworzenia od listopada dodatkowej gr. F ( treningi o godz. 18:30 SP Wtórek -> poniedziałek, czwartek ) -> będą to najstarsze oosby z gr.E.

 

2) Ostrów Wielkopolski Centrum 

Harmonogram dla całości obowiązuje od 23.10.

Gr, A (ul.Wrocławska) -> poniedziałek godz. 17:00 (hala sportowa SP9), piątek godz. 18:00 (mała hala SP Edukator ul.Tuwima) Trener : Tomasz Kempiński

Gr.B (ul.Wrocławska) -> poniedziałek godz. 18:00 (hala sportowa SP9), piątek godz. 19:00 (mała hala SP Edukator ul.Tuwima) Trener : Tomasz Kempiński

Gr.C (ul.Kantaka) -> piątek godz. 18:30 (hala sportowa ZSTE ul.Kantaka), sobota godz. 9:00 (hala sportowa SP9) Trener : Tomasz Adamczyk

Gr.D (ul.Kantaka) -> piątek godz. 19:30 (hala sportowa ZSTE ul.Kantaka), sobota godz. 10:00 (hala sportowa SP9) Trener : Tomasz Adamczyk

 

3) Ostrów Wielkopolski Zachód - ZAP

Harmonogram dla całości obowiązuje od 23.10

Gr. A -> środa godz. 18:00 (hala sportowa ZS Sióstr Salezjanek ul.Wańkowicza), piątek godz. 17:00 (mala hala SP Edukator ul.Tuwima) Trener: Tomasz Adamczyk

Powrót na górę

Wspierają nas

razem1117

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy