• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

Terminarz [2009-2010]

17.09 - Turniej Jesienny - Ostrów Wielkopolski

RUNDA ZASADNICZA :

Gr. A
1) Sośnie : Ostrów-Pruślin II 1:2 ( Natan Grochowski - Adam Kasprzak, Kamil Wilczura )
2) Raszków : Sośnie 3:0 (Jakub Marciszewski, Jakub Reszel,Aleksander Musiał)
3) Ostrów-Pruślin II : Raszków 2:3 (Kamil Wilczura x2 - Jakub Marciszewski, Kacper Kaźmierczak, Maciej Mendera )

Gr.B
1) Ostrów-Centrum II : Sobótka-Kościelna Wieś 1:5 (Mikołaj Muss - Miłosz Ulbrych x2, Kacper Lewandowski x2, Darek Kułton )
2) Ostrów-Pruślin : Ostrów-Centrum II 0:3 (Mikołaj Muss, Franek Kowalik, Adam Biedowicz )
3) Sobótka-Kościelna Wieś : Ostrów-Pruślin 2:0 (Miłosz Ulbrych x2)

Gr.C
1) Ostrów-Centrum : Sulmierzyce-Raszków 1:0 (Oliwier Frątczak)
2) Sośnie II : Ostrów-Centrum 0:2 (Oliwier Frątczak, Jakub Młynarczyk)
3) Sulmierzyce-Raszków : Sośnie II 2:3 (Oskar Mikołajczak, Szymon Józefiak - Oliwier Brzezicha x2, Max Bąk)

 

FINAŁY :

Gr. Złota :
1) Ostrów-Centrum : Raszków 1:3 (Tymoteusz Brudło - Jakub Marciszewski x2, Maciej Mendera )
2) Sobótka-Kościelna Wieś : Ostrów-Centrum 3:1 (Miłosz Ulbrych, Patryk Grzelak, Michał Garbarczyk - Filip Marciniak )
3) Raszków : Sobótka-Kościelna Wieś 0:2 (Miłosz Ulbrych, Kacper Lewandowski )

Gr.Srebrna 
1) Ostrów-Pruślin II : Ostrów-Centrum II 3:4 (Adam Kasprzak, Kamil Wilczura x2 - Franek Kowalik, Mikołaj Muss, Oliwier Kaniewski )
2) Sośnie II : Ostrów-Pruślin II 1:1 (Max Bąk - Kamil Wilczura)
3) Sośnie II : Ostrów-Centrum II 6:3 (Oliwier Brzezicha x2, Max Bąk, Piotr Sponston, Oskar Germasik x2 - Mikołaj Muss x2, Franek Kowalik )

Gr.Brązowa 
1) Sośnie : Ostrów-Pruślin 1:2 (Konrad Rychlik-Szczawiński : Szymon Stachowiak, Szymon Chmielewski)
2) Sulmierzyce-Raszków : Sośnie 3:1 (Szymon Józefiak x2, Szymon Jagodziński : Artur Śniadek )
3) Ostrów-Pruślin : Sulmierzyce-Raszków 2:1 (Bruno Krawczyński, Krzysztof Jagodziński : Szymon Józefiak )

 

03.12 - Turniej Mikołajkowy (Mistrzostwa Świata) - Ostrów Wielkopolski

Gr. A
Polska – Urugwaj 0:2 (Oliwier Brzezicha x2)
Polska – Portugalia 0:5 (Gracjan Wilczak x2, Kacper Wilczak, Franek Kowalik, Jakub Młynarczyk)
Urugwaj – Portugalia 1:4 (Natan Grochowski – Gracjan Wilczak, Kacper Wilczak, Jakub Młynarczyk, Oliwier Frątczak)
Gr. B
Brazylia – Belgia 0:0
Anglia – Belgia 2:0 (Jakub Marciszewski x2)
Brazylia – Anglia 0:1 (Jakub Marciszewski)
Gr.C
Rosja – Argentyna 2:0 (Kacper Marszałkiewicz, Szymon Józefiak)
Rosja – Francja 0:3 (Miłosz Ulbrych, Patryk Tyl, Darek Kułton)
Argentyna – Francja 0:1 (Samobójcza)
Gr.D
Niemcy – Hiszpania 1:1 (Mikołaj Muss – Kacper Lewandowski)
Niemcy – Meksyk 1:0 (Filip Marciniak)
Hiszpania – Meksyk 0:0

Półfinały (miejsca 9-12)
Polska – Belgia 0-2 (Julia Skowrońska x2)
Argentyna – Meksyk 0-3 (Piotr Sponton x2, Samobójcza)
Półfinały (miejsca 5-8)
Urugwaj – Brazylia 0-0 (2:0 karne)
Rosja – Hiszpania 0:3 (Michał Garbarczyk x2, Kacper Michalczak)
Półfinały (miejsca 1-4)
Portugalia – Anglia 0-1 (Jakub Marciszewski)
Francja – Niemcy 3-1 (Dawid Dudka, Miłosz Ulbrych, Eryk Budzyń – Mikołaj Muss)
Mecz o 11 miejsce :
Polska – Argentyna 1:0 (Szymon Stachowiak)
Mecz o 9 miejsce :
Belgia – Meksyk 1-2 (Julia Skowrońska – Artur Śniadek, Bartek Borkowski)
Mecz o 7 miejsce :
Brazylia – Rosja 0:0 (karne 1:0)
Mecz o 5 miejsce :
Urugwaj – Hiszpania 1:0 (Max Bąk)
Mecz o 3 miejsce :
Portugalia – Niemcy 3:0 (Kacper Wilczak x2, Gracjan Wilczak)
Finał :
Anglia – Francja 2:0 (Maciej Mendera, Samobójcza)

 

Legenda :
Hiszpania – Sobótka
Rosja – Sulmierzyce/Tarchały Wielkie
Anglia – Raszków
Francja – Raszków II/Kościelna Wieś
Portugalia – Ostrów Centrum 
Brazylia – Ostrów Centrum III
Niemcy – Ostrów Centrum II
Argentyna – Ostrów Pruślin II
Polska – Ostrów Pruślin
Belgia – Lenartowice
Urugwaj – Sośnie
Meksyk – Sośnie II

 

22.04 - Turniej wiosenny- Ostrów Wielkopolski

 

Gr.A
Raszków - Ostrów Pruślin II 2:1 (Aleks Musioł x2 - Szymon Stachowiak)
Ostrów-Centrum IV - Raszków 2:3 (Kacper Wilczak, Samobójcza - Aleks Musioł, Kuba Marciszewski, Szymon Bielawny)
Ostrów Pruślin II - Ostrów Centrum IV 0:2 (Mateusz Kostrzewa x2)

Gr.B
Raszków II/Kościelna Wieś - Ostrów Centrum II 0-1 (Stanisław Budny)
Sośnie II - Raszków II/Kościelna Wieś 0-0
Ostrów Centrum II - Sośnie II 1-2 (Samobójcza - Maks Bąk, Bartek Borkowski)

Gr.C
Sośnie - Sobótka 1-1 (Natan Grochowski - Kacper Lewandowski)
Ostrów Centrum - Sośnie 0-0
Sobótka - Ostrów Centrum 1-0 (Hubert Goplarek)

Gr.D
Ostrów Centrum III - Tarchały/Sulmierzyce 5-1 (Oliwier Pilch x3, Szymon Zając, Piotr Zając - Wojciech Koryciak)
Ostrów Pruślin - Ostrów Centrum III 0-7 (Oliwier Pilch x3, Zuza Młynarczyk, Szymon Zając x2, Piotr Zając)
Tarchały/Sulmierzyce - Ostrów Pruślin 2-0 (Szymon Józefiak, Kacper Marszałkiewicz)

Półfinały 9-12
Ostrów Pruślin II - Raszków II/Kościelna Wieś 1-1 (Samobójcza - Szymon Jagodziński)
Ostrów Centrum - Ostrów Pruślin 0-0 k.1-2

Półfinały 5-8
Ostrów Centrum IV - Ostrów Centrum II 5-0 (Mateusz Kostrzewa x3, Kacper Wilczak x2)
Sośnie - Tarchały/Sulmierzyce 3-0 (Natan Grochowski x2, Jan Pokrzywka)

Półfinały 1-4
Raszków - Sośnie II 1-1 k.0-2 (Jakub Marciszewski - Bartosz Borkowski)
Sobótka - Ostrów Centrum III 2-2 k.1-0 (Michał Grabarczyk, Kacper Lewandowski - Mikołaj Muss, Szymon Zając)

Mecz o 11 miejsce :
Ostrów Pruślin II - Ostrów Centrum 2-1 (Natan Krupa x2 - Jakub Lis)

Mecz o 9 miejsce :
Raszków II/Kościelna Wieś - Ostrów Pruślin 2-1 (Miłosz Ulbrych, Oskar Mikołajczak - Alan Majchrzak)

Mecz o 7 miejsce :
Ostrów Centrum II - Tarchały/Sulmierzyce 5-1 (Mikołaj Muss x3, Franek Kowalik, Stanisław Budny - Kacper Marszałkiewicz)

Mecz o 5 miejsce :
Ostrów Centrum IV - Sośnie 3-0 (Jakub Młynarczyk, Mateusz Kostrzewa x2)

Mecz o 3 miejsce :
Ostrów Centrum III - Raszków 1:3 (Szymon Zając - Aleks Ziętek, Aleks Musioł, Cyprian Żukowski)

FINAŁ :
Sobótka - Sośnie II 0-0 k.1-2

 

20.05 - Turniej wiosenny- Ostrów Wielkopolski

 

Gr. A
Ostrów Centrum - Sośnie II 4-0 (Kacper Wilczak, Gracjan Wilczak, Mikołaj Muss, Jakub Młynarczyk)
Sośnie II - Tarchały Wielkie/Sulmierzyce 3-0 (Natan Grochowski, Piotr Sponton, Konrad Szczawiński)
Ostrów Centrum - Tarchały Wielkie/Sulmierzyce 10-0 (Kacper Wilczak x2, Mateusz Kostrzewa x2, Stanisław Budny x2, Mikołaj Muss x2, Gracjan Wilczak, Jakub Młynarczyk)

Gr.B
Ostrów Centrum II - Sośnie 0-0
Sośnie - Sobótka 0-1 (Kacper Lewandowski)
Ostrów Centrum II - Sobótka 1-0 (Oskar Świszcz)

Gr.C
Ostrów Centrum III - Ostrów Pruślin 1-1 (Jakub Lis - Adam Kasprzak)
Ostrów Pruślin - Raszków 0-1 (Aleksander Musiał)
Ostrów Centrum III - Raszków 0-0

Gr. Złota
Ostrów Centrum - Ostrów Centrum II 0-0, 2-0 (Mateusz Kostrzewa x2)
Ostrów Centrum II - Raszków 0-1 (Aleksander Musiał), 1-1 (Maksymilian Wróbel - Aleksander Musiał)
Ostrów Centrum - Raszków 3-2 (Mikołaj Muss, Jakub Młynarczyk, Kacper Wilczak - Oskar Mikołajczak, Aleksander Musiał), 2-0 (Mikołaj Muss, Jakub Młynarczyk)

Gr. Srebrna
Sośnie II - Sobótka 0-3 (Jakub Łukasiewicz x2, Bartek Kosatka), 0-1 (Kacper Lewandowski)
Sobótka - Ostrów Centrum III 1-0 (Jakub Łukasiewicz), 0-0
Sośnie II - Ostrów Centrum III 0-1 (Tobiasz Łacek), 2-0 (Natan Grochowski x2)

Gr.Brązowa
Tarchały Wielkie/Sulmierzyce - Sośnie 1-1 (Kacper Marszałkiewicz - Oliwier Brzezicha), 0-3 (Oliwier Brzezicha x2, Wojtek Bojarczuk)
Sośnie - Ostrów Pruśłin 2-0 (Oliwier Brzezicha, Artur Śniadek), 0-1 (Karol Roszkiewicz)
Tarchały Wielkie/Sulmierzyce - Ostrów Pruślin 2-1 (Kacper Marszałkiewicz x2, Karol Roszkiewicz), 0-1 (Borys Rachuta)

 

Turniej FINAŁOWY - 24.06.2018r.

 

Gr. A

Ostrów Wlkp. – Sośnie II 7-0 (Mikołaj Muss x2, Kacper Wilczak x2, Mateusz Kostrzewa x2, Jakub Młynarczyk)

Ostrów Wlkp-Pruślin : Tarchały Wielkie-Sulmierzyce 0-2 (Szymon Józefiak x2)

Ostrów Wlkp. – Ostrów Wlkp.-Pruślin 2-0 (Kacper Wilczak x2)

Sośnie II : Tarchały Wielkie-Sulmierzyce 1-4 (Konrad Rychlik-Szczawiński – Szymon Józefiak x2, Wojtek Koryciak, Kacper Marszałkiewicz)

Ostrów Wlkp. : Tarchały Wielkie-Sulmierzyce 8-1 (Kacper Wilczak, Gracjan Wilczak, Jakub Młynarczyk, Stanisław Budny, Oliwier Frątczak x2, Mikołaj Muss x2 – Kacper Marszałkiewicz)

Sośnie II – Ostrów Wlkp.-Pruślin 2-2 (Konrad Rychlik-Szczawiński, Jakub Pigłowski – Szymon Stachowiak, Borys Rachuta)

Gr. B

Lenartowice – Raszków 0:4 (Aleksander Musiał x2, Jakub Marciszewski, Oskar Mikołajczak)

Ostrów Wielkopolski II – Sośnie III 2:1 (Filip Marciniak, Maksymilian Wróbel – Piotr Spoton)

Ostrów Wielkopolski II – Lenartowice 3:3 (Oliwier Pilch x2, Dawid Semczyszyn – Oliwier Buliński, Julia Skowrońska, Aleksander Bartczak)

Raszków – Sośnie III 6:0 (Aleksander Musiał x4, Oskar Mikołajczak x2)

Ostrów Wielkopolski II – Raszków 1:2 (Filip Marciniak – Aleksander Musiał x2)

Sośnie III – Lenartowice 0-5 (Aleksander Bartczak x2, Julia Skowrońska, Oliwier Buliński, Tobiasz Kowalski)

Gr. C

Ostrów Wielkopolski III – Sośnie 0-5 (Artur Śniadek x2, Natan Grochowski, Max Bąk, Tomasz Przybyłek)

Raszków II – Sobótka 1-1 (Szymon Jagodziński – Samuel Janiak)

Ostrów Wielkopolski III – Raszków II 2-0 (Mateusz Gruszka x2)

Sośnie – Sobótka 1-1 (Max Bąk – Kacper Lewandowski)

Ostrów Wielkopolski III – Sobótka 1-4 (Kamil Starczan – Patryk Grzelak, Kacper Lewandowski, Hubert Goplarek, Michał Garbarczyk)

Sośnie – Raszków II 2-5 (Artur Śniadek, Natan Grochowski – Szymon Jagodziński x5)

Gr. Złota

Ostrów Wlkp. – Raszków 1-1 (Mikołaj Muss – Oskar Mikołajczak)

Tarchały Wielkie/Sulmierzyce – Sobótka 1-1 (Kacper Marszałkiewicz – Michał Garbarczyk)

Ostrów Wlkp. – Sobótka 4-1 (Mikołaj Muss, Stanisław Budny, Jakub Młynarczyk, Mateusz Kostrzewa – Patryk Grzelak)

Raszków - Tarchały Wielkie/Sulmierzyce 5-1 (Aleks Musiał x3, Kuba Marciszewski, Oskar Mikołajczak – Szymon Józefiak)

Raszków – Sobótka 3-1 (Oskar Mikołajczak x3 – Michał Grabarczyk)

Ostrów Wlkp. - Tarchały Wielkie/Sulmierzyce 8-0 (Stanisław Budny x3, Oliwier Frątczak x2, Mateusz Kostrzewa x2, Mikołaj Muss)

Gr. Srebrna

Lenartowice – Raszków II 2-2 (Oliwier Buliński, Julia Skowrońska – Szymon Jagodziński x2)

Sośnie – Ostrów Wlkp. II 0-1 (Oliwier Pilch)

Lenartowice – Ostrów Wlkp. II 1-4 (Julia Skowrońska – Oliwier Pilch x2, Tymoteusz Brudło, Dawid Semczyszyn)

Sośnie – Raszków II 1-3 (Piotr Spoton – Szymon Jagodziński x3)

Sośnie – Lenartowcie 4-3 (Artur Śniadek x3, Jakub Pigłowski – Julia Skowrońska x3)

Ostrów Wielkopolski II – Raszków II 1-3 (Maksymilian Wróbel – Szymon Jagodziński x3)

Gr. Brązowa

Sośnie III – Ostrów Wlkp./Pruślin 1-2 (Oliwier Brzezicha – Borys Rachuta, Darek Kułton)

Sośnie II – Ostrów Wlkp. III 1-1 (Piotr Pudys – Jakub Rychlicki)

Sośnie III – Ostrów Wlkp. III 3-2 (Oliwier Brzezicha x2, Natan Grochowski – Jakub Rychlicki, Kamil Starczan)

Sośnie II - Ostrów Wlkp./Pruślin 2-2 (Bartek Borkowski, Konrad Rychlik-Szczawiński – Borys Rachuta, Szymon Stachowiak)

Ostrów Wlkp. III - Ostrów Wlkp./Pruślin 1-1 (Mateusz Gruszka – Miłosz Ulbrych)

Sośnie II – Sośnie III 2-1 (Bartek Borkowski, Mateusz Mogiłka – Natan Grochowski)

PODIUM :

  1. 1.Ostrów Wielkopolski
  2. 2.Raszków
  3. 3.Sobótka

Król strzelców : Szymon Jagodziński (Raszków II) – 14 bramek

Najlepszy zawodnik : Jakub Młynarczyk (Ostrów Wlkp.)

Najlepszy bramkarz : Kacper Michalczak (Sobótka)

Powrót na górę

Wspierają nas

razem1120

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09
  • JP-partner
  • Przygodzice-partner
  • sosnie-partenr
  • raszkow-partner
  • powiat-partner

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy