• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

Terminarz [2006-2007]

23.06 - TURNIEJ FINAŁOWY - STADION MIEJSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Ostrovia „2008” – Sośnie 1-2 (Borecki – Karol Witkowski x2)

Ostrovia „2007” – Raszków 1-0 (Urbaniak)

Ostrów Centrum – Ostrów Centrum II 1-1 (Paweł Sitek – Miłosz Skrzypczak)

Ostrovia „2008” – Raszków 2-2 (Kasperek, Maroszek – Maciej Frąszczak x2)

Sośnie – Ostrów Centrum 4-0 (Karol Witkowski, Oskar Gałach, Adam Wołodźko x2)

Ostrovia „2007” – Ostrów Centrum II 4-0 (Gibasiewicz x2, Urbaniak x2)

Ostrovia „2008” – Ostrów Centrum II 5-0 (Borecki x3, Mrowiński, Michalski)

Sośnie – Raszków 1-0 (Oskar Gałach)

Ostrovia „2007” – Ostrów Centrum 5-0 (Urbaniak x2, Gibasiewicz x2, Mikus)

Ostrovia „2008” – Ostrów Centrum 3-0 (Borecki, Mrowiński, Kasperek)

Sośnie – Ostrovia „2007” 3-0 (Karol Witkowski x3)

Raszków – Ostrów Centrum II 3-3 (Kacper Rosik x2, Adam Zaleski – Piotr Trawiński, Miłosz Skrzypczak, Artur Pastuszak)

Ostrovia „2008” – Ostrovia „2007” 0-1 (Mikus)

Sośnie – Ostrów Centrum II 3-0 (Karol Witkowski, Oskar Gałach, Filip Tomankiewicz)

Raszków – Ostrów Centrum 4-0 (Kacper Rosik, Mateusz Frąszczak, Adam Zaleski)

Mecz o 5 miejsce :

Ostrów Centrum – Ostrów Centrum II 3-7 (Adam Pastuszak, Sebastian Mikuła, Szymon Zieliński – Piotr Niewiejski x2, Miłosz Skrzypczak x3, Piotr Trawiński x2)

Mecz o 3 miejsce :

Ostrovia „2008” – Raszków 2-2 (Kurek, Borecki – Maciej Frąszczak x2) k.0-1

FINAŁ :

Ostrovia „2007” – Sośnie 1-0 (Mikus)

25.05 - turniej wiosenny II- Ostrów Wielkopolski

  1. Sośnie – Ostrów Centrum II 5:1 (Kacper Grzela x2, Adam Wołodźko, Dawid Jacyno x2 – Mikołaj Muss)
  2. Ostrovia – Raszków 2:3 (Gruszka, Szczepaniak – Maciej Frąszczak x2, Nikodem Grzesiak)
  3. Ostrów Centrum – Sośnie 3:5 (Piotr Trawiński x2, Sebastian Mikuła – Adam Wołodźko, Kacper Grzela, Dawid Jacyno x2)
  4. Ostrów Centrum II – Ostrovia 1:4 (Mikołaj Muss – Budny, Moś, Szczepaniak, Trawiński)
  5. Raszków – Ostrów Centrum 1:4 (Nikodem Grzesiak – Piotr Trawiński x2, Sebastian Mikuła x2)
  6. Sośnie – Ostrovia 2:3 (Marek Markowski, Dawid Jacyno – Moś, Budny, Cieśliński)
  7. Ostrów Centrum II – Raszków 2:5 (Mikołaj Muss x2 – Maciej Frąszczak x2, Nikodem Grzesiak x3)
  8. Ostrów Centrum – Ostrów Centrum II 3:0 (Maciej Mikuła x2, Piotr Trawiński)
  9. Sośnie – Raszków 5:1 (Dawid Jacyno, Adam Wołodźko, Kacper Grzela x2, Bartek Ząb – Nikodem Grzesiak)
  10. Ostrovia – Ostrów Centrum 3:3 (Szczepaniak, Gruszka x2 – Artur Pastuszak, Sebastian Mikuła, Piotr Trawiński)

Mecz o 3 miejsce :

Ostrovia – Raszków 6-1 (Szczepaniak x5, Gruszka – Nikodem Grzesiak)

FINAŁ :

Sośnie – Ostrów Centrum 1:0 (Kacper Grzela)

07.04 - turniej wiosenny I - Sośnie

Gr.A

  1. Ostrovia 1909 – Sośnie 1-0 (Hubert Moś)
  2. Ostrów Wlkp. – Raszków 0-2 (Maciej Frąszczak x2)
  3. Ostrovia 1909 – Ostrów Wlkp. 2-1 (Hubert Moś, Stanisław Budny – Mikołaj Muss)
  4. Sośnie – Raszków 4-2 (Oskar Gałach, Karol Witkowski x2, Julian Zygmunt – Adam Zaleski, Maciej Frąszczak)
  5. Ostrovia 1909 – Raszków 0-1 (Nikodem Grzesiak)
  6. Sośnie – Ostrów Wlkp. 5-0 (Kacper Grzela x2, Jan Banasiewicz, Oskar Gałach, Karol Witkowski)

Gr.B

  1. KUKS Zębców – Sulmierzyce 1-2 (Oskar Pogorzelec - Weronika Banaszak, Krystian Mazur)
  2. Kadra Akademii „2008” – Ostrów Wlkp. II 5-0 (Kacper Racz x2, Jan Banasiewicz x2, Szymon Józefiak)
  3. KUKS Zębców – Ostrów Wlkp. II 2-0 (Remigiusz Biernat x2)
  4. Kadra Akademii „2008” – Sulmierzyce 1-2 (Szymon Józefiak – Oliwier Migaj, Krystian Mazur)
  5. KUKS Zębców – Kadra Akademii „2008” 0-1 (Szymon Józefiak)
  6. Sulmierzyce – Ostrów Wlkp. II 5-0 (Weronika Banaszak x3, Dawid Pasznicki, Oliwier Migaj)

Mecz o 7 miejsce :

Ostrów Wlkp. – Ostrów Wlkp. II 3:2 (Sebastian Mikuła, Paweł Sitek, Piotr Niewiejski – Antek Gierz, Miłosz Skrzypczak)

Mecz o 5 miejsce :

Raszków – KUKS Zębców 0-1 (Mikołaj Galusik)

Mecz o 3 miejsce :

Ostrovia 1909 – Kadra Akademii „2008” 3-0 (Hubert Moś, Podsadny, Kacperek)

FINAŁ :

Sulmierzyce – Sośnie 0-3 (Julian Zygmunt, Oskar Gałach, Kacper Grzela)

 

 

02.12.2018r. - Raszków - Turniej Mikołajkowy 

  1. KUKS Zębców – Sośnie 0-2 (Kacper Grzela, Bartek Ząb)
  2. Reprezentacja Akademii „2008” – Raszków 4-0 (Jakub Kwaśniewski, Maciej Frąszczak x3)
  3. Sulmierzyce – Ostrów Wlkp. 1-5 (Krystian Mazur – Miłosz Skrzypczak, Piotrek Niewiejski, Michał Walczak)
  4. Raszków – Sośnie 0-4 (Karol Witkowski x2, Oskar Gałach, Kacper Grzela)
  5. Ostrów Wlkp. – KUKS Zębców 1-6 (Sebastian Mikuła – Mikołaj Pogorzelec x2, Remik Biernat, Bartosz Kałużny, Kacper Juszczak, Samobój)
  6. Reprezentacja „2008” – Sulmierzyce 3-1 (Maciej Frąszczak x2, Jan Banasiewicz – Oliwier Migaj)
  7. Raszków – KUKS Zębców 0-6 (Pogorzelec x4, Kałużny x2)
  8. Sulmierzyce – Sośnie 1-3 (Oliwier Migaj – Karol Witkowski, Jan Banasiewicz x2)
  9. Ostrów Wlkp. – Reprezentacja „2008” 2-6 (Piotr Niewiejski, Sebastian Mikuła – Maciej Frąszczak x3, Jakub Kwaśniewski x2, Krzysztof Stryjak)
  10. Sulmierzyce – KUKS Zębców 0-4 (Pogorzelec x2, Biernat x2)
  11. Raszków – Ostrów Wlkp. 1-3 (Nikodem Grzesiak – Adam Pastuszak, Igor Hazubski, Paweł Sitek)
  12. Sośnie – Reprezentacja „2008” 3-1 (Oskar Gałach, Jan Banasiewicz, Karol Witkowski – Krzysztof Stryjak )
  13. Sulmierzyce – Raszków 0-1 (Nikodem Grzesiak)
  14. Reprezentacja „2008” – KUKS Zębców 2-1 (Maciej Frąszczak x2 – Mikołaj Pogorzelec)
  15. Ostrów Wlkp. – Sośnie 1-3 (Sebastian Mikuła – Jan Banasiewicz x2, Cyprian Zając)

Mecz o 5 miejsce :

Raszków – Sulmierzyce 5-0 (Nikodem Grzesiak x4, Max Musiał)

Mecz o 3 miejsce :

Ostrów Wlkp. – KUKS Zębców 0-3 (Mikołaj Pogorzelec x3)

Finał :

Sośnie – Reprezentacja „2008” 10-2 (Adam Wołodźko, Karol Witkowski, Cyprian Zając, Jan Banasiewicz x3, Oskar Gałach, Kacper Grzela x3 – Jakub Kwaśniewski, Maciej Frąszczak)

 

23.09.2018r. - turniej jesienny 

1) Raszków – Sośnie 1:4 (Mateusz Frąszczak – Jan Banasiewicz, Karol Witkowski, Oskar Gałach x2)
2) Sośnie – Raszków 2:1 (Jan Banasiewicz, Karol Witkowski – Samobój)
3) Sulmierzyce – Ostrów Wlkp. 4-1 (Oliwier Migaj x3, Krystian Mazur – Adam Pastuszak)
4) Ostrów Wlkp. – Sulmierzyce 3:3 (Adam Pastuszak x2, Piotr Trawiński - Jakub Mikołajczyk, Weronika Banaszak x2)
5) Raszków – Sulmierzyce 2:0 (Nikodem Grzesiak, Mateusz Frąszczak)
6) Sulmierzyce – Raszków 6:4 (Krzysztof Stryjak, Weronika Banaszak, Krystian Mazur x2, Oliwier Migaj, Mikołaj Misiak – Nikodem Grzesiak x2, Maciej Frąszczak, Adam Zaleski)
7) Sośnie – KUKS Zębców 0:0
8) KUKS Zębców – Sośnie 1:1 (Karol Witkowski – Pogorzelec)
9) Raszków – KUKS Zębców 0:1 (Remigiusz Biernat)
10) KUKS Zębców – Raszków 3:0 (Pogorzelec, Biernat, Pakuła)
11) Raszków – Ostrów Centrum 4:2 (Maciej Frąszczak, Mateusz Frąszczak, Adam Zaleski, Nikodem Grzesiak – Piotr Trawiński x2)
12) Raszków – Ostrów Centrum 2:1 (Mateusz Frąszczak, Nikodem Grzesiak – Adam Pastuszak)
13) Sulmierzyce – KUKS Zębców 0:6 (Pogorzelec Mikołaj x3, Galusik Mikołaj, Remigiusz Biernat, Mateusz Konofal)
14) KUKS Zębców – Sulmierzyce 5:0 (Mikołaj Pogorzelec x4, Remigiusz Biernat)
15) Sośnie – Sulmierzyce 0:1 (Weronika Banaszak)
16) Sulmierzyce – Sośnie 0:7 (Karol Witkowski, Bartek Ząb Oskar Gałach x2, Wojtek Banasiewicz, Tomek Junik, Adam Wołodźko)
17) Ostrów Centrum – KUKS Zębców 0:7 (Mikołaj Pogorzelec x3, Remigiusz Biernat x2, Mikołaj Stelmach, Bartosz Kałużny)
18) KUKS Zębców – Ostrów Centrum 7:0 (Mikołaj Pogorzelec x3, Pakuła, Bartosz Kałużny, Remigiusz Biernat)
19) Sośnie – Ostrów Wlkp. 3:1 (Jan Banasiewicz, Oskar Gałach, Adam Wołodźko – Piotr Trawiński)
20) Ostrów Wlkp. – Sośnie 1:5 (Piotr Trawiński – Karol Witkowski x2, Oskar Gałach x2, Jan Banasiewicz)

Powrót na górę

Wspierają nas

razem1140razem1120

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09
  • JP-partner
  • Przygodzice-partner
  • sosnie-partenr
  • raszkow-partner
  • powiat-partner

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy