Wydrukuj tę stronę

Harmonogram treningów

 

OSTRÓW WIELKOPOLSKI CENTRUM:

Trenerzy-Koordynatorzy :

Tomasz Kempiński - 661-941-119

Tomasz Adamczyk - 603-869-093

Łukasz Wiącek - 609-496-591

Gr. A (2017-2018) 

Poniedziałek : 16:30 - (boisko SP2 ul. Wrocławska) 

Piątek : 16:30 - (boisko  SP2 ul. Wrocławska)

Trenerzy - Tomasz Kempiński, Paweł Szczepaniak

Gr. B (2016) 

Poniedziałek : 17:30 - (boisko SP2 ul. Wrocławska) 

Piątek : 17:30 - (boisko SP2 ul. Wrocławska)

Trenerzy - Tomasz Kempiński, Paweł Szczepaniak

Gr. C (2015) 

Poniedziałek - 16:30 (Orlik "SP1" ul. Partyzancka)

Środa - 16:30 (Orlik "SP1" ul. Partyzancka)

Trenerzy - Łukasz Wiącek, Igor Wojciechowski

Gr. D (2013-2014) 

Środa - 17:00 (Orlik "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Piątek - 17:00 (Orlik "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Trenerzy - Tomasz Adamczyk, Jakub Kramarczyk

Gr. E (2011-2012) 

Środa - 16:00 (Orlik "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Piątek - 16:00 (Orlik "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Trenerzy - Tomasz Adamczyk

Gr. F (2010-2011) 

Środa - 18:00 (Orlik "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Piątek - 18:00 (Orlik "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Trenerzy - Tomasz Adamczyk

 


 

OSTRÓW WIELKOPOLSKI - PRUŚLIN :

 

 Trenerzy-koordynatorzy :

Michał Giecz - 783-149-955

 

Gr. A (2016-2018) 

Poniedziałek, Czwartek - godz. 16:00 (orlik SP 13)

Trenerzy - Michał Giecz, Ania Grajaszek

Gr. B (2014-2015) 

Poniedziałek, Czwartek - godz. 16:00 (orlik SP 13)

Trenerzy - Michał Giecz, Bartosz Jureczek

Gr. C (2012-2013) 

Poniedziałek, Czwartek - godz. 17:00 (orlik SP 13)

Trenerzy - Michał Giecz, Ania Grajaszek

Gr. D (2013-2014) 

Poniedziałek, Czwartek - godz. 18:00 (orlik SP 13)

Trenerzy - Michał Giecz, Ania Grajaszek

Gr. E (2011-2012) 

Wtorek - 16:25 (orlik SP 13)

Piątek - 16:25 (orlik SP 13)

Trenerzy - Michał Giecz, Ania Grajaszek

 

 

 


 

SOŚNIE ( ORLIK - HALA ):

Trener - Koordynator :

Łukasz Nowak - 723-948-064

  

Gr. A  (2014-2017)

Wtorek, Czwartek - godz. 17:00

Trener : Łukasz Nowak

Gr. B (2011-2014)

Poniedziałek - 18:00

Wtorek - 16:00

Trener - Łukasz Nowak

Gr. C (2010-2013)

Poniedziałek - godz.16:00

Czwartek - godz. 16:00

Trener - Łukasz Nowak

Gr. D (2008-2012)

Poniedziałek - 17:00

Piątek - godz. 16:00

Trener : Łukasz Nowak

Gr. E (2005-2008)

Wtorek - godz. 18:00

Czwartek - godz. 18:00

Trener - Łukasz Nowak

 


 

SULMIERZYCE ( ORLIK - HALA ):

Trener - Koordynator :

Łukasz Wiącek - 609-496-591

Kamil Kucharski - 500-203-180

 

Gr. A (2015-2018)

Poniedziałek - godz. 16:30

Czwartek - godz. 16:30

Trener : Kamil Kucharski

Gr. B (2012-2014)

Trener : Kamil Kucharski

Poniedziałek - godz. 17:30

Czwartek - godz. 17:30

Trener : Kamil Kucharski

 

 

 


 

RASZKÓW ( ORLIK - HALA ):

Trener - Koordynator :

Daniel Kaczmarek - 665743991

 

Gr. A (2014-2017)

Wtorek, Czwartek - 16:00

Trener - Daniel Kaczmarek

Gr. B (2011-2013)

Wtorek, Czwartek - 17:00

Trener - Daniel Kaczmarek

 

  

 


 

PRZYGODZICE ( ORLIK - HALA):

Trener - Koordynator :

Tomasz Adamczyk - 603-869-093

Gr. A (2012-2015)

Poniedziałek - godz. 17:30 (Orlik ZSP-CKU Przygodzice)

Czwartek - godz. 17:30 (Orlik ZSP-CKU Przygodzice)

Trener - Tomasz Adamczyk