Wydrukuj tę stronę

Terminarz [2002-2004]

14.10.2017r. - turniej jesienny - Ostrów Wielkopolski

 

Gr.A. (mecze i rewanże)

Raszków - Sulmierzyce 0-0. 0-2 (Miłosz Adamczak, Przemek Wizner)

Sulmierzyce - Sośnie II 1-1 (Szymon Moś - Kacper Ratajczak), 0-0

Raszków - Sośnie II 0-0, 1-4 (Jakub Piotrowski - Dawid Galbierczyk, Hubert Drapiewski, Mariusz Fibig, Nikodem Bajodek)

Gr.B. (mecze i rewanże)

Sośnie - Lenartowice 1-1 (Bartek Pichliński - Dominik Czajczyński), 2-1 (Hubert Szkudlarz, Bartek Pichliński - Dominik Czajczyński)

Lenartowice - Raszków II 1-0 (Michał Szulczyński), 1-0 (Igor Haak)

Raszków II - Sośnie 2-1 (Dariusz Ulatowski x2 - Jakub Usarek), 0-4 (Jakub Usarek x2, Bartek Pichliński, Rosh Kwiatkowski)

Mecz o 5 miejsce :
Raszków - Raszków II 4-0 (Mateusz Wieczorek x2, Michał Kaczmarek, Miłosz Dynkowski )

Mecz o 3 miejsce :
Sulmierzyce - Lenartowice 5-0 (Szymon Moś x3, Przemek Wizner, Miłosz Adamczak)

Finał :
Sośnie - Sośnie II 1-2 (Bartek Pichliński - Mariusz Fibig x2)

 

16.12.2017r. - turniej Mikołajkowy - Sośnie

 

  1. Argentyna – Sośnie II
  2. Niemcy – KUKS Zębców
  3. Polska – Sośnie
  4. Francja – Ostrovia II
  5. Brazylia - Sulmierzyce
  6. Hiszpania – Ostrovia
  7. Portugalia - Lenartowice
1. KOLEJKA
Polska Portugalia 1-0 (Bartek Pichliński)
Hiszpania Francja 2-1 (Misiek, Kwiecień – Kałuża)
Niemcy Argentyna 0-4 (Hubert Drapiewski x2, Wojtek Banasiewicz, Dawid Galbierczyk)
pauza: Brazylia
2. KOLEJKA
Hiszpania Polska 2-0 (Misiek, Madajka)
Portugalia Francja 1-5 (Paweł Skowroński - Rejman x2, Szczepaniak, Piotrowicz, Kramarczyk)
Niemcy Brazylia 0-0
pauza: Argentyna
3. KOLEJKA
Francja Polska 1-0 (Piotrowicz)
Portugalia Hiszpania 0-3 (Kieliba, Kwiecień, Kopa)
Argentyna Brazylia 2-0 (Hubert Drapiewski, Wojciech Szorski)
pauza: Niemcy
4. KOLEJKA
Niemcy Polska 0-2 (Rosh Kwiatkowski, Patryk Krezymon)
Argentyna Portugalia 2-1 (Wojtek Banasiewicz, Wojtek Szorski – Igor Haak)
Brazylia Hiszpania 1-4 (Miłosz Adamczak – Misiek x2, Madajka, Kieliba)
pauza: Francja
5. KOLEJKA
Argentyna Polska 2-1 (Mariusz Fibig, Hubert Drapiewski – Patryk Krezymon)
Niemcy Portugalia 2-1 (Orczykowski x2 – Paweł Skowroński)
Francja Brazylia 2-0 (Goździaszek, Czechowicz)
pauza: Hiszpania
6. KOLEJKA
Brazylia Polska 0-1 (Bartek Pichliński)
Hiszpania Niemcy 4-0 (Kopa x2, Chmiel, Kałuża)
Francja Argentyna 2-3 (Krupa, Szczepaniak – Wojciech Szorski, Samobójcza x2)
pauza: Portugalia
7. KOLEJKA
Brazylia Portugalia 1-0 (Miłosz Adamczak)
Argentyna Hiszpania 0-1 (Madejka)
Francja Niemcy 3-0 (Kejman, Czechowicz, Kramarczyk)
pauza: Polska

Mecze o miejsca 5-7

Brazylia – Niemcy 1-2 (Szymon Moś – Niewiejski, Orczykowska)

Brazylia – Portugalia 1-0 (Szymon Moś)

Niemcy – Portugalia 1-2 (Orczykowski – Paweł Skowroński, Igor Haak)

Półfinały 1-4

Hiszpania – Polska 2-0 (Kieliba, Misiek)

Argentyna – Francja 1-1 k.1-0 (Hubert Drapiewski – Szczepaniak)

Mecz o 3 miejsce :

Polska – Francja 2-2 k.1-2 (Igor Drapiewski x2 – Szczepaniak, Czechowicz)

Finał :

Hiszpania – Argentyna 0-0 k.4-2

 

08.04.2018r. - turniej wiosenny - Raszków

 

Sośnie - Ostrovia 1-5 (Hubert Drapiewski - Kałuża, Wojciechowski, Misiek, Kieliba, Klamarczyk)
Sulmierzyce - Sośnie II 0-3 (Jakub Usarek, Rosh Kwiatkowski x2)
Raszków - Ostrovia 1-3 (Jakub Piotrowski - Klamarczyk, Misiek, Piotrowicz)
Sośnie - Sosnie II 3-1 (Mariusz Fibig x2, Bartek Pichliński - Jakub Usarek)
Sulmierzyce - Raszków 0-1 (Michał Kaczmarek)
Ostrovia - Sośnie II 4-1 (Klamarczyk, Kieliba, Misiek, Wojciechowski - Rosh Kwiatkowski)
Sośnie - Raszków 1-1 (Mariusz Fibig - Mateusz Szczepaniak)
Sulmierzyce - Ostrovia 1-9 (Szymon Moś - Kieliba x3, Misiek x4, Klamarczyk, Czechowicz)
Raszków - Sośnie II 1-3 (Mateusz Szczepaniak - Rosh Kwiatkowski x2, Mariusz Fibig)
Sulmierzyce - Sośnie 1-5 (Miłosz Adamczak - Bartek Pichliński x3, Hubert Drapiewski x2)

 

13.05.2018r. - turniej wiosenny - Raszków

Sośnie - Ostrovia 5-2 (Bartek Pichliński, Jakub Usarek, Rosh Kwiatkowski, Mariusz Fibig, Paweł Marzecki)
Raszków - Sulmierzyce 3-2 (Mateusz Wieczorek, Mateusz Szczepaniak, Michał Kaczmarek - Miłosz Adamczak x2)
Sośnie - Sulmierzyce 4-0 (Patryk Krezymon, Jakub Usarek, Hubert Drapiewski, Igor Drapiewski)
Raszków - Ostrovia 4-1 (Mateusz Szczepaniak x2, Dariusz Ulatowski x2)
Sulmierzyce - Ostrovia 2-5 (Szymon Moś, Miłosz Adamczak)
Sośnie - Raszków 9-0 (Bartek Pichliński x4, Mariusz Fibig, Hubert Drapiewski x2, Ernest Filipiak, Patryk Krezymon)

 

23.06.2018r. - turniej finałowy - Stadion Miejski Ostrów Wielkopolski

Gr. A
Końcowa klasyfikacja :
1. Astra Krotoszyn
2. Centra Ostrów Wlkp.
3. Akademia Krecika Sośnie
4. Akademia Krecika Raszków
Gr.B
Końcowa klasyfikacja :
1. Ostrovia 1909
2. Victoria Ostrzeszów
3. Akademia Krecika Sośnie II
4. Akademia Krecika Sulmierzyce

Półfinały 5-8 :
Sulmierzyce – Sośnie 0-2 (Mariusz Fibig x2)
Sośnie II – Raszków 2-2 k. 2-1 (Rosh Kwiatkowski, Jakub Usarek – Dariusz Ulatowski, Jakub Piotrowski)
Półfinały 1-4 :
Ostrovia – Centra 0-0 k.3-2
Victoria Ostrzeszów – Astra Krotoszyn 0-3 (Goliński x2, Jankowski)
Mecz o 7 miejsce :
Sulmierzyce – Raszków 1:2 (Adrian Moś – Samobójcza, Jakub Piotrowski)
Mecz o 5 miejsce :
Sośnie – Sośnie II 2-2 k.1-2 (Bartek Pichliński, Mariusz Ratajczak – Paweł Marzecki, Samobójcza)
Mecz o 3 miejsce :
Centra Ostrów – Victoria Ostrzeszów 1-1 k.4-3 (Jarosik-Jędrzejewski)
FINAŁ :
Ostrovia – Astra Krotoszyn 0-1 (Rebelka)

Najlepszy zawodnik : Sebastian Jędrzejewski (Victoria Ostrzeszów)
Najlepszy bramkarz : Przemysław Maląg (Sośnie)
Król strzelców : Jakub Goliński (Astra Krotoszyn)