Wydrukuj tę stronę

Terminarz [2010-2011]

2. Turniej Noworoczny Ostrów Wielkopolski - 17.01.2021

 

Gr. A

  1. Centra Ostrów – Ostrów ZAP 6-0 (Mikołaj Sokół x3, Dawid Brzezicha, Nikodem Koruch, Jakub Malinowski)
  2. Centra Ostrów – Ostrów Pruślin II 6-0 (Mikołaj Sokół x3, Dawid Brzezicha x2, Jakub Malinowski)
  3. Ostrów ZAP – Ostrów Pruślin II 1-2 (Michał Szatkowski – Nikolas Maciejewski, Samuel Pawelczak)

Gr.B

  1. Ostrów Pruślin – Sośnie II 0-1 (Dominik Fabiś)
  2. Ostrów Pruślin – Ostrów Centrum 2-0 (Jakub Lis, Piotr Koryciak)
  3. Sośnie II – Ostrów Centrum 2-0 (Dominik Fabiś x2)

Gr.C

  1. Sośnie – Ostrów Pruślin III 5-0 (Wiktor Pawlak, Samobój, Tomek Przybyłek, Piotrek Koniuch, Bartek Rudnik)
  2. Sośnie – Ostrów CentrumII/Przygodzice 1-1 (Tomasz Przybyłek – Igor Jąder)
  3. Ostrów Pruślin III - Ostrów CentrumII/Przygodzice 0-2 ( Bartek Andraszak, Jakub Kurowski)

Gr. Brązowa

  1. Ostrów ZAP – Ostrów Centrum 0-1 (Wojtek Koryciak)
  2. Ostrów ZAP - Ostrów Pruślin III 0-2 (Adam Spławski x2)
  3. Ostrów Centrum - Ostrów Pruślin III 1-0 (Wojtek Koryciak)

Gr. Srebrna

  1. Ostrów Pruślin II – Ostrów Pruślin 0-3 (Piotr Koryciak x2, Igor Malik)
  2. Ostrów Pruślin II - Ostrów CentrumII/Przygodzice 0-1 (Bartek Andraszak)
  3. Ostrów Pruślin - Ostrów CentrumII/Przygodzice 1-2 (Piotrek Koryciak - Jakub Kurowski, Igor Jąder)

Gr. Złota

  1. Centra Ostrów – Sośnie II 0-1 (Dominik Fabiś)
  2. Sośnie- Sośnie II 3-2 (Jędrek Jamrozik, Tomek Przybyłek, Filip Pawlak – Dominik Fabiś x2)
  3. Centra Ostrów – Sośnie 0-0

 

1. Turniej Ostrów Wielkopolski - 05.09.2020

 

Gr.A

1) Sośnie – Ostrów Centrum 3-0 (Jakub Pigłowski, Natan Grochowski, Tomasz Przybyłek)

2) Przygodzice – Ostrów Pruślin II 5-1 (Jakub Kurowski x2, Olek Juszczak, Tymon Kokot, Dominik Woźniak – Max Płonka)

3) Sośnie – Ostrów Pruślin II 8-0 (Natan Grochowski x4, Jakub Pigłowski x3 Tomasz Przybyłek)

4) Przygodzice – Ostrów Centrum 1-0 (Olek Juszczak)

5) Sośnie – Przygodzice 1-4 (Natan Grochowski – Tymon Kokot x3, Dominik Woźniak)

6) Ostrów Centrum – Ostrów Pruślin II 2-1 (Szymon Nowicki, Antoni Mazur – Oskar Tondera)

Gr.B

1) Ostrów ZAP – Ostrów Pruślin 1-5 (Stasiu Pawlak – Wojtek Rybka, Adam Milewski x2, Filip Nowakowski, Szymon Woźnicki)

2) Sośnie II – Ostrów Centrum 1-1 (Gabriel Matysek – Jakub Rychlicki)

3) Ostrów ZAP – Ostrów Centrum II 0-1 (Igor Malik)

4) Sośnie II – Ostrów Pruślin 0-1 (Adam Milewski)

5) Ostrów ZAP – Sośnie II 2-1 (Stasiu Pawlak, Aleksander Brucki – Piotr Spoton)

6) Ostrów Centrum – Ostrów Pruślin 2-2 (Jakub Rychlicki x2 – Szymon Woźnicki, Adam Milewski)

Gr. Złota

1) Sośnie – Ostrów Pruślin 1-3 (Natan Grochowski – Filip Nowakowski, Adam Milewski, Jakub Kupijaj)

2) Przygodzice – Ostrów Centrum II 2-1 (Jakub Kurowski, Dominik Woźniak – Igor Jąder)

3) Sośnie – Ostrów Centrum II 2-1 (Natan Grochowski x2 – Mateusz Gruszka)

4) Przygodzice – Ostrów Pruślin 0-1 (Filip Nowakowski)

Gr. Srebrna

1) Ostrów Pruślin II – Ostrów ZAP 0-7 (Michał Szatkowski x3, Aleksander Brucki, Stasiu Pawlak x2, Andrzej Stendera)

2) Ostrów Centrum – Sośnie II 0-2 (Dominik Fabiś x2)

3) Ostrów Pruślin II – Sośnie II 0-4 (Dominik Fabiś x3, Gabriel Matysek)

4) Ostrów Centrum – Ostrów ZAP 0-1 (Stasiu Pawlak)