• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

Harmonogram treningów

OSTRÓW WIELKOPOLSKI ZACHÓD:

 

Trenerzy-Koordynatorzy :

Tomasz Adamczyk - 603-869-093

 

Gr. A (2010-2013) - boisko ZAP ul. Poznańska

Wtorek - 17:00

Czwartek - 17:00

Trener : Tomasz Adamczyk

 


 

OSTRÓW WIELKOPOLSKI CENTRUM:

Trenerzy-Koordynatorzy :

Tomasz Kempiński - 661-941-119

Tomasz Adamczyk - 603-869-093

Gr. A (2012-2013) - boisko GIM 1

Poniedziałek - 16:30

Piątek - 16:30

Trenerzy - Tomasz Kempiński, Kamil Kucharski

Gr. B (2010-2011) - boisko GIM 1

Poniedziałek - 17:30

Piątek - 17:30

Trenerzy - Tomasz Kempiński, Kamil Kucharski

Gr. C (2008-2009) - Orlik Kantaka

Środa - 16:30

Piątek - 17:30

Trenerzy - Tomasz Adamczyk

Gr. D (2007-2008) - Orlik Kantaka

Środa - 17:30

Piątek - 18:30

Trenerzy - Tomasz Adamczyk


 

OSTRÓW WIELKOPOLSKI - PRUŚLIN :

 

 Trenerzy-koordynatorzy :

Michał Giecz - 783-149-955

Marcin Kaczmarek - 501105372

Tomasz Berus - 661-390-362

Gr. A (2012-2013)

Poniedziałek, Czwartek - godz. 16:00

Trenerzy - Michał Giecz, Ania Grajaszek

Gr. B (2010-2011)

Poniedziałek, Czwartek - godz. 16:00

Trenerzy - Tomasz Berus

Gr. C (2009-2010)

Poniedziałek, Czwartek - godz. 18:00

Trenerzy - Michał Giecz, Ania Grajaszek

Gr. D (2006,2007,2008)

Poniedziałek, Czwartek - godz. 17:00

Trener - Michał Giecz

Gr. E (2003-2005)

Wtorek, Piątek - godz. 16:30

Trener - Marcin Kaczmarek

 


 

SOBÓTKA ( ORLIK - HALA ):

 Trener - Koordynator :

Kamil Krawczyk - 697-768-985

Gr. A (2009-2012)

Wtorek, Czwartek - 16:00

Trenerzy - Kamil Krawczyk

Gr. B (2004-2008)

Wtorek, Czwartek - 17:00

Trenerzy - Kamil Krawczyk

 

 


 

SOŚNIE ( ORLIK - HALA ):

Trener - Koordynator :

Łukasz Nowak - 723-948-064

 

Gr. A (2010-2012)

Wtorek, Czwartek - godz. 18:00

Trener : Łukasz Nowak

Gr. B (2007-2009)

Wtorek, Czwartek - godz. 17:00

Trener : Łukasz Nowak

Gr. C (2004-2006)

Wtorek, Czwartek - godz. 16:00

Trener - Łukasz Nowak

Gr. D (2000-2003)

Wtorek, Czwartek - godz. 15:00

Trener - Łukasz Nowak

 


 

KOŚCIELNA WIEŚ ( Boisko - HALA ):

Trener - Koordynator :

Kamil Krawczyk - 697-768-985

 

Gr. A (2005-2010)

Poniedziałek - godz. 15:00

Środa - godz : 15:00

Trener : Kamil Krawczyk

 


 

SULMIERZYCE ( ORLIK - HALA ):

Trener - Koordynator :

Łukasz Wiącek - 609-496-591

 

Gr. A (2008-2012)

Poniedziałek - godz. 16:30

Czwartek - godz. 16:30

Trener : Łukasz Wiącek

Gr. B (2007-2008)

Poniedziałek - godz. 17:30

Czwartek - godz. 17:30

Trener : Łukasz Wiącek

Gr. C (2005-2006)

Wtorek - godz. 15:30

Piątek - godz. 14:30

Trener - Łukasz Wiącek

Gr. D (2003-2004)

Wtorek - godz. 16:30

Piątek - godz. 15:30

 Trener - Łukasz Wiącek


 

TARCHAŁY WIELKIE ( ORLIK / HALA / HALA PILAWA ODOLANÓW gr. B ):

Trener - Koordynator :

Grzegorz Wachowiak - 504-180-286

Gr. A (2009-2013)

Poniedziałek, Środa - godz. 15:30

Trener - Grzegorz Wachowiak

Gr. B (2005-2008)

Poniedziałek, Środa - godz. 16:30

Trener - Grzegorz Wachowiak

 


 

DĘBNICA ( Boisko / HALA ):

Trener - Koordynator :

Tomasz Adamczyk - 603-869-093

 

Gr. A (2005-2010)

Wtorek - godz. 16:00

Piątek - godz. 16:00

Trenerzy : Tomasz Adamczyk

 


 

RASZKÓW ( ORLIK - HALA ):

Trener - Koordynator :

Łukasz Wiącek - 609-496-591

Jordan Kaczmarek - 728-810-446

Daniel Kaczmarek - 665743991

 

Gr. A (2010-2013)

Wtorek, Czwartek - godz. 16:00

Trener - Jordan Kaczmarek

Gr. B (2009-2010)

Środa, Piątek - godz. 16:00

Trener - Jordan Kaczmarek

Gr. C (2007-2008)

Środa, Piątek - godz. 15:00

Trener - Jordan Kaczmarek

Gr. D (2004-2006)

Wtorek, Czwartek - godz. 17:00

Trener : Daniel Kaczmarek

 


 

LENARTOWICE ( BOISKO - HALA ):

Trener - Koordynator :

Damian Baras - 697-298-993

 

Gr. A (2009-2011)

Środa, Piątek - godz. 16:00

Trener - Damian Baras

Gr. B (2006-2008)

Środa, Piątek - godz. 17:00

Trener - Damian Baras

Gr. C (2003-2005)

Środa, Piątek - godz. 18:00

Trener - Jarosław Skowroński

 


 

GIZAŁKI ( ORLIK - HALA):

Trener - Koordynator :

Daniel Kaczmarek - 665743991

Gr. A (2005-2010)

Poniedziałek, Środa - godz. 16:00

Trener - Daniel Kaczmarek

 


 

PRZYGODZICE ( ORLIK - HALA):

Trener - Koordynator :

Tomasz Adamczyk - 603-869-093

Gr. A (2009-2012)

Wtorek, Czwartek godz. 18:30

Trener - Tomasz Adamczyk

 

Powrót na górę

Wspierają nas

razem1117

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy