• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

Terminarz [2010-2011]

4. Turniej finałowy - 03.07.2021r.

 Akademia KAO - Ostrów Pruślin 1-0 (Dawid Wewiór)

Sośnie - Pogoń Skalmierzyce 1:4 (Dominik Fabiś - Filip Piekarczyk, Ksawery Połczyński x2, Iwo Kaczmarek)

Akademia KAO - Sośnie 1-0 (Jakub Okupnik)

Akademia KAO - Pogoń Skalmierzyce 0-1 (Iwo Kaczmarek)

Pogoń Skalmierzyce - Ostrów Pruślin 1-0 (Iwo Kaczmarek)

Ostrów Pruślin - Sośnie 1-0 (Nikodem Kusy)

Ostrów Kantaka - Ostrów ZAP 5-0 (Marcin Kanclerz x3, Adam Biedowicz, Krzysztof Mielcarek)

Pogon Nowe Skalmierzyce II - Ostrów Pruślin II 3-2 (Niko Herbik, Adam Chwaliński, Gabryś Twardowski - Hubert Flajszer x2)

Ostrów Pruślin III - Ostrów Kantaka 1-1 (Borys Bożek - Adam Biedowicz)

Ostrów ZAP - Pogoń II Skalmierzyce 0-9 (Herbik x2, Szymanera x2, Wilczak, Twardowski, Gaweł x3)

Ostrów Pruślin II - Ostrów Pruślin III 7-0 (Jakub Kupijaj x3, Jakub Kurowski x3, Ksawery Sikora)

Pogoń II Nowe Skalmierzyce - Ostrów Kantaka 6-1 (Krystian Gaweł x2, Niko Herbik, Bartek Wilczak, Adam Chwaliński, Gabryś Twardowski - Marcin Kanclerz )

Ostrów Pruśin III - Ostrów ZAP 3-0 (Adam Spławski x2, Mikołaj Kubiak)

Ostrów Kantaka - Ostrów Pruślin II 2-1 (Adam Biedowicz, Marcin Kanclerz - Jakub Kupijaj)

Ostrów Pruślin II - Ostrów ZAP 9-1 (Jakub Kupijaj x4, Jakub Kurowski, Wojtek Rybka, Ksawery Sikora x3 - Mateusz Wiśniewski)

Ostrów Pruślin III - Pogoń Skalmierzyce II 0-5 (Gaweł x2, Kordas, Twardowski x2)

Akademia KAO - Pogoń Skalmierzyce II 1-0 

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pogoń II Skalmierzyce 4-1 

Ostrów Pruślin - Ostrów Kantaka 7-1 (Adam Milewski x3, Nikodem Kusy x2, Szymon Woźnicki, Bartek Andraszak - Marcin Kanclerz)

Sośnie - Ostrów Kantaka 1-0 (Konrad Szczawiński)

 

3. Turniej towarzyski Ostrów Wielkopolski - 06.06.2021r.

 

Sośnie – Ostrovia 1909 1:1 (Tomek Przybyłek – Szymon Grobelny)

Sośnie – Ostrovia 1909 0-1 (Piotr Szymczak)

Ostrów Pruślin – Ostrów Pruślin II 5:0 (Jakub Kupijaj x3, Stasiu Pawlak, Jakub Kurowski)

Ostrów Pruślin – Ostrów Pruślin II 1-0 (Stasiu Pawlak)

Sośnie – Ostrów Pruślin II 4:1 (Dominik Fabiś x2, Gabriel Matysek, Natan Grochowski – Franek Budny)

Sośnie – Ostrów Pruślin II 1:2 (Bartek Rudnik – Ksawery Sikora, Franek Budny)

Ostrovia – Ostrów Pruślin 1-3 (Szymon Grobelny – Jakub Kurowski x2, Szymon Woźnicki)

Ostrovia – Ostrów Pruślin 0-1 (Jakub Kurowski)

Sośnie – Ostrów Pruślin 0-3 (Stasiu Pawlak x2, Szymon Woźnicki)

Sośnie – Ostrów Pruślin 1-2 (Natan Grochowski – Jakub Kupijaj, Stasiu Pawlak)

Ostrovia – Ostrów Pruślin II 2:0 (Szymon Grobelny, Aleksander Musioł)

Ostrovia – Ostrów Pruślin II 2:0 (Aleksander Musioł x2)

Ostrów Centrum – Ostrów ZAP 1-0 (Jakub Niewiejski)

Ostrów Centrum – Ostrów ZAP 3-0 (Hubert Flajszer, Marcin Kanclerz, Krzysiu Szymański)

Sośnie II – Ostrów Pruślin III 3-0 (Piotr Spoton, Piotr Koniuch x2)

Sośnie II – Ostrów Pruślin III 1-0 (Piotr Spoton)

Ostrów Pruślin III – Ostrów Centrum 0-3 (Krzysiu Szymański x2, Marcin Kanclerz)

Ostrów Pruślin III – Ostrów Centrum 0-1 (Alan Strzelec)

Sośnie II – Ostrów ZAP 3-0 (Igor Barczak, Kamil Szymański, Oliwier Rospęk)

Sośnie II – Ostrów ZAP 1-0 (Piotr Koniuch)

Ostrów Centrum – Sośnie II 2:2 (Krzysiu Szymański, Marcin Kanclerz – Szymon Rospęk, Piotr Spoton)

Ostrów Centrum – Sośnie II 2-0 (Jakub Niewiejski x2)

Ostrów ZAP – Ostrów Pruślin III 2:4 (Dawid Michalski x2 – Wojtek Sęk x2, Oliwier Trawiński, Adam Maliński)

Ostrów ZAP – Ostrów Pruślin III 1-0 (Mateusz Wiśniewski)

 

3. Turniej towarzyski Ostrów Wielkopolski - 08.05.2021r.

Centra – Sośnie 1:0

Ostrów Pruślin II – Ostrów Centrum 3:1

Centra – Ostrów Pruślin II 1:1

Ostrów Centrum – Sośnie 0:2

Centra – Ostrów Centrum 3:0

Ostrów Pruślin II – Sośnie 0:1

Centra II – Ostrów Pruślin III 1:1

Ostrów Centrum II – Ostrów Pruślin 0:4

Centra II – Ostrów Centrum II 2:3

Ostrów Pruślin III – Ostrów Pruślin 0:8

Ostrów Pruślin III – Ostrów Centrum II 0:6

Centra II – Ostrów Pruśin 1:8

Ostrów Centrum II – Centra 0:1

Sośnie – Ostrów Pruślin 0:2

Ostrów Pruślin – Centra 5:0

Ostrów Centrum II – Sośnie 0:1

Centra II – Ostrów Centrum 0:4

Ostrów Pruślin III – Ostrów Pruślin II 1:4

Centra II – Ostrów Pruślin II 0:4

Ostrów Pruślin III – Ostrów Centrum 1:1

Bramki zdobywali :

Szymon Woźnicki - 7

Jakub Kurowski, Nikodem Kusy – 6

Oskar Tondera, Ksawery Sikora, Stasiu Pawlak, Igor Malik – 4

Igor Dudka, Jakub Kupijaj, Alan Strzelec – 3

Dominik Fabiś, Wojtek Sęk, Fabian Kasperski, Nikodem Cieluch, Tobiasz Łacek, Hubert Flajszer - 2

Dominik Woźniak, Adam Milewski, Konrad Szczawiński, Gabriel Matysek, Adam Maliński - 1

2. Turniej Noworoczny Ostrów Wielkopolski - 17.01.2021

 

Gr. A

  1. Centra Ostrów – Ostrów ZAP 6-0 (Mikołaj Sokół x3, Dawid Brzezicha, Nikodem Koruch, Jakub Malinowski)
  2. Centra Ostrów – Ostrów Pruślin II 6-0 (Mikołaj Sokół x3, Dawid Brzezicha x2, Jakub Malinowski)
  3. Ostrów ZAP – Ostrów Pruślin II 1-2 (Michał Szatkowski – Nikolas Maciejewski, Samuel Pawelczak)

Gr.B

  1. Ostrów Pruślin – Sośnie II 0-1 (Dominik Fabiś)
  2. Ostrów Pruślin – Ostrów Centrum 2-0 (Jakub Lis, Piotr Koryciak)
  3. Sośnie II – Ostrów Centrum 2-0 (Dominik Fabiś x2)

Gr.C

  1. Sośnie – Ostrów Pruślin III 5-0 (Wiktor Pawlak, Samobój, Tomek Przybyłek, Piotrek Koniuch, Bartek Rudnik)
  2. Sośnie – Ostrów CentrumII/Przygodzice 1-1 (Tomasz Przybyłek – Igor Jąder)
  3. Ostrów Pruślin III - Ostrów CentrumII/Przygodzice 0-2 ( Bartek Andraszak, Jakub Kurowski)

Gr. Brązowa

  1. Ostrów ZAP – Ostrów Centrum 0-1 (Wojtek Koryciak)
  2. Ostrów ZAP - Ostrów Pruślin III 0-2 (Adam Spławski x2)
  3. Ostrów Centrum - Ostrów Pruślin III 1-0 (Wojtek Koryciak)

Gr. Srebrna

  1. Ostrów Pruślin II – Ostrów Pruślin 0-3 (Piotr Koryciak x2, Igor Malik)
  2. Ostrów Pruślin II - Ostrów CentrumII/Przygodzice 0-1 (Bartek Andraszak)
  3. Ostrów Pruślin - Ostrów CentrumII/Przygodzice 1-2 (Piotrek Koryciak - Jakub Kurowski, Igor Jąder)

Gr. Złota

  1. Centra Ostrów – Sośnie II 0-1 (Dominik Fabiś)
  2. Sośnie- Sośnie II 3-2 (Jędrek Jamrozik, Tomek Przybyłek, Filip Pawlak – Dominik Fabiś x2)
  3. Centra Ostrów – Sośnie 0-0

 

1. Turniej Ostrów Wielkopolski - 05.09.2020

 

Gr.A

1) Sośnie – Ostrów Centrum 3-0 (Jakub Pigłowski, Natan Grochowski, Tomasz Przybyłek)

2) Przygodzice – Ostrów Pruślin II 5-1 (Jakub Kurowski x2, Olek Juszczak, Tymon Kokot, Dominik Woźniak – Max Płonka)

3) Sośnie – Ostrów Pruślin II 8-0 (Natan Grochowski x4, Jakub Pigłowski x3 Tomasz Przybyłek)

4) Przygodzice – Ostrów Centrum 1-0 (Olek Juszczak)

5) Sośnie – Przygodzice 1-4 (Natan Grochowski – Tymon Kokot x3, Dominik Woźniak)

6) Ostrów Centrum – Ostrów Pruślin II 2-1 (Szymon Nowicki, Antoni Mazur – Oskar Tondera)

Gr.B

1) Ostrów ZAP – Ostrów Pruślin 1-5 (Stasiu Pawlak – Wojtek Rybka, Adam Milewski x2, Filip Nowakowski, Szymon Woźnicki)

2) Sośnie II – Ostrów Centrum 1-1 (Gabriel Matysek – Jakub Rychlicki)

3) Ostrów ZAP – Ostrów Centrum II 0-1 (Igor Malik)

4) Sośnie II – Ostrów Pruślin 0-1 (Adam Milewski)

5) Ostrów ZAP – Sośnie II 2-1 (Stasiu Pawlak, Aleksander Brucki – Piotr Spoton)

6) Ostrów Centrum – Ostrów Pruślin 2-2 (Jakub Rychlicki x2 – Szymon Woźnicki, Adam Milewski)

Gr. Złota

1) Sośnie – Ostrów Pruślin 1-3 (Natan Grochowski – Filip Nowakowski, Adam Milewski, Jakub Kupijaj)

2) Przygodzice – Ostrów Centrum II 2-1 (Jakub Kurowski, Dominik Woźniak – Igor Jąder)

3) Sośnie – Ostrów Centrum II 2-1 (Natan Grochowski x2 – Mateusz Gruszka)

4) Przygodzice – Ostrów Pruślin 0-1 (Filip Nowakowski)

Gr. Srebrna

1) Ostrów Pruślin II – Ostrów ZAP 0-7 (Michał Szatkowski x3, Aleksander Brucki, Stasiu Pawlak x2, Andrzej Stendera)

2) Ostrów Centrum – Sośnie II 0-2 (Dominik Fabiś x2)

3) Ostrów Pruślin II – Sośnie II 0-4 (Dominik Fabiś x3, Gabriel Matysek)

4) Ostrów Centrum – Ostrów ZAP 0-1 (Stasiu Pawlak)

 

 

Powrót na górę

Wspierają nas

razem135

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09
  • JP-partner
  • Przygodzice-partner
  • sosnie-partenr
  • raszkow-partner
  • powiat-partner

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy