• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

Harmonogram treningów

 

OSTRÓW WIELKOPOLSKI ZACHÓD:

 

Trenerzy-Koordynatorzy :

Tomasz Adamczyk - 603-869-093

 

 

Gr. A (2012-2014) 

Wtorek : 16:00 (Boisko ZST ul. Poznańska 43) 

Czwartek: 16:00 (Boisko ZST ul. Poznańska 43) 

Trener : Tomasz Adamczyk

 


 

OSTRÓW WIELKOPOLSKI CENTRUM:

Trenerzy-Koordynatorzy :

Tomasz Kempiński - 661-941-119

Tomasz Adamczyk - 603-869-093

Gr. A (2015-2016) 

Poniedziałek : 16:30 - (Boisko SP2 ul. Wrocławska 51) 

Piątek : 16:30 - (Boisko SP2 ul. Wrocławska 51)

Trenerzy - Tomasz Kempiński, Paweł Jasiński

Gr. B (2013-2014) 

Poniedziałek : 17:30 (Boisko SP2 ul. Wrocławska 51

Piątek : 17:30 (Boisko SP2 ul. Wrocławska 51

Trenerzy - Tomasz Kempiński

Gr. C (2011-2012) 

Środa - 16:30 (ORLIK "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Piątek - 16:30 (ORLIK "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Trenerzy - Tomasz Adamczyk

Gr. D (2010-2011) 

Środa - 17:30 (ORLIK "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Piątek - 17:30 (ORLIK "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Trenerzy - Tomasz Adamczyk

Gr. E (2007-2009) 

Wtorek - 17:00 (ORLIK "Kozi Borek" Aleja Solidarności)

Piątek - 17:00 (ORLIK "Kozi Borek" Aleja Solidarności)

Trenerzy - Bartosz Muss


 

OSTRÓW WIELKOPOLSKI - PRUŚLIN :

 

 Trenerzy-koordynatorzy :

Michał Giecz - 783-149-955

 

Gr. A (2015-2016) - ORLIK SP 13

Poniedziałek, Czwartek - godz. 16:00

Trenerzy - Michał Giecz, Ania Grajaszek

Gr. B (2013-2014) - ORLIK SP 13

Poniedziałek, Czwartek - godz. 17:00

Trenerzy - Michał Giecz, Ania Grajaszek

Gr. C (2011-2012) - ORLIK SP13

Poniedziałek, Czwartek - godz. 18:00

Trenerzy - Michał Giecz, Ania Grajaszek

Gr. D (2010-2011) - ORLIK SP13

Wtorek - 17:30

Czwartek - 16:00

Trener - Tomasz Kempiński

 

 


 

SOBÓTKA ( ORLIK - HALA ):

 Trener - Koordynator :

Paweł Jasiński - 530412890

Gr. A (2008-2013)

Wtorek, Czwartek- 16:00

Trenerzy - Paweł Jasiński

 

 


 

SOŚNIE ( ORLIK - HALA ):

Trener - Koordynator :

Łukasz Nowak - 723-948-064

 

Gr. Maluchów (2015-2016)

Czwartek - 16:00 (hala SP Sośnie)

Trener : Łukasz Nowak

Gr. E  (2012-2014)

Wtorek, Czwartek - godz. 17:00

Trener : Łukasz Nowak

Gr. A (2008-2010)

Poniedziałek - 17:00

Piątek - godz. 16:00

Trener : Łukasz Nowak

Gr. B (2007-2010)

Poniedziałek - godz.16:00

Czwartek - godz. 15:00

Trener - Łukasz Nowak

Gr. C (2010-2012)

Wtorek - 16:00

Środa - godz. 16:00

Trener - Łukasz Nowak

Gr. D (2005-2008)

Wtorek - 18:00

Czwartek - godz. 18:00

Trener - Łukasz Nowak

 


 

SULMIERZYCE ( ORLIK - HALA ):

Trener - Koordynator :

Łukasz Wiącek - 609-496-591

Kamil Krawczyk - 697-768-985

 

Gr. A (2011-2014)

Wtorek - godz. 17:00

Czwartek - godz. 17:00

Trener : Kamil Krawczyk

Gr. B (2007-2010)

Wtorek - godz. 18:00

Czwartek - godz. 18:00

Trener : Kamil Krawczyk

 

 


 

TARCHAŁY WIELKIE ( ORLIK / HALA PILAWA ODOLANÓW ):

Trener - Koordynator :

Marcin Tomczak - 784146863

Gr. A (2010-2014)

Poniedziałek, Środa - godz. 16:00

Trener - Marcin Tomczak

 

 


 

RASZKÓW ( ORLIK - HALA ):

Trener - Koordynator :

Jordan Kaczmarek - 728-810-446

Daniel Kaczmarek - 665743991

 

Gr. A (2012-2015)

Wtorek, Czwartek - godz. 17:00

Trener - Jordan Kaczmarek, Daniel Kaczmarek

Gr. B (2008-2011)

Wtorek, Czwartek - godz. 16:00

Trener - Daniel Kaczmarek, Jordan Kaczmarek

 

  

 


 

PRZYGODZICE ( ORLIK - HALA):

Trener - Koordynator :

Tomasz Adamczyk - 603-869-093

Gr. A (2012-2015)

Wtorek - godz. 16:30 (hala SP Przygodzice)

Czwartek - godz. 16:30 (hala SP Przygodzice)

Trener - Tomasz Adamczyk

Gr. B (2009-2011)

Wtorek - godz. 17:30 (hala SP Przygodzice)

Czwartek - godz. 17:30 (hala SP Przygodzice)

Trener - Tomasz Adamczyk


 

 

Powrót na górę

Wspierają nas

razem122

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09
  • JP-partner
  • Przygodzice-partner
  • sosnie-partenr
  • raszkow-partner
  • powiat-partner

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy