• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

Harmonogram treningów

 

OSTRÓW WIELKOPOLSKI ZACHÓD:

 

Trenerzy-Koordynatorzy :

Tomasz Adamczyk - 603-869-093

 

 

Gr. A (2012-2014) 

Wtorek : 18:00 (hala SP9 Ostrów Wielkopolski)

Sobota : 11:00 (hala SP9 Ostrów Wielkopolski)

Trener : Tomasz Adamczyk

 


 

OSTRÓW WIELKOPOLSKI CENTRUM:

Trenerzy-Koordynatorzy :

Tomasz Kempiński - 661-941-119

Tomasz Adamczyk - 603-869-093

Gr. A (2015-2016) 

Wtorek : 17:00 - (hala SP9 Ostrów Wielkopolski) 

Sobota : 10:00 - (hala SP9 Ostrów Wielkopolski)

Trenerzy - Tomasz Kempiński, Arkadiusz Cierpka

Gr. B (2013-2014) 

Wtorek : 18:00 - (hala SP9 Ostrów Wielkopolski) 

Sobota : 11:00 - (hala SP9 Ostrów Wielkopolski)

Trenerzy - Tomasz Kempiński, Arkadiusz Cierpka

Gr. C (2011-2012) 

Poniedziałek - 16:00 (Hala "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Piątek - 16:00 (Hala "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Trenerzy - Tomasz Adamczyk

Gr. D (2010-2011) 

Poniedziałek - 17:00 (Hala "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Piątek - 17:00 (Hala "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Trenerzy - Tomasz Adamczyk

Gr. E (2007-2009) 

Środa - 18:00 (Hala SP6)

Piątek - 18:30 (Hala SP6)

Trenerzy - Bartosz Muss


 

OSTRÓW WIELKOPOLSKI - PRUŚLIN :

 

 Trenerzy-koordynatorzy :

Michał Giecz - 783-149-955

 

Gr. A (2015-2016) - SALA SP 13

Poniedziałek, Czwartek - godz. 16:00

Trenerzy - Michał Giecz, Ania Grajaszek

Gr. B (2013-2014) - SALA SP 13

Poniedziałek, Czwartek - godz. 17:00

Trenerzy - Michał Giecz, Ania Grajaszek

Gr. C (2011-2012) - HALA SP9

Czwartek - 17:00

Sobota - 9:00

Trenerzy - Michał Giecz, Ania Grajaszek

Gr. D (2010-2011) - HALA SP9

Czwartek - 17:00

Sobota - 12:00

Trener - Tomasz Kempiński

 


OSTRÓW WIELKOPOLSKI - ZĘBCÓW :

 

Gr. A (2007-2009) 

Środa - 18:00 (Hala SP6)

Piątek - 18:30 (Hala SP6)

Trenerzy - Bartosz Muss

 

 


 

SOŚNIE ( ORLIK - HALA ):

Trener - Koordynator :

Łukasz Nowak - 723-948-064

 

 

Gr. E  (2012-2014)

Wtorek, Czwartek - godz. 17:00

Trener : Łukasz Nowak

Gr. A (2008-2010)

Poniedziałek - 17:00

Piątek - godz. 16:00

Trener : Łukasz Nowak

Gr. B (2007-2010)

Poniedziałek - godz.16:00

Czwartek - godz. 16:00

Trener - Łukasz Nowak

Gr. C (2010-2012)

Poniedziałek - 18:00

Wtorek - 16:00

Trener - Łukasz Nowak

Gr. D (2005-2008)

Wtorek - 18:00

Czwartek - godz. 18:00

Trener - Łukasz Nowak

 


 

SULMIERZYCE ( ORLIK - HALA ):

Trener - Koordynator :

Łukasz Wiącek - 609-496-591

Kamil Kucharski - 500-203-180

 

Gr. A (2012-2016)

Poniedziałek - godz. 16:30

Czwartek - godz. 16:30

Trener : Kamil Kucharski

Gr. B (2007-2011)

Poniedziałek- godz. 17:30

Czwartek - godz. 17:30

Trener : Kamil Kucharski

 

 


 

TARCHAŁY WIELKIE ( ORLIK / HALA PILAWA ODOLANÓW ):

Trener - Koordynator :

Marcin Tomczak - 784146863

Gr. A (2010-2014)

Poniedziałek, Środa - godz. 16:00

Trener - Marcin Tomczak

 

 


 

RASZKÓW ( ORLIK - HALA ):

Trener - Koordynator :

Jordan Kaczmarek - 728-810-446

Daniel Kaczmarek - 665743991

 

Gr. A (2012-2015)

Poniedziałek, Środa - 16:00

Trener - Jordan Kaczmarek, Daniel Kaczmarek

Gr. B (2008-2011)

Poniedziałek, Środa - 16:00

Trener - Daniel Kaczmarek, Jordan Kaczmarek

 

  

 


 

PRZYGODZICE ( ORLIK - HALA):

Trener - Koordynator :

Tomasz Adamczyk - 603-869-093

Gr. A (2011-2013)

Wtorek - godz. 16:30

Czwartek - godz. 18:00 

Trener - Tomasz Adamczyk

 


 

 

Powrót na górę

Wspierają nas

razem122

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09
  • JP-partner
  • Przygodzice-partner
  • sosnie-partenr
  • raszkow-partner
  • powiat-partner

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy