• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

Terminarz [2008-2009]

15.12.2018r. - Raszków - Turniej Mikołajkowy

 

Gr.A

  1. Sośnie II – Raszków 1-2 (Jan Banasiewicz – Jan Kaźmierczak x2)
  2. Ostrów Centrum – KUKS Zębców 2-1 (Mikołaj Muss, Franek Kowalik - Piotr Horosiewicz)
  3. Sobótka – Sośnie II 1-3 (Kornel Stachowiak – Jan Banasiewicz, Bartek Borkowski, Oliwier Brzezicha)
  4. Raszków – Ostrów Centrum 5-1 (Jan Kaźmierczak x3 , Patryk Chmura , Maciej Frąszczak - Mikołaj Muss )
  5. KUKS Zębców – Sośnie II 0:2 ( Jan Banasiewicz , Oliwier Brzezicha )
  6. Sobótka – Raszków 0:5 (Jaś Kaźmierczak x2 , Mateusz Frąszczak ,Maciej Frąszczak x2)
  7. Ostrów Centrum – Sobótka 1: 2(Mikołaj Muss - Kuba Szczepaniak, Dominik Woźniak)
  8. KUKS Zębców – Raszków 0:7 (Maciej Frąszczak x3, Jan Kaźmierczak x4 )
  9. Sośnie II – Ostrów Centrum 3:1 (Jan Banasiewicz x2, Bartek Borkowski – Mikołaj Muss)
  10. KUKS Zębców – Sobótka 3-1 (Piotr Horosiewicz x3 - Jakub Szczepaniak)

Gr.B

  1. Ostrów Pruślin – Sulmierzyce 1-0 (Szymon Chmielewski)
  2. Reprezentacja „2010” – Raszków II 6-1 (Kacper Wilczak, Max Wróbel x2, Mateusz Kostrzewa, Jakub Młynarczyk, Wojtek Koryciak)
  3. Sośnie – Raszków II 6:0 (Artur Śniadek, Marek Markowskix2, Adam Siedleckix3)
  4. Reprezentacja „2010” – Sulmierzyce 2:2 ( Kacper Wilczak , Gracjan Wilczak – Hubert Gruszczyński , Mikołaj Grobelny )
  5. Ostrów Pruślin – Raszków II 2-0 (Kacper Racz , Karol Roszkiewicz )
  6. Reprezentacja „2010” – Sośnie 0:1   ( Adam Siedlecki )
  7. Sulmierzyce – Sośnie 0:2 (Adam Siedlecki, Artur Śniadek)
  8. Reprezentacja „2010” – Ostrów Pruślin 1:0 (Kuba Rychlicki)
  9. Raszków II – Sulmierzyce 2:3 (Oskar Lepianka x2- Szymon Witczak , Jakub Kwaśniewskix2
  10. Sośnie – Ostrów Pruślin 0:0

Mecz o 9 miejsce :

Raszków II – Sobótka 2-4 (Oskar Lepianke, Oskar Mikołajczyk – Jakub Szczepaniak x3, Jakub Łukasiewicz)

Mecz o 7 miejsce :

Sulmierzyce – KUKS Zębców 5-1 (Jakub Kwaśniewski, Mikołaj Grobelny, Szymon Józefiak x3 – Piotr Horosiewicz)

Mecz o 5 miejsce :

Ostrów Pruślin – Ostrów Centrum 1-2 (Kacper Racz - Franek Kowalik , Oliwier Pilch)

Mecz o 3 miejsce :

Sośnie II – Reprezentacja „2010”   6-1 ( Oliwier Brzezicha 2x , Jan Banasiewicz2x , Bartek Borkowski, Wiktor Boniek - Natan Krupa )

FINAŁ :

Raszków – Sośnie 1:0 (Maciej Frąszczak)

 

23.09.2018r. - turniej jesienny

Gr.A
1) Sośnie – Ostrów Centrum 2:2 (Jan Girus, Wojtek Bojarczuk – Mikołaj Muss x2)
2) KUKS Zębców – Sulmierzyce 3:1 (Jakub Konieczny, Radek Kamzol x2 - Hubert Gruszczyński)
3) Sośnie – Sulmierzyce 2:2 (Jan Banasiewicz x2 – Szymon Witczak, Piotr Nowakowski)
4) KUKS Zębców – Ostrów Centrum 0:1 (Mikołaj Muss)
5) Ostrów Centrum – Sulmierzyce 2:0 (Mikołaj Muss, Mateusz Woźniak)
6) Sośnie – KUKS Zębców 1:1 (Artur Śniadek – Kacper Hęcka)
Gr.B
1) Sośnie II – Ostrów Pruślin 1:0 (Gabriel Matysek)
2) Sobótka – Raszków 0:1 (Aleksander Musioł)
3) Sośnie – Raszków 1:3 (Maciej Frąszczak x2, Mateusz Frąszczak)
4) Ostrów Pruślin – Sobótka 1:2 (Kacper Racz – Patryk Grzelak, Kacper Lewandowski)
5) Ostrów Pruślin – Raszków 0:2 (Maciej Frąszczak, Aleksander Musioł)
6) Sośnie – Sobótka 1:1 (Samobójcza – Kornel Stachowiak)

Mecz o 7 miejsce :
Ostrów Pruślin – Sulmierzyce 2:0 (Szymon Chmielewski, Kacper Racz)
Mecz o 5 miejsce :
Sośnie – Sośnie II 2:4 (Jan Girus, Samobójcza – Norbert Jurek, Mateusz Mogiłka x2, Krzysztof Pilarczyk)
Miejsca 1-4
Raszków – KUKS Zębców 3:0 (Aleksander Musioł x2, Maciej Frąszczak)
Sobótka – Ostrów Centrum 1:2 (Patryk Grzelak – Mikołaj Muss, Filip Marciniak)
Raszków – Ostrów Centrum 1:0 (Maciej Frąszczak)
Sobótka – KUKS Zębców 1:0 (Jakub Szczepaniak)
Raszków – Sobótka 1:0 (Samobójcza)
KUKS Zębców – Ostrów Centrum 0:3 (Franek Kowalik, Stasiu Budny, Jakub Wcześniak)

Powrót na górę

Wspierają nas

razem1120

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09
  • JP-partner
  • Przygodzice-partner
  • sosnie-partenr
  • raszkow-partner
  • powiat-partner

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy