Wydrukuj tę stronę

Liga AK VII - Terminarz

09.04.2022r. - Turniej roczniki 2010-2012

Sośnie – Ostrów Centrum 9-0 (Wiktor Pawlak x2, Dominik Fabiś x4, Paweł Plewa x2, Adam Pigłowski)

Sośnie – Ostrów Centrum 4-3 (Dominik Fabiś x2, Filip Pawlak, Tomasz Przybyłek – Jakub Niewiejski x2, Adam Sobczak)

Ostrów Centrum – Ostrów Pruślin 5-5 (Igor Malik x2, Jakub Niewiejski, Adam Sobczak x2 – Jakub Kupijaj x4, Kacper Konieczny)

Ostrów Centrum – Ostrów Pruślin 2-2 (Adam Sobczak x2 – Jakub Kupijaj, Franek Budny)

Sośnie – Ostrów Pruślin 10-0 (Filip Pawlak x2, Wiktor Pawlak x3, Paweł Plewa, Dominik Fabiś x2, Tomasz Przybyłek x2)

Sośnie – Ostrów Pruślin 5-0 (Wiktor Pawlak x2, Natan Grochowski, Paweł Plewa, Tomasz Przybyłek)

Sośnie II – Ostrów Pruślin II 8-1 (Norbert Szczypkowski x3, Piotr Spoton x2, Błażej Mazur x3 – Stasiu Małecki)

Sośnie II - Ostrów Pruślin II 10-1 (Bartek Rudnik x4, Bartek Spoton x2, Mikołaj Lucksteadt, Jakub Eckert, Błażej Maxur x2 – Jędrzej Pawlicki)

Ostrów Pruślin II – Ostrów Centrum II 1-8 (Jędrzej Pawlicki - Mikołaj Janiak x3, Oliwier Matuszewski x3, Mateusz Wiśniewski, Bartek Chiliński)

Ostrów Pruślin II – Ostrów Centrum II 1-7 (Stasiu Małecki – Mikołaj Janiak x3, Oliwier Matuszewski x2, Mateusz Wiśniewski x2)

Ostrów Centrum II – Sośnie II 4-1 (Mikołaj Janiak x2, Mateusz Wiśniewski, Oliwier Matuszewski – Błażej Mazur)

Ostrów Centrum II – Sośnie II 1-4 (Mikołaj Janiak – Błażej Mazur x2, Bartek Rudnik, Franek Leśniak)

 

12.12.2021r. – TURNIEJ MIKOŁAJKOWY roczniki 2010-2011

Gr.A

  1. Raszków – Sośnie 0-5 (Filip Pawlak x3, Wiktor Pawlak x2)
  2. ZAP – Ostrów Centrum II 0-3 (Szymon Woźnicki, Jakub Kurowski, Wojtek Koryciak)
  3. Raszków – Ostrów centrum II   0-4 (Szymon Woźnicki, Wojtek Koryciak x2, Piotrek Koryciak)
  4. ZAP – Sośnie 0-2 (Wiktor Pawlak x2)
  5. Raszków – ZAP 1-0 (Igor Szymczak)
  6. Ostrów Centrum II – Sośnie 0-0

Gr.B

  1. Kantaka – Ostrów Pruślin 1;0(Adam Sobczak)
  2. Ostrów Centrum – Sośnie II 0-0
  3. Kantaka – Sośnie II 1-1(Adam Sobczak , Kuba Pigłowski)
  4. Ostrów Pruślin – Ostrów Centrum. 0-2 (Wojtek Rybka, Ksawery Sikora)
  5. Kantaka – Ostrów Centrum. 0-3 (Jakub Kupijaj,Igor Malik, Wojtek Rybka)
  6. Sośnie II – Ostrów Pruślin 3-2 (Plewa Pawełx2, Szymon Rospęk – Wojtek Sęk, Adam Spławski)

Mecz o 7 miejsce :

Zap – Ostrów Pruślin 2-2 (Nikodem Marciniak x2 -   Adam Milewski, Adam Spławski)

Mecz o 5 miejsce :

Raszków – Kantaka 1-2 (Aleks Ziętek - Adam Sobczak, Alan Strzelec )

Mecz o 3 miejsce :

Sośnie II – Ostrów Centrum I 0-2 (Wojtek Rybka, Igor Dudka)

FINAŁ :

Ostrów Centrum II – Sośnie I 1:1 (Jakub Kurowski - Samobój) karne 1-2

 

 

12.12.2021r. – TURNIEJ MIKOŁAJKOWY roczniki 2011-2012

Grupa A

Sośnie - Pruślin I 1-0 (Bartek Rudnik)

Pruślin II (żółci) -Pruślin III (pomarańczowi) 0-0

Sośnie Pruślin II (żółci) 0:1 (Oskar Bartczak)

Pruślin I Pruślin III (pomarańczowi) 1-0 Krzysiu Olczak

Sośnie – Pruślin III (pomarańczowi) 2-0 (Antek Myszkowski, Bartek Rudnik)

Pruślin II (żółci) – Pruślin I 3-0 (Oskar Bartczak, Oliwier Stachurski, Patryk Wesołowski)

Grupa B

Sośnie II - Kantaka 0-2 (Hubert Adamczak, Mikołaj Galewski)

Pruślin IV(czerwoni) -Pruślin V (zieloni ) 2-0 Leon Pawlicki x2

Sośnie II – Pruślin IV (czerwoni) 2-0 (Piotr Koniuchx2)

Kantaka - Pruślin V (zieloni ) 5-0 (Szymon Nowicki x4, Oliwier Matuszewski)

Sośnie II – Pruślin V (zieloni ) 3-0 ( Piotr Koniuch x3 )

Kantaka – Pruślin IV (czerwoni) 4-0 ( Szymon Nowicki, Oliwier Matuszewski x3)


Mecz o 7 miejsce

Pruślin V (zieloni) – Pruślin III (pomarańczowi) 0-1 Robert Błoch

Mecz o 5 miejsce
Pruślin IV (czerwoni)- Pruślin I (Niebiescy) 0-1 (Kuba Olkiewicz )


Mecz o 3 miejsce
Sośnie II – Sośnie 1-0 ( Igor Bartczak)

FINAŁ

Pruślin II (żółci) – Kantaka 0-1 ( Hubert Adamczak )

 

11.12.2021r. – TURNIEJ MIKOŁAJKOWY roczniki 2013-2014

 

Przygodzice – Raszków 0-2 (Hubert Jańczak x2)

Ostrów Pruślin – Ostrów Wrocławska 1-1 (Wiktor Romanowski – Jakub Koczorowski)

Sośnie – Sulmierzyce 2-2 (Jakub Gąsiorek, Adam Pigłowski – Jakub Śniatała, Samobój)

Raszków – Ostrów Pruślin 0-0

Sośnie – Ostrów Wrocławska 4-0 (Dawid Pawlak x2, Adam Pigłowski, Jan Gąsiorek)

Sulmierzyce – Przygodzice 2-0 (Miłosz Duczmal x2)

Sośnie – Ostrów Pruślin 2-0 (Jan Gąsiorek, Adam Wieja)

Ostrów Wrocławska – Przygodzice 3-0 (Oliwier Szóstakowski x2, Jan Doroszewski)

Raszków – Sulmierzyce 2-1 (Tobiasz Józefiak, Igor Szymczak – Piotrek Baraniuk)

Ostrów Wrocławska – Sulmierzyce 0-3 (Miłosz Duczmal, Piotrek Baraniuk, Natan Kromarek)

Raszków – Sośnie 1-0 (Igor Szymczak)

Ostrów Pruślin – Przygodzice 0-2 (Michał Miś x2)

Sośnie II – Ostrów Wrocławska II 3-3 (Oliwier Nowak x3 – Marcel Szukalski x2, Aleks Baraniecki)

Raszków II – Sulmierzyce II 3-0 (Oliwier Koczura, Tymek Kruszyk, Filip Reszel)

Ostrów Wrocławska III – Przygodzice II 2-0 (Nikodem Kobylański x2)

Ostrów Wrocławska II – Raszków II 1-0 (Filip Pietryk)

Przygodzice II – Sośnie II 2-0 (Filip Kurowski x2)

Ostrów Wrocławska II – Sulmierzyce II 10-1 (Aleks Baraniecki x6, Marcel Szukalski x2, Wojtek Kamińśki x2 – Wojtek Mączak)

Raszków II – Sośnie II 1-4 (Tymek Kasprzyk – Michał Koniuch x2, Oliwier Nowak, Wiktor Jurek)

Ostrów Wrocławska III – Sulmierzyce II 3-1 (Filip Pietryk x2, Michał Cebulski – Wojtek Mączak)

Ostrów Wrocławska II – Przygodzice II 5-0 (Aleks Baraniecki x2, Marcel Szukalski x3)

Sośnie II – Ostrów Wrocławska III 1-0 (Oliwier Nowak)

Raszków II – Ostrów Wrocławska II 1-1 (Oliwier Koczura – Aleks Baraniecki)

Sulmierzyce II – Przygodzice II 0-1 (Filip Kurowski)

Ostrów Wrocławska – Raszków 1-0 (Oliwier Szóstakowski)

Przygodzice – Sośnie 0-1 (Dawid Pawlak)

Ostrów Pruślin – Sulmierzyce 0-3 (Miłosz Duczmal x2, Piotr Baraniuk)

Ostrów Wrocławska II – Ostrów Wrocławska III 1-0 (Aleks Baraniecki)

Sośnie II – Sulmierzyce II 2-0 (Adam Dawicki, Michał Koniuch)

Przygodzice II – Raszków II 0-0

 

Turniej Roczniki 2010-2012 – 17 październik 2021r.

Ostrów Pruślin – Sośnie 0-0

Centra Ostrów Wlkp. – Ostrów Centrum 2-0

Ostrów Pruślin – Centra Ostrów Wlkp. 0-3

Sośnie – Ostrów Centrum 2-1 (Wiktor Pawlak x2 – Fabian Kasperski)

Ostrów Pruślin – Ostrów Centrum 2-1 (Wojtek Sęk, Jakub Kurowski – Marcin Kanclerz)

Sośnie – Centra Ostrów Wlkp. 4-0 (Wiktor Pawlak x3 , Dominik Fabiś)

Ostrów Pruślin – Sośnie 1-2 (Piotr Koryciak – Wiktor Pawlak, Tomek Przybyłek)

Ostrów Centrum – Centra Ostrów Wlkp. 1-1 (Krzysztof Szymański)

Ostrów Pruślin – Centra Ostrów Wlkp. 1-2 (Sebastian Henrysiak)

Centra II – Ostrów Pruślin II 3-0

Sośnie II – Raszków 0-0

Raszków – Ostrów Centrum II 1-1 ( Igor Szymczak – Tymon Kokot)

Centra II – Sośnie II 1-2 (Norbert Szczypkowski x2)

Sośnie II – Ostrów Centrum II 1-1 (Sebastian Stolarek – Krzysztof Hasek)

Ostrów Pruślin II – Ostrów Centrum II 0-6 (Tymon Kokot x3, Krzysztof Hasek, Nikoem Fabian, Wiktor Stefański)

Centra II – Raszków 2-2 (Alek Ziętek x2)

Ostrów Pruślin II – Sośnie II 0-3 (Adam Pigłowski, Sebastian Stolarek, Tymon Ławniczak)

Centra II – Ostrów Centrum II 1-1 (Kacper Hałas)

Ostrów Pruślin II – Raszków II 0-2 (Jakub Pabiszczak, Igor Szymczak)

 

Turniej roczniki 2013-2014 – Wrzesień 2021

Mecze grupowe :

Raszków – Sośnie 1-2 (Oliwier Lis – Dawid Pawlak x2)

Ostrów ZAP – Ostrów Wrocławska II 10-1 ( Kornel Chojka x2, Marcel Chojka x2, Jan Doroszewski x3, Mikołaj Janiak x3 – Nikodem Kobylański )

Ostrów Pruślin II – Raszków 4-2 (Jędrzej Pawlicki x2, Franek Komorski x2 – Samobój, Tobiasz Józefiak)

Sośnie – Ostrów ZAP 3-3 (Dawid Pawlak x3 – Mikołaj Janiak, Jan Doroszewski, Kornel Chojka)

Ostrów Wrocławska II – Ostrów Pruślin II 0-8 (Oskar Bartczak x2, Franek Komorski, Jędrzej Pawlicki x3, Jakub Podemski, Wiktor Romanowski)

Raszków – Ostrów ZAP 2-2 (Oliwier Lis, Hubert Jańczak – Szymon Binek, Jan Doroszewski)

Sośnie – Ostrów Pruślin II 1-4 (Dawid Pawlak – Oskar Bartczak x3, Franek Komorski)

Raszków – Ostrów Wrocławska II 3-2 (Hubert Jańczak x2, Igor Szymczak – Tymon Małecki x2)

Ostrów Pruślin II – Ostrów ZAP 5-1 (Franek Komorski, Wiktor Romanowski x2, Jędrzej Pawlicki, Piotr Kubik – Mikołaj Janiak)

Sośnie – Ostrów Wrocławska II 8-1 (Jan Gąsiorek x3, Adam Wieja x2, Oliwier Rospęk x2, Dawid Pawlak – Tymon Małecki)

Sulmierzyce – Przygodzice 4-2 ( Miłosz Duczmal x3, Natan Kromarek – Jan Krogulski)

Ostrów Wrocławska – Ostrów Pruślin 0-9 (Staś Małecki x3, Oliwier Stachurski x3, Robert Błoch, Filip Idziorek x2)

Ostrów Pruślin III – Sulmierzyce 7-1 (Cyprian Borowski x3, Marcel Borowski x2, Ignacy Lisiak x2 – Miłosz Duczmal)

Przygodzice – Ostrów Wrocławska 3-1 (Jan Krogulski x2, Hubert Podlas – Patryk Pietrzyk)

Ostrów Pruślin – Ostrów Pruślin III 3-2 (Patryk Wesołowski, Filip Idziorek, Robert Błoch – Ignacy Lisiak, Marcel Borowski)

Sulmierzyce – Ostrów Wrocławska 2-0 (Miłosz Duczmal x2)

Przygodzice – Ostrów Pruślin III 1-8 (Hubert Podlas – Cyprian Borowski x2, Marcel Borowski x3, Ignacy Lisiak x2, Igor Szczepaniak)

Sulmierzyce – Ostrów Pruślin 2:8 (Miłosz Duczmal, Piotr Baraniuk – Filip Idziorek x5, Oliwier Stachurski, Patryk Wesołowski, Robert Błoch)

Ostrów Wrocławska – Ostrów Pruślin III 0-3 (Igor Szczepaniak, Ignacy Lisiak, Marcel Borowski)

Przygodzice – Ostrów Pruślin 0-7 (Stasiu Małecki x3, Patryk Wesołowski x2, Filip Idziorek, Oliwier Wojtczak)

Mecze finałowe :

Ostrów Wrocławska – Ostrów Wrocławska II 1-4 (Fabian Szwedziak – Nikodem Kobylański, Mateusz Susłowski, Piotr Groszek x2)

Raszków – Przygodzice 4-1 (Igor Szymczak x2, Hubert Jańczak, Tobiasz Józefiak – Jan Krogulski)

Ostrów ZAP – Sulmierzyce 7-1 (Mikołaj Janiak x3, Marcel Chojka x2, Jan Doroszewski x2 – Miłosz Duczmal)

Sośnie – Ostrów Pruślin III 1-5 (Oliwier Rospęk – Marcel Borowski x2, Cyprian Borowski x2, Igor Szczepaniak)

Ostrów Pruślin II – Ostrów Pruślin 1-1 (Franek Komorski – Oliwier Stachurski)