• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

Terminarz [2004-2005]

 

 

1 kolejka : 25.09.2016r. - Ostrów Wielkopolski

 

Ostrów Wlkp. – Sulmierzyce 2-4 (Mateusz Witek x2, Igor Orlikowski x2, Wojtek Banasiewicz, Szymon Moś)

 

Sośnie – Sobótka 0-2 (Bartek Walotka, Jakub Wąsala)

 

Sulmierzyce II – Sośnie II 0-3 (Nikodem Bajodek x2, Kamil Chmielecki)

 

Pauza : Kościelna Wieś

 

2 kolejka : 25.09.2016r. - Ostrów Wielkopolski

 

Sośnie – Ostrów Wlkp. 2-0 (Karol Witkowski x2)

 

Sulmierzyce – Sobótka 0-0

 

Sulmierzyce II – Kościelna Wieś 4-1 (Przemek Wizner x3, Miłosz Adamczak – Kacper Gomółka)

 

Pauza : Sośnie II

 

3 kolejka : 25.09.2016r. - Ostrów Wielkopolski

 

Sobótka – Ostrów Wlkp. 4-1 (Jakub Wąsala x4 – Mikołaj Szczepaniak)

 

Sulmierzyce – Sośnie 1-2 (Igor Orlikowski – Karol Witkowski x2)

 

Sośnie II – Kościelna Wieś 4-0 (Sebastian Rospęk, Patryk Krezymon, Nikodem Bajodek, Kamil Chmielecki)

 

Pauza : Sulmierzyce II

 

4 kolejka : 25.09.2016r. - Ostrów Wielkopolski

 

Sulmierzyce II – Ostrów Wlkp. 1-2 (Przemek Wizner – Mateusz Witek x2)

 

Sośnie II – Sulmierzyce 1-3 (Patryk Krezymon – Igor Orlikowski x2, Szymon Moś)

 

Kościelna Wieś – Sośnie 1-3 (Jakub Prus – Julita Grabowiec, Kamil Grabowiec, Brajan Grobelny)

 

Pauza : Sobótka

 

5 kolejka : 22.10.2016r. - Ostrów Wielkopolski

 

Sośnie II – Ostrów Wlkp. 2-0 (Patryk Krezymon x2)

 

Sulmierzyce II – Sulmierzyce 1-3 (Miłosz Adamczak - Igor Orlikowski x2, Kamil Kokot)

 

Sobótka – Kościelna Wieś 3-0 (Jakub Wąsala, Ola Gałczyńska, Eryk Maj)

 

Pauza : Sośnie

 

6 kolejka : 22.10.2016r. - Ostrów Wielkopolski

 

Kościelna Wieś – Ostrów Wlkp. 2-1 (Igor Dmytrow, Mateusz Zawada - Mikołaj Szczepaniak)

 

Sośnie – Sulmierzyce II 0-0

 

Sobótka – Sośnie II 0-1 (Partryk Krezymon)

 

Pauza : Sulmierzyce

 

7 kolejka : 22.10.2016r. - Ostrów Wielkopolski

 

Kościelna Wieś – Sulmierzyce 0-4 (Szymon Moś x3, Wojtek Banasiewicz)

 

Sośnie II – Sośnie 0-1 (Julita Grabowiec)

 

Sobótka – Sulmierzyce II 1-1 (Paweł Przybecki - Przemek Wizner)

 

Pauza : Ostrów Wlkp.

...

8 kolejka : 22.10.2016r. - Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wlkp. – Sulmierzyce 1-4 (Mikołaj Szczepaniak - Igor Orlikowski x4)

Sośnie – Sobótka 0-0

Sulmierzyce II – Sośnie II 1-2 (Oliwier Migaj - Sebastian Rospęk, Patryk Krezymon)

Pauza : Kościelna Wieś

9 kolejka : 22.10.2016r. - Ostrów Wielkopolski

Sośnie – Ostrów Wlkp. 5-1 (Kamil Grabowiec x2, Karol Witkowski x2, A.Wołodźko - Dmytro Sadovikov)

Sulmierzyce – Sobótka 4-1 (Szymon Moś x2, Igor Orlikowski x2 - Paweł Przybecki)

Sulmierzyce II – Kościelna Wieś 3-0 (Marcin Cepa,Miłosz Adamczak, Jakub Koprowski)

Pauza : Sośnie II

10 kolejka : grudzień - Sośnie

Lenartowice II– Ostrów Wlkp. 0-0

Sulmierzyce – Sośnie 1-0 (Igor Orlikowski)

Sośnie II – Sobótka 1-0 (Patryk Krezymon)

Kościelna Wieś - Lenartowice 1-4 (Kuba Prus - Dominik Czajczyński, Piotr Osuch, Paweł Skowroński, Mikołaj Mizerkiewicz)

11 kolejka : grudzień - Sośnie

Sulmierzyce II – Lenartowice II 1-0 (Jakub Mazurkiewicz)

Sośnie II – Sulmierzyce 0-2 (Szymon Moś, Miłosz Adamczak)

Kościelna Wieś – Sośnie  0-1 (Brajan Groberlny)

Lenartowice - Sobótka 1-0 (Mikołaj Mizerkiewicz)

12 kolejka : grudzień - Sośnie

Sośnie II – Ostrów Wlkp. 4-0 (Hubert Drępiewski x2, Patryk Krezymon, Kamil Gratzke)

Sulmierzyce II – Lenartowice 1-0 (Oliwier Migaj)

Sobótka – Kościelna Wieś 7-0 (Jakub Wąsala x3, Paweł Przybecki, Eryk Maj x2, Michał Losy)

Sulmierzyce - Lenartowice II 7-1 (Szymon Moś x3, Igor Orlikowski x2, Miłosz Adamczak x2 - Samobój)

13 kolejka : grudzień - Sośnie

Kościelna Wieś – Lenartowice 1-0 (Kacper Szczupak)

Sośnie – Sobótka 0-0

Sulmierzyce II – Sośnie II 1-3 (Oliwier Migaj - Hubert Drępiewski x2, Samobój)

Ostrów Wlkp. - Lenartowice 0-1 (Paweł Skowroński)

14 kolejka : grudzień - Sośnie

Kościelna Wieś – Sulmierzyce 1-4 (Kacper Prus - Szymon Moś x3, Miłosz Adamczak)

Sośnie II – Lenartowice II 2-0 (Sebastian Rospęk, Dawid Karbarz )

Ostrów Wlkp. – Sulmierzyce II 1-1 (Kuba Kasprzak - Weronika Banaszak)

Sośnie - Lenartowice 1-0 (Karol Witkowski)

16 kolejka - 26.03.2017r. - Ostrów Wielkopolski

Lenartowice - Ostrów Wlkp. 0:6 ( Cyprian Adamcio x3, Mateisz Witek, Wojtek Graf x2 )

Sulmierzyce II - Kościelna Wieś 1:0 ( Kamil Kokot )

Sulmierzyce - Lenartowice II 4-2 ( Szymon Moś x2, Miłosz Adamczak x2 - Michał Szulczyński, Hak )

Ostrów Wlkp. II - Sobótka 3-1 ( Damian Błaszczyk x2, Damian Tomaszewski - Paweł Przybecki )

17 kolejka - 26.03.2017r. - Ostrów Wielkopolski

Kościelna Wieś - Lenartowice 1:4 ( Piotr Maniewski - Mikołaj Mizerkiewicz x2, Bartek Jankowski x2)

Sośnie - Ostrów Wlkp. 0:1 ( Cyprian Adamcio )

Sośnie II - Ostrów Wlkp. II 5:0 ( Nikodem Bajodek, Sebastian Rospęk, Patryk Krezymon x2, Hubert Drępiewski )

Sulmierzyce - Sobótka 4-0 ( Szymon Moś x2, Miłosz Adamczak, Kacper Grochowski )

18 kolejka - 26.03.2017r. - Ostrów Wielkopolski

Sośnie - Lenartowice 4:0 ( Karol Witkowski, Julita Grabowiec, Kacper Ratajczak, Dawid Karbarz )

Ostrów Wlkp. - Sulmierzyce II 4:0 ( MAtusz Witek x2, Cyprian Adamcio, Wojtek Graf )

Sobótka - Sośnie II 0:0

Lenartowice II - Ostrów Wlkp. II 3:1 ( Dominik Czajczyński, Rzetecki, Hak - Damian Błaszczyk )

19 kolejka - 26.03.2017r. - Ostrów Wielkopolski

Kościelna Wieś - Sośnie 0:3 ( Brajan Grobelny, Kacper Ratajczak x2)

Sulmierzyce II - Lenartowice 1:0 ( Przemek Wizner )

Sośnie II - Lenartowice II 4:1 ( Patryk Krezymon, Nikodem Bajodek, Hubert Drępiewski x2 - Dominik Czajczyński )

Ostrów Wlkp. II - Sulmierzyce 0:7 ( Igor Orlikowski x3, Miłosz Adamczak x3, Szymon Moś )

20 kolejka - 26.03.2017r. - Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wlkp. - Kościelna Wieś 5:0 ( Samobój, Wojtek Graf, Cyprian Adamcio, Mikołaj Szewczyk x2 )

Sulmierzyce II - Sośnie 1:0 ( Kacper Kokot )

Sulmierzyce - Sośnie II 1:2 ( Miłosz Adamczak - Hubert Drępiewski x2 )

Sobótka - Lenartowice II 0:3 ( Rzetecki x3 )

 

21 kolejka - 23.04.2017r. - Ostrów Wielkopolski

Sulmierzyce II - Lenartowice II 1-0 (Marcin Cepa)

Sośnie - Kościelna Wieś 2-0 ( Karol Witkowski, Adam Wołodźko )

Sośnie - Lenartowice II 4-0 ( Kamil Grabowiec, Karol Witkowski, Kacper Ratajczak, Brajan Grobelny )

Sulmierzyce II - Kościelna Wieś 1-1 ( Wojtek Banasiewicz - Mateusz Zawada )

Sulmierzyce II - Sośnie 1-2 ( Wojtek Banasiewicz - Julita Grabowiec, Brajan Grobelny )

Kościelna Wieś - Lenartowice II 2-0 ( Mateusz Zawada, Kacper Gomółka )

Sulmierzyce II - Sośnie 0-3 ( Brajan Grobelny, Kamil Grabowiec, Dawid Karbarz )

Kościelna Wieś - Lenartowice II 1-0 (Jakub Koprowski)

Sulmierzyce - Lenartowice 0-1 (Dominik Czajczyński)

Ostrów Wlkp. - Sośnie 0-0

Sulmierzyce - Sobótka 7:0 ( Igor Orlikowski x2, Miłosz Adamczak x3, Kacper Grochowski x2)

Lenartowice - Ostrów Wlkp. 4:0 (2x samobój, Igor Haak, Przemysław Przywarciak )

Sośnie - Sobótka 4:1 ( Patryk Krezymon x2, Nikodem Bajodek, Hubert Drapiewski - Nikodem Bulbak )

Sulmierzyce - Ostrów Wlkp. 2:1 (Igor Orlikowski, Miłosz Adamczak - Cyprian Adamcio )

Lenartowice - Sobótka 4:1 ( Jagoda Tomczak, Igor Haak, Przemysław Przywarciak x2 - Nikodem Bulbak )

Sulmierzyce - Sośnie 1:1 ( Igor Orlikowski - Hubert Drapiewski )

Ostrów Wlkp. - Sobótka 3:0 ( Maciej Kędzia x2, Wojtek Graf )

Lenartowice - Sośnie 2:3 ( Igor Haak, Przemysław Przywarciak - Hubert Drapiewski x2, Patryk Krezymon ) 

 

22 kolejka - 29.05.2017r. - Sulmierzyce

Sulmierzyce II - Raszków 1:1 ( Cezary Wysocki - Tymoteusz Otwiaska )

Sulmierzyce III - Ostrów Wlkp. 0:4 ( Jakub Kędzia x2, Kacper Stachowski, Maciej Kędzia )

Sulmierzyce II - Ostrów Wlkp. 2:2 ( Przemek Wizner, Patryk Paluszkiewicz - Maciej Kędzia, Dominik Dąbkiewicz )

Sulmierzyce III - Raszków 1:3 ( Kamil Kokot - Marta Kraszkiewicz, Mateusz Bursztynowicz, Kamil Sobczak )

Raszków - Ostrów Wlkp. 0:0

Sulmierzyce III - Sulmierzyce II 1:3 ( Patryk Paluszkiewicz - Kamil Kokot x2, Wojtek Banasiewicz )

Sulmierzyce - Sośnie 1-0 ( Szymon Moś )

Sośnie - Sośnie II 1-4 ( Kacper Ratajczak - Hubert Drapiewski x2, Samobójcza, Adam Wołodźko )

Sośnie II - Sulmierzyce 1-1 ( Hubert Drapiewski - Kacper Grochowski )

Sulmierzyce - Sośnie 6-1 ( Igor Orlikowski x3, Miłosz Adamczak x2, Szymon Moś - Brajan Grobelny )

Sośnie - Sośnie II 0-2 ( Hubert Drapiewski , Adam Wołodźko )

Sulmierzyce - Sośnie II 4-0 ( Kacper Grochowski x2, Igor Orlikowski, Miłosz Adamczak )

 

Powrót na górę

Wspierają nas

razem1117

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy