• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

Terminarz [2008-2009]

22.06.2019r. - Ostrów Wlkp. Turniej Finałowy - Stadion Miejski

Gr. A

Sośnie – Ostrów Centrum 4-1 (Jan Banasiewicz x3, Oliwier Brzezicha – Nikolas Dimakopulos)

Kadra „2010” – Sulmierzyce 2-3 (Natan Krupa, Kacper Marszałkiewicz – Kacper Racz x2, Krzyszof Stryjak)

Sośnie – Sulmierzyce 0-2 (Kacper Racz, Mateusz Janura)

Kadra „2010” – Ostrów Centrum 1-1 (Oskar Świszcz – Mikołaj Muss)

Sośnie – Kadra „2010” 3-1 (Jan Banasiewicz x2, Artur Śniadek – Kacper Marszałkiewicz)

Sulmierzyce – Ostrów Centrum 3-1 (Kacper Racz x2, Hubert Gruszczyński – Filip Marciniak)

Gr.B

Raszków – Kadra „2010” II 4-1 (Maciej Frąszczak x3, Mateusz Frąszczak – Kacper Wilczak)

Sośnie II – Sobótka 0-1 (Dominik Woźniak)

Kadra „2010” II – Sośnie 0-2 (Jakub Kwaśniewski, Adam Siedlecki)

Raszków – Sośnie II 1-0 (Kacper Lewandowski)

Raszków – Sobótka 3-1 (Maciej Frąszczak x2, Kacper Lewandowski – Michał Garbarczyk)

Sobótka – Kadra „2010” II 0-0

Mecz o 7 miejsce :

Kadra „2010” – Kadra „2010” II 0-3 (Maksymilian Wróbel, Kacper Wilczak, Mateusz Kostrzewa)

Mecz o 5 miejsce :
Sośnie II – Ostrów Centrum 4-0 (Bartek Borkowski x2, Oskar Gałach, Mikołaj Tomczak)

Mecz o 3 miejsce :

Sośnie – Sobótka 2-0 (Artur Śniadek, Jan Banasiewicz)

FINAŁ :

Sulmierzyce – Raszków 1-3 (Krzysztof Stryjak – Aleks Ziętek x2, Kacper Lewandowski)

 

25.05.2019r. - Ostrów Wlkp. Turniej Wiosenny II

Gr.A

  1. Sośnie – Raszków 1:2 (Konrad Szczawiński – Oskar Lepianke, Maciej Frąszczak)
  2. Reprezentacja „2010” - Ostrów Centrum 2:1 (Kacper Wilczak, Jakub Młynarczyk – Franek Kowalik)
  3. Sośnie – Reprezentacja „2010” 1:1 (Jakub Kwaśniewski – Natan Krupa)
  4. Raszków – Ostrów Centrum 5-0 (Maciej Frąszczak x3, Oskar Lepianke x2)
  5. Sośnie – Ostrów Centrum 5-0 (Oliwier Brzezicha x3, Natan Grochowski x2)
  6. Raszków – Reprezentacja „2010” 1-0 (Oskar Lepianke)

Gr.B

  1. Sulmierzyce – Reprezentacja „2010” II 5:0 (Mateusz Janura x3, Mikołaj Grobelny, Kacper Racz)
  2. Sośnie II – Raszków II 3-0 (Nikola Rdzanek, Mikołaj Tomczak, Wiktor Boniek)
  3. Sulmierzyce – Sośnie II 0-1 (Wiktor Boniek)
  4. Reprezentacja „2010” – Raszków II 1-0 (Jakub Rychlicki)
  5. Sulmierzyce – Raszków II 6-0 (Kacper Racz x3, Mateusz Janura, Hubert Gruszczyński, Krzysztof Stryjak)
  6. Reprezentacja „2010” – Sośnie II 1:1 (Mateusz Kostrzewa – Mikołaj Tomczak)

Mecz o 7 miejsce :
Raszków II – Ostrów Centrum 0-1 (Nikolas Dimakopulos)

Mecz o 5 miejsce :

Reprezentacja „2010” – Reprezentacja „2010” II 3-1 (Szymon Stachowiak, Natan Krupa, Oskar Świszcz – Kacper Marszałkiewicz)

Mecz o 3 miejsce :

Sośnie – Sulmierzyce 4-2 (Jakub Kwaśniewski x2, Oliwier Brzezicha, Gabriel Matysek – Krzysztof Stryjak x2)

FINAŁ :

Raszków – Sośnie II 1-1 k.4-5 (Maciej Frąszczak – Bartek Borkowski)

 

14.04.2019r. - Ostrów Wlkp. Turniej Wiosenny I

Gr. A
Sośnie – Ostrów Pruślin 0-0
Sośnie – Raszków II 0-0
Raszków II – Ostrów Pruślin 1-0 (Jan Kaźmierczak)
Gr.B
Ostrów Centrum – Sośnie II 1-4 (Mikołaj Muss – Krzysztof Pilarczyk, Jan Girus, Adam Siedlecki, Samobójcza)
Ostrów Centrum – Reprezentacja „2010” 0-1 (Oskar Świszcz)
Reprezentacja „2010” – Sośnie II 2-2 (Oskar Świszcz, Filip Karasiński – Marek Markowski, Jakub Kwaśniewski)
Gr.C
Sulmierzyce – Reprezentacja „2010” II 0-0
Sulmierzyce – Sośnie III 2:0 (Mikołaj Grobelny x2)
Reprezentacja „2010” II – Sośnie III 2:0 (Max Rospek, Kacper Marszałkiewicz)
Gr.D
KUKS Zębców – Sobótka 1-4 (Jakub Marciniak – Kornel Stachowiak x2, Jakub Łukasiewicz, Dominik Woźniak)
Raszków – KUKS Zębców 3-0 (Maciej Frąszczak x2, Max Musiał)
Raszków – Sobótka 4-1 (Maciej Frąszczak x2, Filip Marciniak, Oskar Mikołajczak – Kornel Stachowiak)

Gr. Złota 
Raszków II – Sośnie II 0-1 (Jan Girus)
Sulmierzyce – Raszków 0-2 (Maciej Frąszczak, Oskar Mikołajczak)
Raszków II – Sulmierzyce 2-0 (Patryk Chmura, Jakub Szczepaniak)
Sośnie II – Raszków 0-1 (Oskar Mikołajczak)
Sośnie II – Sulmierzyce 3-1 (Jakub Kwaśniewski x2, Jan Girus – Szymon Józefiak)
Raszków – Raszków II 3-0 (Maciej Frąszczak x2, Max Musiał)

Gr.Srebrna
Sośnie – Reprezentacja „2010” 1-0 (Jan Banasiewicz)
Reprezentacja „2010” II – Sobótka 3-1 (Kacper Marszałkiewicz, Piotr Spoton, Mateusz Kostrzewa – Kornel Stachowiak)
Sośnie - Reprezentacja „2010” II 1-0 (Oliwier Brzezicha)
Sobótka - Reprezentacja „2010” 0-2 (Filip Karasiński x2)
Sośnie – Sobótka 0-1 (Dominik Woźniak)
Reprezentacja „2010” - Reprezentacja „2010” II 0-0

Gr.Brązowa
Ostrów Centrum – KUKS Zębców 2-0 (Nikolas Dimakopulos, Krzysztof Szymanowski)
Ostrów Pruślin – Sośnie III 0-0
Ostrów Centrum – Sośnie III 3-0 (Mikołaj Muss x2, Franek Kowalik)
KUKS Zębców – Ostrów Pruślin 0-2 (Kacper Racz, Szymon Jagodziński)
KUKS Zębców – Sośnie III 0-3 (Piotr Pudys, Wiktor Boniek, Samobójcza)
Ostrów Centrum – Ostrów Pruślin 0-5 (Kacper Racz x3, Adam Pieprzka, Karol Roszkiewicz)

Końcowa klasyfikacja :
1. Raszków
2. Sośnie II
3. Raszków II
4. Sulmierzyce
5. Sośnie
6. Reprezentacja „2010” II
7. Reprezentacja „2010
8. Sobótka
9. Ostrów Pruślin
10. Ostrów Centrum
11. Sośnie III
12. KUKS Zębców

15.12.2018r. - Raszków - Turniej Mikołajkowy 

Gr.A

  1. Sośnie II – Raszków 1-2 (Jan Banasiewicz – Jan Kaźmierczak x2)
  2. Ostrów Centrum – KUKS Zębców 2-1 (Mikołaj Muss, Franek Kowalik - Piotr Horosiewicz)
  3. Sobótka – Sośnie II 1-3 (Kornel Stachowiak – Jan Banasiewicz, Bartek Borkowski, Oliwier Brzezicha)
  4. Raszków – Ostrów Centrum 5-1 (Jan Kaźmierczak x3 , Patryk Chmura , Maciej Frąszczak - Mikołaj Muss )
  5. KUKS Zębców – Sośnie II 0:2 ( Jan Banasiewicz , Oliwier Brzezicha )
  6. Sobótka – Raszków 0:5 (Jaś Kaźmierczak x2 , Mateusz Frąszczak ,Maciej Frąszczak x2)
  7. Ostrów Centrum – Sobótka 1: 2(Mikołaj Muss - Kuba Szczepaniak, Dominik Woźniak)
  8. KUKS Zębców – Raszków 0:7 (Maciej Frąszczak x3, Jan Kaźmierczak x4 )
  9. Sośnie II – Ostrów Centrum 3:1 (Jan Banasiewicz x2, Bartek Borkowski – Mikołaj Muss)
  10. KUKS Zębców – Sobótka 3-1 (Piotr Horosiewicz x3 - Jakub Szczepaniak)

Gr.B

  1. Ostrów Pruślin – Sulmierzyce 1-0 (Szymon Chmielewski)
  2. Reprezentacja „2010” – Raszków II 6-1 (Kacper Wilczak, Max Wróbel x2, Mateusz Kostrzewa, Jakub Młynarczyk, Wojtek Koryciak)
  3. Sośnie – Raszków II 6:0 (Artur Śniadek, Marek Markowskix2, Adam Siedleckix3)
  4. Reprezentacja „2010” – Sulmierzyce 2:2 ( Kacper Wilczak , Gracjan Wilczak – Hubert Gruszczyński , Mikołaj Grobelny )
  5. Ostrów Pruślin – Raszków II 2-0 (Kacper Racz , Karol Roszkiewicz )
  6. Reprezentacja „2010” – Sośnie 0:1   ( Adam Siedlecki )
  7. Sulmierzyce – Sośnie 0:2 (Adam Siedlecki, Artur Śniadek)
  8. Reprezentacja „2010” – Ostrów Pruślin 1:0 (Kuba Rychlicki)
  9. Raszków II – Sulmierzyce 2:3 (Oskar Lepianka x2- Szymon Witczak , Jakub Kwaśniewskix2
  10. Sośnie – Ostrów Pruślin 0:0

Mecz o 9 miejsce :

Raszków II – Sobótka 2-4 (Oskar Lepianke, Oskar Mikołajczyk – Jakub Szczepaniak x3, Jakub Łukasiewicz)

Mecz o 7 miejsce :

Sulmierzyce – KUKS Zębców 5-1 (Jakub Kwaśniewski, Mikołaj Grobelny, Szymon Józefiak x3 – Piotr Horosiewicz)

Mecz o 5 miejsce :

Ostrów Pruślin – Ostrów Centrum 1-2 (Kacper Racz - Franek Kowalik , Oliwier Pilch)

Mecz o 3 miejsce :

Sośnie II – Reprezentacja „2010”   6-1 ( Oliwier Brzezicha 2x , Jan Banasiewicz2x , Bartek Borkowski, Wiktor Boniek - Natan Krupa )

FINAŁ :

Raszków – Sośnie 1:0 (Maciej Frąszczak)

 

23.09.2018r. - turniej jesienny

Gr.A
1) Sośnie – Ostrów Centrum 2:2 (Jan Girus, Wojtek Bojarczuk – Mikołaj Muss x2)
2) KUKS Zębców – Sulmierzyce 3:1 (Jakub Konieczny, Radek Kamzol x2 - Hubert Gruszczyński)
3) Sośnie – Sulmierzyce 2:2 (Jan Banasiewicz x2 – Szymon Witczak, Piotr Nowakowski)
4) KUKS Zębców – Ostrów Centrum 0:1 (Mikołaj Muss)
5) Ostrów Centrum – Sulmierzyce 2:0 (Mikołaj Muss, Mateusz Woźniak)
6) Sośnie – KUKS Zębców 1:1 (Artur Śniadek – Kacper Hęcka)
Gr.B
1) Sośnie II – Ostrów Pruślin 1:0 (Gabriel Matysek)
2) Sobótka – Raszków 0:1 (Aleksander Musioł)
3) Sośnie – Raszków 1:3 (Maciej Frąszczak x2, Mateusz Frąszczak)
4) Ostrów Pruślin – Sobótka 1:2 (Kacper Racz – Patryk Grzelak, Kacper Lewandowski)
5) Ostrów Pruślin – Raszków 0:2 (Maciej Frąszczak, Aleksander Musioł)
6) Sośnie – Sobótka 1:1 (Samobójcza – Kornel Stachowiak)

Mecz o 7 miejsce :
Ostrów Pruślin – Sulmierzyce 2:0 (Szymon Chmielewski, Kacper Racz)
Mecz o 5 miejsce :
Sośnie – Sośnie II 2:4 (Jan Girus, Samobójcza – Norbert Jurek, Mateusz Mogiłka x2, Krzysztof Pilarczyk)
Miejsca 1-4
Raszków – KUKS Zębców 3:0 (Aleksander Musioł x2, Maciej Frąszczak)
Sobótka – Ostrów Centrum 1:2 (Patryk Grzelak – Mikołaj Muss, Filip Marciniak)
Raszków – Ostrów Centrum 1:0 (Maciej Frąszczak)
Sobótka – KUKS Zębców 1:0 (Jakub Szczepaniak)
Raszków – Sobótka 1:0 (Samobójcza)
KUKS Zębców – Ostrów Centrum 0:3 (Franek Kowalik, Stasiu Budny, Jakub Wcześniak)

Powrót na górę

Wspierają nas

razem1140razem1120

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09
  • JP-partner
  • Przygodzice-partner
  • sosnie-partenr
  • raszkow-partner
  • powiat-partner

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy