• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

Terminarz [2007-2008]

30.09 - jesienny turniej - Ostrów Wielkopolski

 

Runda zasadnicza :

Gr.A
Dębnica : Sośnie 1-2 (Dawid Kubicki - Oskar Gałach x2)
Ostrów Wlkp.-Pruślin : Dębnica 2-0 (Kacper Lewandowski, Jakub Reterski)
Ostrów Wlkp.-Pruślin : Sośnie 0-1 (Jan Banasiewicz)

Gr.B
Raszków II : Sulmierzyce 0-5 (Jakub Kwaśniewski x2, Fabian Gibasiewicz, Marek Markowski, Szymon Witczak )
Sulmierzyce : Ostrów Wlkp.-Centrum 1-2 (Fabian Gibasiewicz - Adam Pastuszak, Artur Pastuszak)
Raszków II : Ostrów Wlkp.-Centrum 0-2 (Artur Pastuszak, Miłosz Skrzypczak)

Gr.C
Gizałki : Ostrów Wlkp.-Centrum II 1-1 (Wiktor Olejniczak - Aleksander Krupka)
Raszków : Gizałki 1-0 (Patryk Chmura)
Raszków : Ostrów Wlkp.-Centrum II 5-0 (Jan Pera x2, Patryk Chmura x2, Nikodem Grzesiak )

 

Finały :

Gr. Złota 
Sośnie : Ostrów Wlkp.-Centrum 1-0 (Adrian Bednarski)
Raszków - Sośnie 4-1 (Nikodem Grzesiak, Patryk Chmura x2, Jan Pera - Oskar Gałach )
Raszków : Ostrów Wlkp.-Centrum 3-1 (Patryk Chmura x2, Nikodem Grzesiak - Adam Pastuszak )

Gr.Srebrna
Sulmierzyce : Gizałki 2-0 (Jakub Kwaśniewski x2)
Sulmierzyce : Ostrów Wlkp.-Pruślin 3-0 (Fabian Gibasiewicz, Wiktor Naskręt, Filip Dzierla)
Ostrów Wlkp.-Pruślin : Gizałki 1-1 (Szymon Chmielewski - Filip Sopniewski )

Gr.Brązowa 
Dębnca : Raszków II 2-1 (Damian Kubicki, Piotr Bzyl - Aleksander Musiał )
Dębnica : Ostrów Wlkp.-Centrum II 4-0 (Damian Kubicki, Dawid Kubicki x2, Piotr Bzyl )
Ostrów Wlkp.-Centrum II : Raszków II 1-1 (Filip Brzęzikowski - Eryk Borkowski )

 

09.12 - Turniej Mikołajkowy - Raszków

 

Grupa A
1) Portugalia – Brazylia 2-0 ( Mateusz Frąszczak, Maciej Frąszczak )
2) Belgia – Urugwaj 2-1 ( Mateusz Łuszczek, Norbert Grabski – Max Musiał )
3) Brazylia – Belgia 5-1 ( Jan Banasiewicz, Adam Siedlecki x2, Cyprian Zając, Kuba Płokarz – Piotr Jackowski )
4) Portugalia – Polska 6-1 ( Mateusz Frąszczak x2, Maciej Frąszczak, Kacper Szcześniak, Wojciech Zmyślony – Miłosz Skrzypczak )
5) Brazylia – Polska 4-1 (Adrian Bednarski x2, Adam Siedlecki, Oskar Gałach – Miłosz Skrzypczak)
6) Urugwaj – Portugalia 0-3 (Wojciech Zmyślony x2, Maciej Frąszczak)
7) Urugwaj – Brazylia 0-2 (Jan Banasiewicz x2)
8) Belgia – Polska 0-1 (Miłosz Skrzypczak)
9) Portugalia – Belgia 4-0 (Maciej Frąszczak x2, Mateusz Frąszczak, Wojciech Zmyślony)
10) Polska – Urugwaj 1-1 (Aleksander Koczorowski – Marcel Kuligowski)

Gruba B
1) Hiszpania – Argentyna 0-2 (Adam Pastuszak x2)
2) Anglia – Francja 2-1 (Marek Markowski, Jakub Kwaśniewski – Kacper Rosik)
3) Hiszpania – Francja 1-5 (Mateusz Swędrowski – Jan Pera x2, Nikodem Grzesiak, Patryk Chmura, Jan Kaźmierczak )
4) Argentyna – Niemcy 2-3 (Dawid Semczyszyn x2 – Błażej Kucharski, Szymon Chmielewski x2)
5) Francja – Argentyna 4-0 (Kacper Rosik, Patryk Chmura, Nikodem Grzesiak, Jan Kaźmierczak)
6) Niemcy – Anglia 1-2 (Błażej Kucharski – Jakub Kwaśniewski x2)
7) Niemcy – Hiszpania 2-1 (Karol Roszkiewicz, Kacper Racz – Filip Sopniewski)
8) Anglia – Argentyna 1-2 (Jakub Kwaśniewski – Adam Pastuszak, Samobójcza)
9) Hiszpania – Anglia 0-3 (Jakub Kwaśniewski, Filip Dzierla x2)
10) Francja – Niemcy 0-2 (Kacper Lewandowski x2)

Mecz o 9 miejsce :
Hiszpania – Urugwaj 1-1 k.3-2 (Mateusz Swędrowski – Max Musiał)
Mecz o 7 miejsce :
Argentyna – Belgia 3-0 (Dawid Semczyszyn x2, Adam Pastuszak)
Mecz o 5 miejsce :
Polska – Francja 1-2 (Aleksander Koczorowski – Jan Pera x2)

Mecz o 3 miejsce :
Brazylia – Niemcy 5-0 (Oskar Gałach, Jan Banasiewicz, Adrian Bednarski, Adam Siedlecki, Mikołaj Sieradzki)

FINAŁ :
Anglia – Portugalia 1-1 k.3-2 (Jakub Kwaśniewski – Wojciech Zmyślony)

Najlepszy strzelec :
Jakub Kwaśniewski (Anglia) – 6 bramek 
Najlepszy zawodnik :
Maciej Frąszczak (Portugalia)
Najlepszy bramkarz :
Wiktor Górecki (Niemcy)

Legenda :
Anglia – Sulmierzyce
Portugalia – Janków Zaleśny
Brazylia – Sośnie
Niemcy – Ostrów Wlkp.-Pruślin
Francja – Raszków
Polska – Ostrów Wlkp.-Centrum II
Argentyna – Ostrów Wlkp.-Centrum
Belgia – Raszków II
Hiszpania – Gizałki
Urugwaj – Sobótka/Kościelna Wieś

Powrót na górę

Wspierają nas

razem1117

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy