• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

Terminarz [2012-2013]

5. Turniej Finałowy - 03.07.2021r.

1. Pogoń N-S - Ostrów ZAP 2-0 , 3-0

2. Ostrów Centrum - Sośnie 0-2 (Filip Pawlak, Tomasz Przybyłek) , 1-3 (Kacper Hałas - Wiktor Pawlak, Filip Pawlak, Tomasz Przybyłek)

3. Pogoń N-S - Ostrów Pruślin 1-0, 5-0

4. Ostrów ZAP - Sośnie 2-0 (Szymon Binek x2), 1-1 (Krzysiu Hasek - Axel Rojewski)

5. Ostrów Centrum - Ostrów Pruślin 1-1 (Szymon Nowicki - Wojtek Sęk), 1-2 (Seweryn Laskowski - Mikołaj Galewski, Hanna Jędroszka)

6. Pogoń N-S - Sośnie 4-0, 4-0

7. Ostrów ZAP - Ostrów Pruślin 1-1 (Leon Cieplik - Adam Spławski), 1-1 (Patryk Binek - Oliwier Konieczny)

8. Pogoń N-S - Ostrów Centrum 4-0, 1-0

9. Sośnie - Ostrów Pruślin 2-0 (Filip Pawlak, Tomasz Przybyłek), 2-2 (Axel Rojewski x2 - Kaper Konieczny, Borys Radziszewski)

10. Ostrów ZAP - Ostrów Centrum 1-2 (Leon Cieplik - Szymon Nowicki x2), 0-0

11. Raszków - Ostrów Centrum II 2:2 (Jakub Pabiszczak x2 - Stasiu Małecki, Filipowski)

12. Sulmierzyce/Przygodzice - Ostrów Pruślin Skrzat 0-2 (Oliwier Stachurski, Franek Komorski)

13. Ostrów Pruślin II - Sulmierzyce/Przygodzice 0-4 (Kamil Piwiński x2, Filip Mieszała, Oliwier Rybski)

14. Pogoń N-S II - Raszków 2-0

15. Ostrów Pruślin skrzat - Ostrów Pruślin II 2-0 (Cyprian Borowski, Marcel Borowski)

16. Ostrów Centrum II - Ostrów Pruślin skrzat 1-2 (Jakub Podemski - Oliwier Stachurski, Oskar Barczak)

17. Ostrów Pruślin skrzat - Pogoń N-S II 4-1 (Ignacy Lisiak x2, Cyprian Borowski, Oskar Bartczak)

18. Raszków - Ostrów Pruślin skrzat 2:2 (Jakub Uciechowski x2 - Oskar Barcak, Filip Idziorek)

19. Raszków - Sulmierzyce/Przygodzice 0-0

20. Ostrów Pruślin skrzat - Sośnie II 3-1 (Oskar Barczak, Filip Idziorek, Franek Komorski - Mikołaj Lucksteadt)

21. Sośnie II - Ostrów Pruślin II 2:0 (Mikołaj Lucksteadt, Dawid Pawlak)

22. Ostrów Centrum II - Sośnie II 1-0 (Stasiu Małecki)

23. Sośnie II - Pogoń NS II 2-1 (Jasiu Gąsiorek x2)

24. Sulmierzyce/Przygodzice - Ostrów Centrum II 1-1 (Piotr Baraniak - Patryk Wesołowski)

25. Sulmierzyce/Przygodzice - Pogoń NS II 0-0

26. Raszków - Sośnie II 1:1 (Jakub Uciechowski - Mikołaj Lucksteadt)

27. Ostrów Pruślin II - Ostrów Centrum II 0-5 (Stasiu Małecki x2, Jędrzej Pawlicki, Jakub Podemski, Patryk Wesołowski)

28. Sośnie II - Sulmierzyce/Przygodzice 3-0 (Jasiu Gąsiorek x2, Dawid Pawlak)

29. Pogoń NS - Ostrów Pruślin II 0-2 (Mateusz Staszak x2)

30. Ostrów Centrum II - Pogoń NS II 0-0

 

4. Turniej Dzień Dziecka - 29.05.2021r.

  1. Ostrów Pruślin – Ostrów Centrum 0-1 (Nikodem Dupnik)
  2. Ostrów Pruślin – Ostrów Centrum 0-0
  3. Ostrów Zachód – Ostrovia 1909 1-4 (Konrad Kałużny – Chmielewski x3, Konstanciak)
  4. Ostrów Zachód – Ostrovia 1909 0-2 (Kosmala, Figaszewski)
  5. Sośnie – Ostrovia 1909 2-2 (Filip Pawlak, Wikor Pawlak – Woźnica, Konstanciak)
  6. Sośnie – Ostrovia 1909 2-4 (Filip Pawlak, Wiktor Pawlak – Kosmala x3, Konstanciak)
  7. Ostrów Centrum – Ostrów Zachód 1-1 (Oliwier Matuszewski – Mikołaj Janiak)
  8. Ostrów Centrum – Ostrów Zachód 0-1 (Patryk Binek)
  9. Sośnie – Ostrów Zachód 2-0 (Filip Pawlak x2)
  10. Sośnie – Ostrów Zachód 3-1 (Jan Gąsiorek x2, Franek Leśniak – Patryk Binek)
  11. Ostrów Pruślin – Ostrovia 1909 0-3 (Kosmala x2, Konstanciak)
  12. Ostrów Pruślin – Ostrovia 1909 0-1 (Konstanciak)
  13. Ostrów Pruślin – Ostrów Zachód 0-1 (Mikołaj Janiak)
  14. Ostrów Pruślin – Ostrów Zachód 3-2 (Jakub Trawiński x2, Adam Spławski – Patryk Binek x2)
  15. Sośnie – Ostrów Centrum 3-0 (Wiktor Pawlak x2, Filip Pawlak)
  16. Sośnie – Ostrów Centrum 4-0 (Filip Pawlak, Wiktor Pawlak x2, Jan Gąsiorek)
  17. Ostrów Centrum – Ostrovia 1909 3-2 (Nikodem Dupnik x2, Kamil Karasiński – Wojciechowski, Szczepaniak)
  18. Ostrów Centrum – Ostrovia 1909 0-2 (Figaszewski, Konstanciak)
  19. Sośnie – Ostrów Pruślin 5-0 (Wiktor Pawlak x2, Filip Pawlak, Tymon Ławniczak, Jan Gąsiorek)
  20. Sośnie – Ostrów Pruślin 4-0 (Filip Pawlak x2, Wiktor Pawlak, Jan Gąsiorek)
  1. Ostrovia II – Raszków 4:0 (Z.Herczak, Chmielewski, Nowacki, Stachowicz)
  2. Pruślin Skrzat – Sośnie II 0:3 (Dawid Pawlak, Bartek Krawiec)
  3. Ostrów Pruślin II – Ostrów Centrum II 0:2 (Jan Doroszewski)
  4. Pruślin Skrzat – Ostrovia II 0:5 (Nowacki x3, Stachowicz x2)
  5. Raszków – Sośnie II 2:2 (Jakub Uciechowski x2 – Bartek Spoton x2)
  6. Ostrów Pruślin II – Ostrów Centrum III 0:4 (Jędrzej Pawlicki x2, Patryk Wesołowski x2)
  7. Sośnie II – Ostrovia II 1:3 (Barek Spoton – Stachowicz, Chmielewski)
  8. Raszków – Pruślin skrzat 4:5 (Igor Szymczak x2, Jakub Uciechowski, Oliwier Lis – Ignacy Lisiak x3, Filip Idziorek x2)
  9. Ostrów Centrum II – Ostrów Centrum III 2:0 (Jasiu Doroszewski, Oliwier Szóstakowski)
  10. Ostrów Pruślin II – Ostrovia II 0:3 (Stachowicz, Bystrczycki, Nowacki)
  11. Ostrów Centrum II – Raszków 1:1 (Marcej Chojka – Igor Szymczak)
  12. Ostrów Centrum III – Pruślin Skrzat 1:0 (Patryk Wesołowski)
  13. Ostrów Centrum II – Ostrovia II 0:3 (Z.Herczak, Chmielewski, M.Herczak)
  14. Ostrów Pruślin II – Raszków 4:1 (Wiktor Romanowski, Oliwier Konieczny, Kacper Konieczny, Mikołaj Kubiak – Jakub Uciechowski )
  15. Sośnie II – Ostrów Centrum III 1:2 (Dawid Pawlak – Filip Pietryk, Jędrzej Pawlicki)
  16. Pruślin Skrzat – Ostrów Pruślin II 3:5 ( Filip Idziorek, Ignacy Lisiak, Oliwier Stachurski – Marysia Kubska, Wiktor Romanowski x3, Kacper Konieczny)
  17. Ostrów Centrum III – Ostrovia II 1:2 (Jan Widziński – Mucha, M.Herczak)
  18. Sośnie II – Ostrów Centrum II 1:3 (Dawid Pawlak – Marcel Chojka, Jakub Koczorowski, Olwier Szóstakowski)
  19. Ostrów Centrum III – Raszków 4:2 (Jędrzej Pawlicki x3, Patryk Wesołowski – Igor Szymczak, Hubert Jańczak)
  20. Ostrów Centrum II – Pruślin Skrzat 4:2 (Kornel Chojka, Marcel Chojka, Oliwier Szóstakowski – Ignacy Lisiak, Filip Idziorek)
  21. Sośnie II – Ostrów Pruślin II 5:0 (Bartek Krawiec x4, Bartek Spoton)

 

3. Turniej towarzyski 08.05.2021r.

Turniej I

Sośnie – Ostrów Centrum 3-1 (Tomasz Przybyłek, Filip Pawlak, Wiktor Pawlak – Oliwier Matuszewski)

Sośnie – Ostrów Centrum 4-0 (Wiktor Pawlak x2, Axel Rojewski, Tymon Ławniczak)

Ostrów Pruślin – Ostrów ZAP 0-1 (Leon Cieplik)

Ostrów Pruślin – Ostrów ZAP 1-1 (Adam Spławski – Konrad Kałużny)

Sośnie – Ostrów ZAP 4-0 (Wiktor Pawlak x2, Filip Pawlak, Tomasz Przybyłek)

Sośnie – Ostrów ZAP 1-1 (Filip Pawlak – Leon Cieplik)

Ostrów Centrum – Ostrów Pruślin 2-1 (Oskar Puczyński, Szymon Nowicki – Wojtek Sęk)

Ostrów Centrum – Ostrów Pruślin 2-2 (Filip Jezierski x2 – Adam Maliński x2)

Sośnie – Ostrów Pruślin 7-0 (Filip Pawlak x2, Tymon Ławniczak x3, Tomasz Przybyłek, Wiktor Pawlak)

Sośnie – Ostrów Pruślin 4-0 (Wiktor Pawlak x2, Tomasz Przybyłek, Tymon Ławniczak)

Ostrów ZAP – Ostrów Centrum 1-0 (Patryk Binek)

Ostrów ZAP – Ostrów Centrum 2-0 (Patryk Binek, Konrad Kałużny)

Mecz o 3 miejsce :

Ostrów Pruślin – Ostrów Centrum 0-0 k.1-2

Finał :

Sośnie – Ostrów ZAP 0-0 k.3-4

Turniej II

Ostrów Pruślin II – Ostrów Pruślin skrzat 2:2

Ostrów Pruślin II – Sośnie II 1:1

Ostrów Pruślin skrzat – Sośnie II 0:6

Raszków – Ostrów Centrum III 2:1

Raszków – Ostrów Centrum II 0-0

Ostrów Centrum II – Ostrów Centrum III 5-0

Ostrów Pruślin skrzat – Ostrów Centrum II 1-2

Sośnie – Ostrów Centrum II 4:2

Ostrów Pruślin skrzat – Sośnie II 3-2

Raszków – Ostrów Pruślin II 4:1

Ostrów Centrum III – Raszków 0:4

Ostrów Pruślin II – Ostrów Centrum III 8:0

 

2. Turniej Mikołajkowy - 13.12.2020

 

Gr.A

  1. Przygodzice/Zap – Ostrów Centrum 0-0
  2. Ostrów Pruślin – Sośnie 0-3 (Franek Leśniak, Wiktor Pawlak, Tomasz Przybyłek)
  3. Ostrów Pruślin III – Raszków II 0-0
  4. Przygodzice/Zap – Sośnie 0-5 (Wiktor Pawlak x3, Tomasz Przybyłek x2)
  5. Ostrów Centrum – Ostrów Pruślin III 1-1 (Nikodem Dupnik – Samuel Pawelczak)
  6. Raszków II – Ostrów Pruślin 0-1 (Max Płonka)
  7. Przygodzice/Zap – Ostrów Pruślin III 3-0 (Jan Pichet x2, Leon Cieplik)
  8. Raszków II – Sośnie 1-4 (Gabriel Krysiak – Wiktor Pawlak, Dawid Pawlak, Tobiasz Przybyłek, Franek Leśniak)
  9. Ostrów Centrum – Raszków II 0-0
  10. Przygodzice/Zap – Ostrów Pruślin 3-1 (Oliwier Matuszewski, Jan Pichet, Nikodem Łukasik – Adam Królik)
  11. Ostrów Pruślin – Ostrów Pruślin III 2-1 (Wojtek Sęk, Adam Spławski – Samuel Pawelczak)
  12. Sośnie – Ostrów Centrum 1-1 (Tomasz Przybyłek – Borys Wojciechowski)
  13. Przygodzice/ZAP – Raszków II 2-0 (Julek Janowski, Oliwier Matuszewski)
  14. Ostrów Pruślin – Ostrów Centrum 1-2 (Max Płonka – Nikodem Dupnik, Filip Jezierski)
  15. Ostrów Pruślin III – Sośnie 0-2 (Tomasz Przybyłek, Wiktor Pawlak)

Gr.B

  1. Raszków – Ostrów Pruślin II 2-1 (Tobiasz Krysiak x2 – Mikołaj Galewski)
  2. Tarchały Wielkie – Ostrów ZAP 1-1 (Kacper Konieczny – Zosia Herczak)
  3. Sośnie II – Ostrów Wrocławska 4-3 (Axel Rojewski x2, Tymon Ławniczak, Jan Gąsiorek – Patryk Wesołowski x3)
  4. Ostrów ZAP – Sośnie II 2-2 (Zosia Herczak x2 – Axel Rojewski, Jak Gąsiorek)
  5. Raszków – Ostrów Wrocławska 3-1 (Tobiasz Krysiak x2, Igor Szymczak – Filip Cuper)
  6. Tarchały Wielkie – Ostrów Pruślin II 4-0 (Jakub Siwy, Borys Radziszewski, Norbert Kycia, Oliwier Konieczny)
  7. Sośnie II – Ostrów Pruślin II 3-0 (Filip Pawlak x2, Axel Rojewski)
  8. Raszków – Tarchały Wielkie 0-0
  9. Ostrów ZAP – Ostrów Wrocławska 2-2 (Zosia Herczak x2 – Patryk Wesołowski, Jakub Koczorowski)
  10. Ostrów ZAP – Ostrów Pruślin II 0-0
  11. Ostrów Wrocławska – Tarchały Wielkie 1-4 (Patryk Wesołowski – Jakub Siwy x2, Kacper Konieczny, Norbert Kycia)
  12. Sośnie II – Raszków 4-1 (Filip Pawlak x3, Axel Rojewski – Igor Szymczak)
  13. Ostrów ZAP – Raszków 0-0
  14. Tarchały Wielkie – Sośnie II 0-2 (Filip Pawlak x2)
  15. Ostrów Pruślin II – Ostrów Wrocławska 3-3 (Mikołaj Galewski, Jan Ludwiczak, Samobój – Jędrzej Pawlicki, Marcel Chojka, Filip Cuper)

Mecze o miejsca :

Ostrów Pruślin III – Ostrów Pruślin II 2:0 (Samuel Pawelczak x2)

Raszków II – Ostrów Wrocławska 0-1 (Patryk Wesołowski)

Ostrów Pruślin – Ostrów ZAP 0-2 (Zosia Herczak, Mikołaj Herczak)

Ostrów Centrum – Raszków 0-1 (Igor Szymczak)

Tarchały Wielkie – Przygodzice/ZAP 2-2 k.1-2 (Kacper Konieczny, Jakub Siwy – Jan Pichet, Oliwier Matuszewski)

Sośnie – Sośnie II 1-1 k.3:2 (Wiktor Pawlak – Filip Pawlak)

 

1. Turniej Ostrów Wielkopolski - 05.09.2020

 

Gr.A

1) Sulmierzyce/Przygodzice – Ostrów Pruślin II 1-0 (Bartosz Wojciechowski)

2) Sośnie II – Ostrów Wrocławka 1-1 (Bartek Spoton – Jakub Koczorowski)

3) Sulmierzyce/Przygodzice – Sośnie II 1-1 (Bartek Wojciechowski – Mikołaj Luckstaedt )

4) Ostrów Pruślin II – Ostrów Wrocławska 0-3 (Kamil Karasiński x2, Marcel Chojka)

5) Sulmierzyce/Przygodzice – Ostrów Wrocławska 0-3 (Kamil Karasiński, Kornel Chojka x2)

6) Sośnie II – Ostrów Pruślin II 3-0 (Mikołaj Luckstaedt, Bartek Spoton, Tymon Ławniczak)

Gr.B

1) Tarchały Wielkie – Ostrów Pruślin 2-1 (Jakub Trawiński, Oliwier Trawiński – Oskar Bartczak)

2) Ostrów ZAP – Ostrów Wrocławska II 1-0 (Konrad Kałużny)

3) Tarchały Wielkie – Ostrów ZAP 3-1 (Filip Pawlak x2, Oliwier Trawiński – Mikołaj Herczak)

4) Ostrów Pruślin – Ostrów Wrocławska II 1-1 (Oskar Bartczak – Stanisław Małecki)

5) Tarchały Wielkie – Ostrów Wrocławska II 1-0 (Oliwier Trawiński)

6) Ostrów Pruślin – Ostrów ZAP 0-4 (Zosia Herczak x2, Ewa Masłowska, Leon Cieplik)

Gr.C

1) Ostrów ZAP II – Sośnie 1-0 (Patryk Binek)

2) Raszków – Ostrów Centrum 0-1 (Mateusz Ferenz)

3) Ostrów ZAP II – Raszków 1-1 (Mikołaj Janiak – Igor Szymczak)

4) Sośnie – Ostrów Centrum 0-0

5) Ostrów ZAP II – Ostrów Centrum 0-0

6) Sośnie – Raszków 5-0 (Tomasz Przybyłek x3, Jakub Pigłowski, Jan Gąsiorek)

Grupa złota :

1) Tarchały Wielkie – Ostrów Centrum 3-1 (Wiktor Pawlak, Jakub Trawiński, Oliwier Trawiński – Mateusz Ferenc)

2) Ostrów ZAP – Ostrów Wrocławska 3-0 (Leon Cieplik, Mikołaj Herczak, Konrad Kałużny)

3) Tarchały Wielkie – Ostrów Wrocławska 6-0 (Jakub Siwy x3, Oliwier Trawiński x2, Filip Pawlak)

4) Ostrów ZAP – Ostrów Centrum 2-1 (Leon Cieplik, Mikołaj Herczak – Stasiu Jankowiak)

5) Ostrów Centrum – Ostrów Wrocławska 6-0 (Stasiu Jankowiak x3, Nikodem Dupnik x3)

6) Tarchały Wielkie – Ostrów ZAP 1-1 (Kacper Konieczny – Zosia Herczak)

Grupa srebrna :

1) Ostrów ZAP II – Sośnie II 3-3 (Krzysztof Hasek, Patryk Binek x2 - Mikołaj Luckstaedt, Tymon Ławniczak x2)

2) Sośnie – Sulmierzyce/Przygodzice 2-0 (Franek Leśniak, Janek Gąsiorek)

3) Ostrów ZAP II - Sulmierzyce/Przygodzice 2-0 (Krzysztof Hasek, Mikołaj Janiak)

4) Sośnie – Sośnie II 1-3 (Tomasz Przybyłek – Mikołaj Luckstaedt, Dawid Pawlak x2)

5) Sośnie II – Sulmierzyce/Przygodzice 1-0 (Dawid Pawlak)

6) Ostrów ZAP II – Sośnie (Patryk Binek – Tomasz Przybyłek)

Grupa brązowa

1) Ostrów Pruślin II – Raszków 0-2 (Igor Szymczak x2)

2) Ostrów Pruślin – Ostrów Wrocławska II 1-0 (Oskar Bartczak)

3) Ostrów Pruslin II – Ostrów Wrocławska II 0-1 (Patryk Wesołowski)

4) Ostrów Pruślin – Raszków 1-0 (Marcel Borowski)

5) Ostrów Pruślin II – Ostrów Pruślin 2-2 (Cyprian Borowski, Łukasz Janecki – Oskar Bartczak x2)

6) Ostrów Wrocławska II – Raszków 2-0 (Stasiu Małecki, Jędrek Pawlicki)

Powrót na górę

Wspierają nas

razem135

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09
  • JP-partner
  • Przygodzice-partner
  • sosnie-partenr
  • raszkow-partner
  • powiat-partner

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy