• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

dolacz

strefaz

strefar

  • TURNIEJE MIKOŁAJKOWE - terminy !!!
    TURNIEJE MIKOŁAJKOWE - terminy !!!

    TERMINY TURNIEJÓW MIKOŁAJKOWYCH AKADEMII KRECIKA :

    23 listopad - rocznik 2009/2010 (godz. 10:00) - HALA SP RASZKÓW

    24 listopad - rocznik 2007/2008 (godz.10:00) - HALA SP RASZKÓW

    14 grudnia - rocznik 2005/2006 (godz. 10:00) - HALA SP SOŚNIE

    15 grudnia - rocznik 2013.2014,2015 - godz. 9:00 , rocznik 2011/2012 - godz. 12:00 - HALA SP9 Ostrów Wielkopolski

    ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY !!! DO ZOBACZENIA NA TURNIAJACH !!!

    Napisano środa, 16 październik 2019 07:57
  • TURNIEJE JESIENNE - harmonogram !!!
    TURNIEJE JESIENNE - harmonogram !!!

    6 październik - BOISKO ZA PAROWOZOWNIĄ (ul.Kilińskiego/Składowa) Ostrów Wielkopolski 

    13:00 - turniej rocznik 2009/2010 - 2 boiska

    15:30 - turniej rocznik 2007/2008 - 2 boiska

    13 październik - BOISKO ZA PAROWOZOWNIĄ (ul.Kilińskiego/Składowa) Ostrów Wielkopolski 

    11:00 - turniej rocznik 2011/2012 - 3/4 boiska

    Napisano czwartek, 03 październik 2019 10:14
  • SOŚNIE - ruszają treningi dla 3.5-4 latków !!!
    SOŚNIE - ruszają treningi dla 3.5-4 latków !!!

    W Sośniach ruszają zajęcia dla 3.5-4 latków !!!

    Zajęcia będą się odbywać raz w tygodniu - Czwartek godz. 16:00 !!!

    Ilośc miejsc jest ograniczona - kontakt Trener Łukasz Nowak - 723-948-064

    Napisano wtorek, 01 październik 2019 07:50
  • HARMONOGRAM ZIMOWY !!!
    HARMONOGRAM ZIMOWY !!!

    Harmonogram zimowy będzie obowiązywał w zależności od pogody wstępnie dla młodszych grup planujemy 14 październik dla starszych grup 4 listopada ( o przejściu na halę będziemy informować poprzez SMS) :

    Ostrów Wielkopolski - Pruślin :

    gr.A (poniedziałek,czwartek) - godz. 16:00 - HALA SP13 Pruślin - trener Michał Giecz, Ania Grajaszek

    gr.B (poniedziałek,czwartek) - godz. 17:00 - HALA SP 13 Pruślin - trener Michał Giecz, Ania Grajaszek

    gr.C (poniedziałek,czwartek) - godz. 18:00 - HALA SP Wtórek - trener Michał Giecz, Ania Grajaszek

    gr.D poniedziałek 17:00, czwartek 16:30 - HALA SP Wtórek - trener Tomasz Kempiński

    Ostrów Wielkopolski - Wrocławska :

    gr.A (wtorek,piątek) - godz. 18:30 - HALA SP9 - trener Tomasz Kempiński, Krystian Mokrzycki

    gr.B czwartek godz. 19:00, piątek 19:30 - HALA SP9 -  trener Tomasz Kempiński, Krystian Mokrzycki

    Ostrów Wielkopolski - Kantaka :

    gr.C czwartek godz. 17:00, sobota godz. 9:00 - HALA SP9 -  trener Tomasz Adamczyk

    gr.C1 czwartek godz. 18:00, sobota godz. 10:00 - HALA SP9 - trener Tomasz Adamczyk

    Ostrów Wielkopolski - Kozi Borek :

    gr.D poniedziałek 19:30, czwartek 18:00 - HALA ZST ul. Kantaka - trener Bartosz Muss

    Ostrów Wielkopolski - ZAP :

    gr.A (wtorek,piątek) - godz. 18:30 - HALA SP9 - trener Tomasz Adamczyk, Paweł Jasiński

    gr.B czwartek godz. 19:00, piątek 19:30 - HALA SP9 -  trener Tomasz Adamczyk, Paweł Jasiński

    PRZYGODZICE :

    gr. A (wtorek,czwartek) 16:30 - HALA SP - trener Tomasz Adamczyk

    gr. B (wtorek,czwartek) 17:30 - HALA SP - trener Tomasz Adamczyk

    TARCHAŁY WIELKIE :

    gr.A (poniedziałek,środa) 16:00 - HALA PILAWA ODOLANÓW - trener Paweł Jasiński

    SOBÓTKA :

    gr.A (wtorek,czwartek) 16:00 - HALA SP Sobótka - trener Paweł Jasiński

    Raszków :

    gr. A (środa,piątek) godz. 17:00 - HALA SP Raszków - trener Daniel Kaczmarek, Jordan Kaczmarek

    gr.B (środa,piątek) godz. 16:00 - HALA SP Raszków - trener Daniel Kaczmarek, Jordan Kaczmarek

    Sulmierzyce :

    gr.A (wtorek, czwartek) - godz. 16:00 - Sala Sulmierzyce - trener Kamil Krawczyk

    gr.B (wtorek, czwartek) - godz. 17:00 - Sala Sulmierzyce - trener Kamil Krawczyk

    Sośnie :

    - Grupa Maluchów (2015 i młodsi) - czwartek godz. 16:00 - Hala Sośnie - trener Łukasz Nowak

    - Grupa E (2012-2014) - wtorek, czwartek - godz. 17:00 - Hala Sośnie - trener Łukasz Nowak

    - Grupa A (2008-2010) - poniedziałek (17:00), piątek (16:00) - Hala Sośnie - trener Łukasz Nowak

    - Grupa B (2007-2010) - poniedziałek (16:00), czwartek (15:00) - Hala Sośnie - trener Łukasz Nowak

    - Grupa C (2010-2012) - wtorek (16:00), środa (16:00) - Hala Sośnie - trener Łukasz Nowak

    - Grupa D (2005-2008) - wtorek (18:00), czwartek (18:00) - Hala Sośnie - trener Łukasz Nowak

     

     

    Napisano wtorek, 24 wrzesień 2019 09:23
  • WYJAZD MECZ POLSKA-HOLANDIA U20
    WYJAZD MECZ POLSKA-HOLANDIA U20

    Akademia Krecika organizuje wyjazd na mecz Polska-Holandia do lat 20, który odbędzie się 14 października o godz. 17:00 w Kaliszu (wyjazd 15:45 Stadion Miejski Ostrów Wlkp.. Na zgłoszenia czekamy tylko dziś 17.09. do godz. 23:00 (imię,nazwisko,pesel) tylko i włącznie SMS na numer Akademii (604612474). Koszt wyjazdu 20zł od osoby.

    Napisano wtorek, 17 wrzesień 2019 07:51

PÓŁKOLONIE SOŚNIE - plan dnia

Wstępny plan dnia Sośnie :

8:20 - zbiórka SP SOŚNIE - orlik

8:30-10:00 – I trening  (hala/orlik) - trening główny

11:00 – obiad 

11:30-15:00 zorganizowany czas wolny (plaża, turniej beach soccera, gry i zabawy, konkursy, zwiedzenie, trening)

15:00 - odbiór dzieci Sośnie

( w piątek planowany wyjazd na basen - "PARK WODNY KROŚNICKA PRZYSTAŃ" prosimy zabrać ze sobą kąpielówki )

TRENER : ŁUKASZ NOWAK 

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem !

Powrót na górę

Wspierają nas

razem1140razem1120

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09
  • JP-partner
  • Przygodzice-partner
  • sosnie-partenr
  • raszkow-partner
  • powiat-partner

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy