Wydrukuj tę stronę

Plan Szkolenia

 

              Jak wiadomo wyszkolenie wysokiej klasy piłkarzy to proces wieloletni… Najważniejszy pierwszy krok, na który stawiamy w naszej Akademii Piłkarskiej zapraszając na treningi już dzieci od 4-5 roku życia inspirując w dzieciach zapał do piłki nożnej po przez świetną zabawę.

 

 

                Treningi w naszej Akademii odbywają się 2x w tygodniu. Czas trwania treningu to 60-75min. Dodatkowo kilka razy w roku organizowane są turnieje wewnętrzne, na których wszyscy zawodnicy są zwycięzcami bo jest nim każdy kto walczy o swoje marzenia. Nie kładziemy żadnej wagi na wyniki w grupie przedszkolnej i w grupie żaków. Liga z wynikami występuje dopiero od grupy Orlika. Ponieważ nacisk na wyniki w najmłodszych grupach zabija w dzieciach radość z gry w piłkę słysząc często słowa od „trenera” , który wykrzykuje z boku słowa ( wybij, wywal, nie kiwaj się itd. ). Dzieci są pełne pomysłów ta sama reguła występuję na boisku – dajmy im się tylko wykazać !!! J

 

                Treningi w naszej Akademii prowadzą tylko i wyłącznie wyszkoleni trenerzy, którzy pod dużym naciskiem odbywają szkolenia z zakresu szkolenia dzieci i młodzieży U4-U12.