• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

Terminarz [2011-2012]

15.12.2019r. - Turniej Mikołajkowy - SP9 Ostrów Wielkopolski

 

Turniej "LIGA MISTRZÓW" https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png");">?

1) Anglia – Szwecja 0-2 (Adam Biedowicz, Wojtek Rybka)
2) Włochy – Portugalia 0-3 (Olek Juszczak, Tymon Kokot, Nikodem Łukasik)
3) Anglia – Portugalia 1-0 (Bartek Rudnik)
4) Włochy – Szwecja 0-1 (Filip Nowakowski)
5) Anglia – Włochy 0-1 (Jakub Siwy)
6) Szwecja – Portugalia 5-1 ( Adam Milewski x2, Adam Biedowicz, Wojtek Rybka, Jakub Kupijaj - Jakub Kurowski )

1) Dania – Polska 0-2 (Beniamin Szóstakowski, Maciej Nowicki)
2) Akademia Krecika – Belgia 1-2 ( Samuel Pawełczak - Zosia Herczak, Filip Grzelak)
3) Dania – Akademia Krecika 1-0 (Franek Leśniak)
4) Polska – Belgia 2-2 ( Beniamin Szóstakowski, Borys Wojciechowski - Leon Cieplik x2)
5) Dania – Belgia 1-4 ( Franek Leśniak – Patryk Binek x2, Aleksander Brucki x2)
6) Polska – Akademia Krecika 0-0

Mecz o 7 miejsce :
1) Anglia – Akademia Krecika 2-1 (Axel Rojewski x2 – Samul Pawełczak)
Mecz o 5 miejsce :
1) Włochy – Dania 4-4 (Oliwier Konieczny, Kacper Konieczny, Oliwier Trawiński x2 - Antek Myszkowski, Paweł Pilarczyk x2, Piotr Koniuch
Mecz o 3 miejsce :
1) Polska – Portugalia 0-3 (Jakub Kurowski, Piotr Blaźniak, Nikodem Łukasik)
Finał :
1) Szwecja – Belgia 8-0 (Adam Milewski x3, Szymon Woźnicki x3, Jakub Kupijaj x2)

 

Legenda- końcowa klasyfikacja :


1.Szwecja - Ostrów Wlkp. - Pruślin
2. Belgia - Ostrów Wlkp. - ZAP
3. Portugalia - Przygodzice
4. Polska - Ostrów Wlkp. Wrocławska
5. Włochy - Tarchały Wielkie
5. Dania - Sośnie II
7. Anglia - Sośnie
8. Akademia Krecika - Ostrów Pruślin II

Turniej "LIGA EUROPEJSKA" https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png");">?

Gr.A
1) Hiszpania – Francja 2-0 (Agata Dyngosz, Mikołaj Luckstatd)
2) Chorwacja – Hiszpania 7-0 (Jakub Kurowski x4, Piotr Blaźniak x3)
3) Francja – Chorwacja 0-11 (Jakub Kurowski x6, Piotr Blaźniak x3, Jan Chmielecki x2 )

Gr.B
1) Holandia – Walia 3-2 (Gabriel Krysiak x3 – Filip Rosiakowski, Naomi Pacyna)
2) Kolumbia – Walia 2-1 ( Michał Szatkowski, Mateusz Wiśniewski - Filip Rosiakowski)
3) Holandia – Kolumbia 4-2 (Gabriel Krysiak x4 – Alicja Gratzke, Jan Płóciennik)

Gr.C
1) Brazylia – Niemcy 9-1 (Stasiu Jankowiak x6, Wiktor Stefański, Oliwier Rybski – Szymon Sosiński)
2) Argentyna – Brazylia 2-1 (Piotr Koryciak, Borys Szwałek – Stasiu Jankowiak)
3) Niemcy – Argentyna 0-7 (Fabian Kasperski , Piotr Koryciak x2, Borys Szwałek x4)

Gr. Złota
1) Chorwacja – Holandia 2-4 (Jan Pichet, Jan Chmielecki – Gabriel Krysiak x2, Tobiasz Krysiak, Jakub Paliczek)
2) Argentyna – Chorwacja 4-2 ( Piotr Koryciak x2, Fabian Kacperski, Borys Szwałek- Jan Chmielecki x2)
3) Argentyna – Holandia 1-0 (Igor Malik)

Gr.Srebrna
1) Hiszpania – Kolumbia 4-2 ( Agata Dyngosz, Mikołaj Luckstadt x2, Jan Skrobański - Mateusz Wiśniewski x2)
2) Brazylia – Kolumbia 3-2 (Stasiu Jankowiak, Krzysztof Szymański x2 – Alicja Gratzka, Michał Szatkowski)
3) Hiszpania – Brazylia 0-5 (Stasiu Jankowiak x3, Krzysztof Szymański x2)

Gr.Brązowa
1) Walia – Francja 3-1 (Filip Rosiakowski x2, Mateusz Mikulski – Nikodem Harych)
2) Walia – Niemcy 3-1 (Filip Rosiakowski x2, Bruno Tanaś – Szymon Sosiński)
3) Francja – Niemcy 0-3 (Adam Królik, Szymon Sosiński, Mikołaj Kubiak)

 

Końcowa klasyfikacja - legenda :

1. Argentyna - Ostrów Centrum 
2. Holandia - Raszków
3. Chorwacja - Przygodzice II
4. Brazylia - Ostrów Wrocławska II
5. Hiszpania - Sośnie III
6. Kolumbia - Ostrów ZAP II
7. Walia - Ostrów Pruślin III
8. Niemcy - Ostrów Pruślin IV
9. Francja - Sulmierzyce

 

13.10.2019r. - Turniej Jesienny Ostrów Wielkopolski

 

Grupa A
1) Sośnie – Przygodzice 0-2 (Olek Juszczak, Jakub Kurowski)
2) Tarchały Wielkie – Ostrów Pruślin 0-3 (Jakub Kupijaj x2, Beniamin Szóstakowski)
3) Sośnie – Ostrów Pruślin 0-5 (Adam Milewski x2, Szymon Woźnicki x1, Jakub Kupijaj, Beniamin Szóstakowski)
4) Przygodzice – Tarchały Wielkie 3-0 (Piotr Blaźniak x2, Jakub Kurowski)
5) Sośnie – Tarchały Wielkie 1-0 (Tomek Przybyłek)
6) Ostrów Pruślin – Przygodzice 2-1 (Szymon Woźnicki x2 – Jakub Kurowski)

Mecz o 3 miejsce :
Tarchały Wielkie – Sośnie 0-4 (Tomek Przybyłek x2, Axel Rojewski, Bartek Spoton)

Finał :
Ostrów Pruślin – Przygodzice 0-1 (Bartek Andraszak)

 

Grupa B
1) Ostrów ZAP – Sośnie II 4-0 (Michał Szatkowski, Aleksander Brucki x2, Zosia Herczak)
2) Ostrów Pruślin II – Ostrów Wrocławska 0-0
3) Ostrów ZAP – Ostrów Pruślin II 0-0
4) Sośnie II – Ostrów Wrocławska 1-3 (Filip Dyngosz – Oskar Puczyński, Krzysztof Szymański, Natasza Żabiuk)
5) Ostrów ZAP – Ostrów Wrocławska 2-1 (Zosia Herczak, Igor Malik – Natasza Żabiuk)
6) Sośnie II – Ostrów Pruślin 0-6 (Oskar Tondera x3, Adam Maliński x2, Max Płonka)

Mecz o 3 miejsce :

Ostrów Wrocławska – Sośnie II 1-1 k.3-5 (Borys Wojciechowski – Bartek Rudnik)

FINAŁ :
Ostrów ZAP – Ostrów Pruślin II 4-0 (Borys Szwałek, Zosia Herczak, Konrad Kałużny, Igor Malik)

 

Grupa C
1) Ostrów Pruślin III – Raszków 1-1 (Wojciech Sęk – Wojciech Urbaniak)
2) Sośnie III – Ostrów Centrum 0-4 (Jakub Lis x3, Jan Płóciennik)
3) Ostrów Pruślin III – Sośnie III 3-3 (Szymon Sosiński x3 – Adam Gomółka x2, Dawid Pawlak)
4) Raszków – Ostrów Centrum 1-1 (Tobiasz Krysiak – Franek Budny)
5) Ostrów Pruślin III – Ostrów Centrum 0-3 (Jakub Lis x2, Fabian Kacperski)
6) Sośnie III – Raszków 0-3 (Igor Drygas x2, Wojciech Urbaniak)

Mecz o 3 miejsce :
Sośnie III – Ostrów Pruślin II 0-2 (Szymon Sosiński, Wojciech Sęk)

FINAŁ :
Ostrów Centrum – Raszków 2-0 (Jakub Lis, Jan Płóciennik)

 

Powrót na górę

Wspierają nas

razem122

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09
  • JP-partner
  • Przygodzice-partner
  • sosnie-partenr
  • raszkow-partner
  • powiat-partner

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy