Wydrukuj tę stronę

Terminarz [2010-2011]

19.05.2019r. - Ostrów Wlkp. - Turniej Wiosenny II

 

Gr.A

  1. Sośnie – Ostrów Centrum IV 3-1 (Gabriel Matysek x2, Piotr Spoton – Franek Krupka)
  2. Raszków – Przygodzice 3-0 (Wojtek Cicharzewski x2, Bartek Grzesiak)
  3. Ostrów Centrum I – Sośnie 1-0 (Natan Krupa)
  4. Ostrów Centrum IV – Raszków 0-0
  5. Przygodzice – Ostrów Centrum I 1-2 (Bartek Andraszak – Gracjan Wilczak, Oliwier Pilch)
  6. Sośnie – Raszków 0-2 (Kacper Krzywda, Hubert Harendasz)
  7. Ostrów Centrum IV – Ostrów Centrum I 0-2 (Gracjan Wilczak, Natan Krupa)
  8. Sośnie – Przygodzice 0-2 (Igor Fabiś, Jakub Kurowski)
  9. Raszków – Ostrów Centrum I 0-2 (Natan Krupa, Samobój)
  10. Ostrów Centrum IV – Przygodzice 4-3 (Tobiasz Łacek, Teodor Lepka, Jakub Rychlicki, Franek Krupka – Jakub Kurowski, Piotr Blaźniak, Bartek Andraszak)

Tabela grupa A :

  1. Ostrów Centrum I 12pkt, 7-1
  2. Raszków 7pkt, 5-2
  3. Ostrów Centrum IV 6pkt, 7-6
  4. Przygodzice 3pkt, 6-9
  5. Sośnie 3pkt, 3-6

Gr.B

  1. Reszta Świata – Ostrów Wrocławska 1-1 (Kacper Marszałkiewicz – Igor Smardz)
  2. Ostrów Centrum II – Ostrów Pruślin 1-0 (Jakub Młynarczyk)
  3. Ostrów Centrum III – Reszta Świata 2-0 (Mateusz Kostrzewa, Maksymilian Wróbel)
  4. Ostrów Wrocławska – Ostrów Centrum II 0-3 (Jakub Młynarczyk, Kacper Wilczak x2)
  5. Ostrów Pruślin – Ostrów Centrum III 1-4 (Adam Kasprzak – Mateusz Kostrzewa x2, Mateusz Gruszka, Maksymilian Wróbel)
  6. Reszta Świata – Ostrów Centrum II 2-2 (Kacper Marszałkiewicz, Michał Grabarczyk – Wiktor Górecki, Hubert Flajszer)
  7. Ostrów Wrocławska – Ostrów Centrum III 0-2 (Maksymilian Wróbel, Mateusz Kostrzewa)
  8. Reszta Świata – Ostrów Pruślin 0-1 (Adam Kasprzak)
  9. Ostrów Centrum II – Ostrów Centrum III 0-0
  10. Ostrów Wrocławska – Ostrów Pruślin 0-0

Tabela grupa B :

  1. Ostrów Centrum III 10pkt, 7-0
  2. Ostrów Centrum II 8pkt, 6-2
  3. Ostrów Pruślin, 4pkt 2-5
  4. Reszta Świata (Sulmierzyce, Sobótka, Tarchały Wielkie), 2pkt 3-6
  5. Ostrów Wrocławska 2pkt, 1-6

Gr.C

  1. KUKS Zębców – Ostrów Pruślin II 2-1 (Kałowski x2 – Max Płonka)
  2. Raszków II – Sośnie II 1-0 (Mikołaj Jędrzejak)
  3. Ostrów Wrocławska II – KUKS Zębców 0-5 (Igor Dudka x3, Kacper Kupczyk, Nikodem Urbaniak)
  4. Ostrów Pruślin II – Raszków II 1-1 (Jakub Kupijaj – Paweł Wuttke)
  5. Sośnie II – Ostrów Wrocławska II 0-1 (Franciszek Szpot)
  6. KUKS Zębców – Raszków II 1-0 (Samobójcza)
  7. Ostrów Pruślin II – Ostrów Wrocławska II 4-3 (Max Płonka x2, Jakub Kupijaj x2 – Franciszek Szpot, Borys Wojciechowski, Kuba Szczepaniak)
  8. KUKS Zębców – Sośnie II 1-0 (M.Wygraszak)
  9. Raszków II – Ostrów Wrocławska II 2-0 (Mikołaj Jędrzejak x2)
  10. Ostrów Pruślin II – Sośnie II 4-0 (Max Płonka x3, Sebastian Henrysiak)

Tabela grupa C :

  1. KUKS Zębców 12pkt, 9-1
  2. Ostrów Pruślin II 7pkt, 10-6
  3. Raszków II 7pkt, 4-2
  4. Ostrów Wrocławska II 3pkt, 4-9
  5. Sośnie II 0pkt, 0-7

14.04.2019r. - Ostrów Wlkp. - Turniej Wiosenny I

 

TURNIEJ I

Gr. A
Sośnie – KUKS Zębców II 0-2 (Natan Zbierski x2)
Ostrów Pruślin – Ostrów Centrum II 2-0 (Szymon Stachowiak x2)
Sośnie – Ostrów Pruślin 2-4 (Jakub Pigłowski, Piotr Spoton – Szymon Stachowiak x4)
Ostrów Centrum II – KUKS Zębców II 1-2 (Jakub Rychlicki – Natan Zbierski x2)
Sośnie – Ostrów Centrum II 2-5 (Jakub Nowak, Bartek Spoton – Jakub Rychlicki x2, Oliwier Frątczak, Nikodem Cieluch, Borys Szwałek)
Ostrów Pruślin – KUKS Zębców II 3-0 (Szymon Stachowiak, Piotr Szymczak x2)

Gr.B
Sośnie II – Przygodzice 2-3 (Natan Grochowski x2 – Tymon Kokot x2, Jakub Kurowski)
KUKS Zębców – Ostrów Centrum 0-2 (Filip Karasiński, Franek Krupka)
Sośnie II – KUKS Zębców 8-0 (Natan Grochowski x5, Gabriel Matysek, Tomek Przybyłek x2)
Przygodzice – Ostrów Centrum 1-1 (Piotr Blaźniak – Filip Karasiński)
Sośnie II – Ostrów Centrum 0-2 (Mateusz Gruszka x2)
Przygodzice – KUKS Zębców 3-1 (Tymon Kokot x2, Filip Palatyński – Stasiu Lejkowski)

Mecz o 7 miejsce :
Sośnie – KUKS Zębców 3-1 (Piotr Koniuch, Bartek Spoton, Jakub Nowak – Tomasz Saranek)
Mecz o 5 miejsce :
Sośnie II – Ostrów Centrum II 5-1 (Natan Grochowski x4, Tomek Przybyłek – Jakub Rychlicki)
Mecz o 3 miejsce :
Przygodzice – KUKS Zębców II 4-0 (Tymon Kokot x2, Jakub Kurowski, Bartek Andraszak)
FINAŁ :
Ostrów Centrum – Ostrów Pruślin 5-2 (Mateusz Gruszka x3, Filip Karasiński, Igor Malik – Szymon Stachowiak x2)

TURNIEJ II

Gr. A
Sulmierzyce – Ostrów Wrocławska 5-0 (Kacper Marszałkiewicz x4, Michał Garbarczyk)
Sulmierzyce – Ostrów Wrocławska 3-1 (Kacper Marszałkiewicz x2, Franek Kulawski – Stasiu Jankowiak)
Sulmierzyce – Ostrów Centrum III 1-0 (Michał Garbarczyk)
Sulmierzyce – Ostrów Centrum III 3-0 (Kacper Marszałkiewicz x2, Michał Garbarczyk)
Ostrów Centrum III – Ostrów Wrocławska 1-1 (Aleksander Brucki – Stasiu Jankowiak)
Ostrów Centrum – Ostrów Wrocławska 1-2 (Szymon Budka – Beniamin Szóstakowski, Stasiu Jankowiak)

Gr.B
Raszków – Ostrów Pruślin II 3-0 (Wojtek Cicharzewski x2, Kacper Krzywda)
Raszków – Ostrów Pruślin II 3-0 (Kacper Krzywda x3)
Kadra „2011” – Raszków 1-0 (Filip Nowakowski)
Kadra „2011” – Raszków 2-0 (Filip Nowakowski, Jakub Lis)
Kadra „2011” - Ostrów Pruślin II 5-0 (Szymon Woźnicki x3, Natasza Żabiuk, Filip Nowakowski)
Kadra „2011” - Ostrów Pruślin II 4-0 (Jakub Lis x2, Natasza Żabiuk, Alan Strzelec)

Mecz o 5 miejsce :
Ostrów Pruślin II – Ostrów Centrum III 0-0 k. 0-5
Mecz o 3 miejsce :
Raszków – Ostrów Wrocławska 2-1 (Bartek Grzesiak, Wojtek Urbaniak – Stasiu Jankowiak)
FINAŁ :
Kadra „2011” – Sulmierzyce 3-0 (Stasiu Pawlak x2, Szymon Woźnicki)

 

 

16.12.2018r. - Turniej Mikołajkowy

 

Eliminacje :

1-      Sośnie I – Centrum IV 2-0 (Natan Grochowski x2)

2-      Sośnie II – Centrum III 0-5 (Tobiasz Łacek, Olek Krupka x2, Jakub Lis, Samobój)

3-      Raszków – Wrocławska 3-0 (Nikodem Kusy, Wojtek Cicharzewski, Kacper Krzywda)

4-      Raszków II – Centrum II 0-1 (Oskar Świszcz)

5-      Pruślin – Wrocławska II 0-0 k.1-0

6-      Pruślin II – Tarchały/Sulmierzyce 2-3 (Jan Ludwiczak, Tymoteusz Graf – Kacper Marszałkiewicz, Jakub Trawiński, Piotr Koryciak)

7-      Pruślin III – Centrum (Stasiu Budny, Natan Krupa)

8-      KUKS Zębców – Przygodzice 0-0 k.1-0

 

LIGA MISTRZÓW :

Gr.A

 
  1. Sośnie – KUKS Zębców 4-1 (Gabriel Matysek x2, Piotr Spoton, Natan Grochowski – Filip Banach)
  2. Raszków – Centrum II 2-0 (Aleks Musiał x2)
  3. Sośnie – Centrum II 1-3 (Natan Grochowski - Max Wróbel x2, Filip Karasiński)
  4. Raszków – KUKS Zębców 4-0 (Aleks Musiał x2, Wojtek Cicharzewski, Kacper Krzywda)
  5. Sośnie – Raszków 0-1 (Aleks Musiał)
  6. KUKS Zębców – Centrum II 1-1 (Jakub Papierski – Max Wróbel)

Gr.B

  1. Centrum III – Tarchały/Sulmierzyce 3-1 (Olek Krupka, Mateusz Gruszka, Tobiasz Łacek – Piotr Koryciak)
  2. Centrum – Pruślin 5-0 (Kacper Wilczak x2, Gracjan Wilczak, Natan Krupa, Mateusz Kostrzewa)
  3. Tarchały/Sulmierzyce – Centrum 1-2 (Max Rospęk - Gracjan Wiliczak, Stanisław Budny)
  4. Pruślin – Centrum III 1-2 ( Alan Wesołowski - Olek Krupka 2)
  5. Tarchały/Sulmierzyce – Pruślin 4-0 (Kacper Marszałkiewicz x2, Max Rospęk x2)
  6. Centrum – Centrum III 4-2 (Kacper Wilczak, Jakub Młynarczyk x2, Mateusz Kostrzewa – Olek Krupka, Adam Biedowicz)

Mecz o 7 miejsce :

KUKS Zębców – Ostrów Pruślin 2-1 (Jakub Papierski, Filip Banach - Antek Nowicki)

Mecz o 5 miejsce :

Sośnie – Tarchały/Sulmierzyce 2-1 (Piotrek Spoton , Natan Grochowski - Max Rospek)

Mecz o 3 miejsce :

Centrum II – Centrum III 3:1 (Franek Krupka 2x , Nikodem Cieluch: Jakub Lis)

FINAŁ :

Raszków – Centrum 1-4 (Aleks Musiał - Natan Krupa, Mateusz Kostrzewa , Staś Budny x2)

LIGA EUROPEJSKA :

Gr.A

  1. Przygodzice – Centrum IV 4-0 (Jakub Kurowski x3, Tomasz Łabuda)
  2. Pruślin III – Wrocławska II 1-2 (Filip - Borys Wojciechowski, Alan Strzelec)
  3. Przygodzice – Wrocławska II 1-0 (Bartek Andraszak)
  4. Pruślin III – Centrum IV 0-2 (Antek Mazur x2)
  5. Pruślin III – Przygodzice 0-7 (Jakub Kurowski x2, Olek Juszczak x2, Tomasz Łabuda x2, Igor Trawiś)
  6. Centrum IV – Wrocławska II 0-1 (Wojtek Rybka)

Gr.B

  1. Pruślin II – Sośnie II 0-2 (Antek Myszkowski, Igor Batczak)
  2. Wrocławska – Raszków II 1-1 (Wojtek Rybka – Hubert Charendasz)
  3. Pruślin II – Wrocławska 2-2 (Jakub Kupijaj x2 – Max Kowalenko, Stasiu Jankowiak)
  4. Sośnie II – Raszków II 1-2 (Tomek Przybyłek - Hubert Charendasz, Samobójcza)
  5. Pruślin II – Raszków II 1-1 ( Filip Rosiakowski - Szymon Pera)
  6. Sośnie II – Wrocławska 0-3 (Wojtek Rybka x2, Maciej Nowicki)

Mecz o 7 miejsce :

Ostrów Pruślin III – Ostrów Pruślin II 0-2 (Jakub Kupijaj, Max Płonka)

Mecz o 5 miejsce :

Centrum IV – Sośnie II 2:0 (Jakub Pilarski x2)

Mecz o 3 miejsce :

Wrocławska II – Raszków II 0:2 ( Hubert Charendasz x2)

FINAŁ :

Przygodzice – Wrocławska 3-1 (Jakub Kurowski, Tomasz Łabuda, Bartek Andraszak – Alan Strzelec)

 

16.09.2018r. - jesienny turniej

GR.A
1) Ostrów Centrum – Reszta Świata 1:1 (Jakub Młynarczyk – Szymon Pera)
2) Ostrów Centrum IV – Ostrów Wrocławska II 4-0 (Tobiasz Łacek x3, Mateusz Gruszka)
3) Ostrów Centrum – Ostrów Pruślin 2-0 (Jakub Młynarczyk, Piotr Zając)
4) Reszta Świata – Ostrów Wrocławska II 2-1 (Wojtek Koryciak, Piotr Koryciak – Paweł Szóstachowski)
5) Ostrów Pruślin – Ostrów Centrum IV 0-2 (Jakub Lis, Mateusz Gruszka)
6) Ostrów Centrum – Ostrów Centrum IV 3-0 (Jakub Młynarczyk x3)
7) Reszta Świata – Ostrów Pruślin 0-1 (Natan Krupa)
8) Ostrów Centrum – Ostrów Wrocławska II 2-0 (Jakub Młynarczyk x2)
9) Ostrów Centrum IV – Reszta Świata 0-0
10) Ostrów Wrocławska II – Ostrów Pruślin 2-3 (Stasiu Jankowiak, Oliwier Wujczyk – Natan Krupa x3)

*Reszta Świata – Raszków, Gizałki, Tarchały Wielkie

Gr.B
1) KUKS Zębców – Przygodzice 2-2 (Tomasz Saranak, Filip Dolata – Jakub Kurowski, Tymon Kokot)
2) Ostrów Centrum II – Sośnie 2-0 (Kacper Wilczak, Gracjan Wilczak)
3) KUKS Zębców – Ostrów Pruślin II 0-3 (Adam Kasprzak x3)
4) Przygodzice – Sośnie 1-0 (Tomasz Łabuda)
5) Ostrów Pruślin II – Ostrów Centrum II 1-3 (Adam Kasprzak – Kacper Wilczak x2, Oskar Świszcz)
6) Ostrów Centrum II – KUKS Zębców 1-0 (Kacper Wilczak)
7) Przygodzice – Ostrów Pruślin II 1-0 (Piotr Blaźniak)
8) KUKS Zębców – Sośnie 0-1 (Tomasz Przybyłek)
9) Ostrów Centrum II – Przygodzice 5-0 (Gracjan Wilczak x3, Oskar Świszcz x2)
10) Sośnie – Ostrów Pruślin II 1-1 (Piotr Spoton – Karol Roszkiewicz)

Gr.C
1) Sośnie II – Ostrów Pruślin III 2-0 (Natan Grochowski x2)
2) Ostrów Centrum III – Sulmierzyce/Sobótka 0-1 (Michał Garbarczyk)
3) Ostrów Wrocławska – Ostrów Pruślin III 1-1 (Stasiu Jankowiak – Piotr Szymczak)
4) Ostrów Centrum III – Ostrów Wrocławska 3-0 (Mateusz Kostrzewa x2, Mateusz Frąszczak)
5) Sulmierzyce/Sobótka – Sośnie II 0-2 (Piotr Koniuch, Natan Grochowski)
6) Ostrów Centrum III – Sośnie II 0-2 (Natan Grochowski, Gabriel Matysek)
7) Sulmierzyce/Sobótka – Ostrów Wrocławska 2-0 (Kacper Marszałkiewicz, Samuel Janiak)
8) Ostrów Centrum III – Ostrów Pruślin III 5-1 (Jakub Rychlicki x4, Mateusz Kostrzewa – Piotr Szymczak)
9) Ostrów Wrocławska – Sośnie II 0-0
10) Sulmierzyce/Sobótka – Ostrów Pruślin III 1-0 (Kacper Marszałkiewicz)


Gr. Złota (miejsca 1-3)
1) Ostrów Centrum – Ostrów Centrum II 0-1 (Kacper Wilczak)
2) Ostrów Centrum – Sośnie II 3-1 (Jakub Młynarczyk x2, Nikolas Dimakopulos – Gabriel Matysek)
3) Ostrów Centrum II – Sośnie II 1-0 (Kacper Wilczak)


Gr. Srebrna (miejsca 4-6)
1) Przygodzice – Sulmierzyce/Sobótka 0-1 (Franek Kulawski)
2) Przygodzice – Ostrów Centrum IV 0-1 (Mateusz Gruszka)
3) Sulmierzyce/Sobótka – Ostrów Centrum IV 0-0


Gr. Brązowa (miejsca 7-9)
1) Ostrów Centrum III – Sośnie 3-2 (Jakub Rychlicki x2, Stasiu Pawlak – Piotr Spoton, Jakub Pigłowski)
2) Ostrów Centrum III – Ostrów Pruślin 4-0 (Zuza Młynarczyk x2, Jakub Rychlicki x2)
3) Sośnie – Ostrów Pruślin 2-0 (Piotr Spoton, Jakub Pigłowski)