• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

Harmonogram treningów

 

OSTRÓW WIELKOPOLSKI ZACHÓD:

 

Trenerzy-Koordynatorzy :

Tomasz Adamczyk - 603-869-093

 

 

Gr. A (2012-2017) 

Poniedziałek : 17:00 (boisko SP14 Ostrów Wielkopolski)

Czwartek : 17:00 (boisko SP14 Ostrów Wielkopolski)

Trener : Tomasz Adamczyk

 


 

OSTRÓW WIELKOPOLSKI CENTRUM:

Trenerzy-Koordynatorzy :

Tomasz Kempiński - 661-941-119

Tomasz Adamczyk - 603-869-093

Gr. A (2015-2017) 

Poniedziałek : 16:15 - (boisko SP2 Ostrów Wielkopolski) 

Piątek : 16:15 - (boisko SP2 Ostrów Wielkopolski)

Trenerzy - Tomasz Kempiński, Arkadiusz Cierpka

Gr. B (2014-2015) 

Poniedziałek : 17:15 - (boisko SP2 Ostrów Wielkopolski) 

Piątek : 17:15 - (boisko SP2 Ostrów Wielkopolski)

Trenerzy - Tomasz Kempiński, Arkadiusz Cierpka

Gr. C (2013) 

Środa - 17:00 (Orlik "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Piątek - 17:00 (Orlik "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Trenerzy - Tomasz Adamczyk

Gr. C (2011-2012) 

Środa - 16:00 (Orlik "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Piątek - 16:00 (Orlik "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Trenerzy - Tomasz Adamczyk

Gr. C (2010-2011) 

Środa - 18:00 (Orlik "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Piątek - 18:00 (Orlik "Kantaka" ul. Kantaka 6)

Trenerzy - Tomasz Adamczyk


 

OSTRÓW WIELKOPOLSKI - PRUŚLIN :

 

 Trenerzy-koordynatorzy :

Michał Giecz - 783-149-955

 

Gr. A (2014-2017) 

Poniedziałek, Czwartek - godz. 16:00 (orlik SP 13)

Trenerzy - Michał Giecz, Ania Grajaszek

Gr. B (2012-2013) 

Poniedziałek, Czwartek - godz. 17:00 (orlik SP 13)

Trenerzy - Michał Giecz, Ania Grajaszek

Gr. C (2011-2012) 

Wtorek, Piątek - godz. 17:30 (orlik SP 13)

Trenerzy - Michał Giecz, Ania Grajaszek

Gr. D (2010-2011) 

Wtorek - 16:30 (orlik Wysocko Wielkie)

Czwartek - 17:00 (boisko SP7)

Trener - Tomasz Kempiński

 


OSTRÓW WIELKOPOLSKI - ZĘBCÓW :

 

Gr. A (2007-2009) 

Poniedziałek- 16:30 (Orlik SP6)

Piątek - 18:00 (Orlik "Kozi Borek" Aleje Solidarności)

Trenerzy - Bartosz Muss

 

 


 

SOŚNIE ( ORLIK - HALA ):

Trener - Koordynator :

Łukasz Nowak - 723-948-064

 

 

Gr. E  (2012-2014)

Wtorek, Czwartek - godz. 17:00

Trener : Łukasz Nowak

Gr. A (2008-2010)

Poniedziałek - 17:00

Piątek - godz. 16:00

Trener : Łukasz Nowak

Gr. B (2007-2010)

Poniedziałek - godz.16:00

Czwartek - godz. 16:00

Trener - Łukasz Nowak

Gr. C (2010-2012)

Poniedziałek - 18:00

Wtorek - 16:00

Trener - Łukasz Nowak

Gr. D (2005-2008)

Wtorek - 18:00

Czwartek - godz. 18:00

Trener - Łukasz Nowak

 


 

SULMIERZYCE ( ORLIK - HALA ):

Trener - Koordynator :

Łukasz Wiącek - 609-496-591

Kamil Kucharski - 500-203-180

 

Gr. A (2012-2016)

Poniedziałek - godz. 16:30

Czwartek - godz. 16:30

Trener : Kamil Kucharski

Gr. B (2007-2011)

Poniedziałek- godz. 17:30

Czwartek - godz. 17:30

Trener : Kamil Kucharski

 

 


 

RASZKÓW ( ORLIK - HALA ):

Trener - Koordynator :

Daniel Kaczmarek - 665743991

 

Gr. A (2013-2016)

Poniedziałek, Środa - 15:30

Trener - Daniel Kaczmarek

Gr. B (2009-2012)

Poniedziałek, Środa - 16:30

Trener - Daniel Kaczmarek

 

  

 


 

PRZYGODZICE ( ORLIK - HALA):

Trener - Koordynator :

Tomasz Adamczyk - 603-869-093

Gr. A (2012-2015)

Poniedziałek - godz. 18:30 (Orlik ZSP-CKU Przygodzice)

Czwartek - godz. 18:30 (Orlik ZSP-CKU Przygodzice)

Trener - Tomasz Adamczyk

 


 

 

Powrót na górę

Wspierają nas

razem135

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09
  • JP-partner
  • Przygodzice-partner
  • sosnie-partenr
  • raszkow-partner
  • powiat-partner

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy