Wydrukuj tę stronę

Terminarz [2012-2013]

1. Turniej Ostrów Wielkopolski - 05.09.2020

 

Gr.A

1) Sulmierzyce/Przygodzice – Ostrów Pruślin II 1-0 (Bartosz Wojciechowski)

2) Sośnie II – Ostrów Wrocławka 1-1 (Bartek Spoton – Jakub Koczorowski)

3) Sulmierzyce/Przygodzice – Sośnie II 1-1 (Bartek Wojciechowski – Mikołaj Luckstaedt )

4) Ostrów Pruślin II – Ostrów Wrocławska 0-3 (Kamil Karasiński x2, Marcel Chojka)

5) Sulmierzyce/Przygodzice – Ostrów Wrocławska 0-3 (Kamil Karasiński, Kornel Chojka x2)

6) Sośnie II – Ostrów Pruślin II 3-0 (Mikołaj Luckstaedt, Bartek Spoton, Tymon Ławniczak)

Gr.B

1) Tarchały Wielkie – Ostrów Pruślin 2-1 (Jakub Trawiński, Oliwier Trawiński – Oskar Bartczak)

2) Ostrów ZAP – Ostrów Wrocławska II 1-0 (Konrad Kałużny)

3) Tarchały Wielkie – Ostrów ZAP 3-1 (Filip Pawlak x2, Oliwier Trawiński – Mikołaj Herczak)

4) Ostrów Pruślin – Ostrów Wrocławska II 1-1 (Oskar Bartczak – Stanisław Małecki)

5) Tarchały Wielkie – Ostrów Wrocławska II 1-0 (Oliwier Trawiński)

6) Ostrów Pruślin – Ostrów ZAP 0-4 (Zosia Herczak x2, Ewa Masłowska, Leon Cieplik)

Gr.C

1) Ostrów ZAP II – Sośnie 1-0 (Patryk Binek)

2) Raszków – Ostrów Centrum 0-1 (Mateusz Ferenz)

3) Ostrów ZAP II – Raszków 1-1 (Mikołaj Janiak – Igor Szymczak)

4) Sośnie – Ostrów Centrum 0-0

5) Ostrów ZAP II – Ostrów Centrum 0-0

6) Sośnie – Raszków 5-0 (Tomasz Przybyłek x3, Jakub Pigłowski, Jan Gąsiorek)

Grupa złota :

1) Tarchały Wielkie – Ostrów Centrum 3-1 (Wiktor Pawlak, Jakub Trawiński, Oliwier Trawiński – Mateusz Ferenc)

2) Ostrów ZAP – Ostrów Wrocławska 3-0 (Leon Cieplik, Mikołaj Herczak, Konrad Kałużny)

3) Tarchały Wielkie – Ostrów Wrocławska 6-0 (Jakub Siwy x3, Oliwier Trawiński x2, Filip Pawlak)

4) Ostrów ZAP – Ostrów Centrum 2-1 (Leon Cieplik, Mikołaj Herczak – Stasiu Jankowiak)

5) Ostrów Centrum – Ostrów Wrocławska 6-0 (Stasiu Jankowiak x3, Nikodem Dupnik x3)

6) Tarchały Wielkie – Ostrów ZAP 1-1 (Kacper Konieczny – Zosia Herczak)

Grupa srebrna :

1) Ostrów ZAP II – Sośnie II 3-3 (Krzysztof Hasek, Patryk Binek x2 - Mikołaj Luckstaedt, Tymon Ławniczak x2)

2) Sośnie – Sulmierzyce/Przygodzice 2-0 (Franek Leśniak, Janek Gąsiorek)

3) Ostrów ZAP II - Sulmierzyce/Przygodzice 2-0 (Krzysztof Hasek, Mikołaj Janiak)

4) Sośnie – Sośnie II 1-3 (Tomasz Przybyłek – Mikołaj Luckstaedt, Dawid Pawlak x2)

5) Sośnie II – Sulmierzyce/Przygodzice 1-0 (Dawid Pawlak)

6) Ostrów ZAP II – Sośnie (Patryk Binek – Tomasz Przybyłek)

Grupa brązowa

1) Ostrów Pruślin II – Raszków 0-2 (Igor Szymczak x2)

2) Ostrów Pruślin – Ostrów Wrocławska II 1-0 (Oskar Bartczak)

3) Ostrów Pruslin II – Ostrów Wrocławska II 0-1 (Patryk Wesołowski)

4) Ostrów Pruślin – Raszków 1-0 (Marcel Borowski)

5) Ostrów Pruślin II – Ostrów Pruślin 2-2 (Cyprian Borowski, Łukasz Janecki – Oskar Bartczak x2)

6) Ostrów Wrocławska II – Raszków 2-0 (Stasiu Małecki, Jędrek Pawlicki)