• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

Terminarz [2003-2005]

23.06.2019r. - turniej letni Stadion Miejski Ostrów Wielkopolski

Sośnie – Ostrovia „2005” 1-3 ( Hubert Drapiewski – Bizar, Drewiecki x2)

Ostrovia dziewczyny – Centra Ostrów „2004” 3-4 (Golińska x2, Samobój – Beneke x2, Malczyk, Hyka)

Sośnie – Ostrovia dziewczyny 6-2 (Mariusz Fibig x4, Wojciech Banasiewicz x2 – Hubert Goplarek x2)

Ostrovia „2005” – Centra Ostrów „2004” 2-1 (Gryglewski, Drzewiecki – Lewandowski)

Ostrovia „2005” – Ostrovia dziewczyny 8-1 (Nowacki x2, Drzewiecki x2, Gryglewski x2, Bizan, Szydełko – Wróbel)

Sośnie – Centra Ostrów „2004” 3-2 (Mariusz Fibig x2, Nikodem Bajodek – Beneke, Kiełtyka)

Mecz o 3 miejsce :

Ostrovia dziewczyny – Centra Ostrów „2004” 3-4 (Goplarek x2, Golińska – Górecki, Lewandowski, Michalak, Kiełtyka)

FINAŁ :

Ostrovia „2005” – Sośnie 1-2 (Drzewiecki – Mariusz Fibig x2)

 

07.04.2019r. - turniej wiosenny I - Sośnie

Sośnie – Centra Ostrów Wielkopolski 4-0 (Nikodem Bajodek x3, Miłosz Wawrzynowicz)

Sośnie – Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 (Kacper Ratajczak – Łukasz Lewandowski)

Sulmierzyce – Sośnie II 0-1 (Patryk Krezymon)

Sulmierzyce – Sośnie II 1-1 (Oliwier Migaj – Mariusz Fibig)

Sośnie II – Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 (Wojtek Banasiewicz, Dawid Karbarz)

Sośnie II – Centra Ostrów Wielkopolski 3-2 (Patryk Krezymon x2, Mariusz Fibig – Mikołaj Kiełtyka, Eryk Michalak)

Sulmierzyce – Sośnie 2-0 (Oliwier Migaj, Miłosz Adamczak)

Sulmierzyce – Sośnie 0-1 (Miłosz Wawrzynowicz)

Sośnie – Sośnie II 2-2 (Miłosz Wawrzynowicz, Nikodem Bajodek – Mariusz Fibig, Patryk Krezymon)

Sośnie – Sośnie II 0-1 (Ernest Filipiak)

Sulmierzyce – Centra Ostrów Wielkopolski 0-0

Sulmierzyce – Centra Ostrów Wielkopolski 0-1 (Mikołaj Kiełtyka)

 

02.12.2018r. - turniej Mikołajkowy Raszków

  1. Ostrovia – Sośnie II 0-2 (Miłosz Wawrzynowicz x2)
  2. Raszków – Sulmierzyce 3-3 (Mateusz Szczepaniak x2, Darek Ulatowski – Szymon Moś x3)
  3. KUKS Zębców – Sośnie 0-2 (Mariusz Fibig, Wojtek Banasiewicz)
  4. Ostrovia – Sulmierzyce 5-1 (Łukasz Kopa x3, Damian Tomaszewski, Igor Wojciechowski – Przemek Wizner)
  5. Sośnie II – Sośnie 2:2 (Patryk Krezymon, Nikodem Bajodek – Miłosz Wawrzynowicz, Kacper Ratajczak)
  6. KUKS Zębców – Raszków 0-2 (Mateusz Szczepaniak x2)
  7. Ostrovia – Sośnie 5-0 (Max Kieliba x3, Olek Juszczak, Mikołaj Budzik)
  8. Sulmierzyce – KUKS Zębców 2-1 (Szymon Moś, Patryk Paluszkiewicz – Wiśniewski)
  9. Raszków – Sośnie II 2-3 (Tymek Otwiaska, Mateusz Bursztynowicz – Miłosz Wawrzynowicz, Kacper Ratajczak, Hubert Drapiewski)
  10. Ostrovia – KUKS Zębców 6-0 (Max Kieliba x3, Mikołaj Budzik, Damian Tomaszewski x2)
  11. Raszków – Sośnie 1-3 (Darek Ulatowski – Patryk Krezymon, Wojtek Banasiewicz, Mariusz Fibig)
  12. Sulmierzyce – Sośnie II 2-1 (Patryk Paluszkiewicz, Przemek Wizner – Kamil Gratzke)
  13. Ostrovia – Raszków 4-0 (Max Kieliba x2, Mikołaj Budzik, Olek Juszczak)
  14. Sośnie II – Kuks Zębców 4-1 (Miłosz Wawrzynowicz, Kacper Ratajczak, Hubert Drapiewski, Kamil Gratzke – Orczykowski)
  15. Sośnie – Sulmierzyce 1-2 (Konrad Markowski – Szymon Moś, Adam Adamski)

Mecz o 5 miejsce :

KUKS Zębców – Raszków 3-0 (Orczykowski, Dryka x2)

Mecz o 3 miejsce :

Sośnie – Sośnie II 2:2 k.2:1 (Mariusz Fibig x2 – Kacper Ratajczak, Miłosz Wawrzynowicz)

FINAŁ :

Ostrovia – Sulmierzyce 3-0 (Max Kieliba x2, Damian Tomaszewski)

 

Najlepszy strzelec : Max Kieliba (Ostrovia) – 10 bramek

Najlepszy zawodnik : Szymon Moś (Sulmierzyce)

Najlepszy bramkarz : Nikodem Ziental (Sulmierzyce)

 

23.09.2018r. - turniej jesienny

1) Raszków – Ostrovia 3:0 (Jakub Piotrowski x2, Mateusz Wieczorek)
2) Sośnie – Sulmierzyce 3:0 (Miłosz Wawrzynowicz, Hubert Drapiewski, Mariusz Fibig)
3) Raszków – Sośnie 0:1 (Dawid Karbarz)
4) Ostrovia – Sośnie II 0:2 (Igor Drapiewski, Wojtek Banasiewicz)
5) Raszków – Sośnie II 3:1 (Jakub Piotrowski x2, Michał Kaczmarek – Igor Drapiewski)
6) Ostrovia – Sulmierzyce 1:3 (Kubzdyl – Patryk Paluszkiewicz, Miłosz Adamczak, Przemek Wizner)
7) Raszków – Sulmierzyce 2:1 (Jakub Piotrowski, Mateusz Szczepaniak – Szymon Moś)
8) Sośnie – Sośnie II 2:3 (Mariusz Fibig, Samobój – Nikodem Bajodek, Wojtek Banasiewicz x2)
9) Ostrovia – Sośnie 1:6 (Kubzdyl – Miłosz Wawrzynowicz x2, Mariusz Fibig x2, Hubert Drapiewski, Kacper Ratajczak)
10) Sulmierzyce – Sośnie II 0-1 (Ernest Filipiak)

Finał :
Raszków – Sośnie II 1:0 (Jakub Piotrowski)

Mecz o 3 miejsce :
Sośnie – Sulmierzyce 5:3 (Mariusz Fibig x2, Hubert Drapiewski, Miłosz Wawrzynowicz x2 – Miłosz Adamczak, Szymon Moś, Przemek Wizner)

Powrót na górę

Wspierają nas

razem1120

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09
  • JP-partner
  • Przygodzice-partner
  • sosnie-partenr
  • raszkow-partner
  • powiat-partner

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy