• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

Terminarz [2005-2006]

 

08.10 jesienny turniej - Ostrów Wielkopolski

Gr. A (mecz/rewanż)
Sośnie - Sobótka 2:1 (Brajan Grobelny, Tomasz Junik - Wiktor Piorunek)
Sobótka - Dębnica 3:1 (Wiktor Piorunek x2, Jakub Potaśniczak - Jakub Kowalski )
Sośnie - Dębnica 3:0 (Brajan Grobelny, Stone Williams, Kamil Gratzke)
Sobótka - Sośnie 1:3 (Wiktor Piorunek - Brajan Grobelny x2, Tomek Junik)
Dębnica - Sobótka 2:2 (Dawid Kubicki x2 - Jakub Potaśniczak x2)
Dębnica - Sośnie 0:3 (Tomek Junik, Kamil Gratzke, Brajan Grobelny )

Gr.B (mecz/rewanż)
Sulmierzyce - Kościelna Wieś 4:1 (Weronika Banaszak x2, Norbert Adamczak, Max Maciejewski - Kacper Łyszczak )
Sulmierzyce - Gizałki 0-0
Gizałki - Kościelna Wieś 2-0 (Samobójcza, Igor Grzegorek )
Kościelna Wieś - Sulmierzyce 1:3 (Igor Nowak - Norbert Adamczak x2, Max Maciejewski)
Gizałki - Sulmierzyce 2:3 (Igor Grzegorek, Dawid Idaszek - Norbert Adamczak x2, Max Maciejewski)
Kościelna Wieś - Gizałki 0:2 (Igor Grzegorek, Dawid Idaszek)

Mecz o 5 miejsce :
Kościelna Wieś - Dębnica 1:1 k.2:3 (Oskar Spyra - Jakub Kowalski)

Mecz o 3 miejsce :
Gizałki - Sobótka 6:2 (Dawid Idaszek x2, Igor Grzegorek x2, Wiktor Rojewski, Jakub Kempiński - Wiktor Piorunek, Igor Wiertelak )

Finał :
Sośnie - Sulmierzyce 5:0 (Brajan Grobelny x2, Stone Williams, Tomek Junik, Nikodem Bajodek)

 

10.12.2017r. - Turniej Mikołajkowy - Raszków

 

Gr. A
1) Urugwaj - Portugalia 5-0 (Wiktor Rojewski, Dawid Idaszek, Filip Klamecki, Igor Grzegorek x2)
2) Urugwaj - Brazylia 2-0 (Wiktor Rojewski, Filip Klamecki)
3) Portugalia - Brazylia 2-2 (Mateusz Zawada, Karol Wojczak - Max Maciejewski, Weronika Banaszak)

Gr.B
1) Argentyna - Niemcy 3-0 (Wojciech Banasiewicz, Karol Witkowski, Miłosz Wawrzynowicz)
2) Argentyna - Hiszpania 3-1 (Miłosz Wawrzynowicz, Karol Witkowski, Adam Wołodźko - Dawid Kubicki)
3) Niemcy - Hiszpania 3-1 (Igor Wiertelak x2, Jakub Potaśniczak - Paweł Gorzyczka)

Gr.C
1) Polska - Anglia 1-0 (Michał Andersz)
2) Polska - Francja 1-1 (Piotr Mikołajczak - Kuba Kasprzak)
3) Anglia - Francja 4-1 (Jan Kaźmierczak x2, Tymoteusz Otwiaska, Dominik Szlachta - Mateusz Zawada)

Gr. Złota
1) Urugwaj - Argentyna 1-0 (Igor Grzegorek)
2) Urugwaj - Polska 1-2 (Wiktor Rojewski - Mikołaj Mizerkiewicz x2)
3) Polska - Argentyna 2-3 (Mikołaj Mizerkiewicz x2 - Karol Witkowski, Miłosz Wawrzynowicz, Samobójcza)

Gr. Srebrna
1) Brazylia - Niemcy 0-3 (Igor Wiertelak, Jakub Potaśniczak x2)
2) Niemcy - Anglia 4-2 (Igor Wiertelak, Jakub Potaśniczak x2, Samobój - Jan Kaźmierczak, Dominik Szlachta)
3) Anglia - Brazylia 2-1 (Jan Kaźmierczak, Nikodem Grzesiak - Norbert Adamczak)

Gr. Brązowa 
1) Portugalia - Hiszpania 1-5 (Kacper Gomółka - Dawid Kubicki x2, Jakub Kowalski x2, Paweł Gorzyczka)
2) Francja - Portugalia 3-0 (Nikodem Grzesiak x2, Kuba Kasprzak)
3) Hiszpania - Francja 0-0

Klasyfikacja końcowa :
1. Polska (Lenartowice)
2. Argentyna (Sośnie)
3. Urugwaj (Gizałki)
4. Niemcy (Sobótka)
5. Anglia (Raszków)
6. Brazylia (Sulmierzyce)
7. Hiszpania (Dębnica)
8. Francja (Ostrów Wlkp.)
9. Portugalia (Kościelna Wieś)

Najlepszy strzelec : Jakub Potaśniczak (Niemcy) - 5 bramek
Najlepszy zawodnik : Karol Witkowski (Argentyna)
Najlepszy bramkarz : Kamil Majdecki (Urugwaj)

Powrót na górę

Wspierają nas

razem1117

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy