• Akademia 01
  • Akademia 02
  • Akademia 03
  • Akademia 04

Sponsorzy Premium

dolacz

strefaz

strefar

  • TURNIEJ SOŚNIE - 3/4 grudnia !!!

    3 grudzień ( sobota ) -> roczniki 2008/2009 oraz 2006/2007 + turniej dla roczników 2010-2012

    9:00 - 11:00 -> turniej roczników 2010,2011,2012 -> zbiórka 8:45

    11:00 - 15:00 -> liga Akademii 2008/2009 -> zbiórka 10:45

    15:00 - 19:00 -> liga Akademii 2006/2007 -> zbiórka 14:45

    4 grudzień ( niedziela ) -> roczniki 2004/2005 oraz 2001/2003

    10:00 - 14:00 -> liga Akademii 2004/2005 -> zbiórka 9:45

    14:00 - 16:30 -> liga Akademii 2001/2003 -> zbiórka 13:45

    Napisano środa, 23 listopad 2016 11:37
  • ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY !!! :)
    Napisano czwartek, 17 listopad 2016 10:22
  • Podział na grupy gr. C i D / Ostrów Wlkp. - centrum

    Podział na grupy od dnia 9.11.2016r. : Ostrów Wielkopolski – AKADEMIA KRECIKA roczniki 2007/08/09/10. - miejsce treningów Ostrów Wlkp. - ul.Tuwima (gimnazjum nr.3)

    Grupa C – Treningi: środa 18:00 , piątek 18:30

    1. Wojtek Bestrzyński - 2009 2. Mikołaj Muss - 2009 3. Oliwier Frątczak - 2010 4. Jakub Młynarczyk - 2010 5. Antoni Kliber - 2009 6. Robert Margaryan - 2008 7. Zuza Młynarczk - 2007 8. Jakub Wcześniak - 2009 9. Dawid Semczyszyn - 2009 10. Szymon Marciniak - 2009 11. Michał Tomaszewski - 2009 12. Ksawier Frąszczak - 2009 13. Tymoteusz Brudło - 2010 14. Kacper Wilczak - 2010 15. Gracjan Wilczak – 2010 16. Bartosz Pawelec - 2010 17. Nikodem Szukalski – 2010

     

    Grupa D – Treningi: środa 19:00, piątek 19:30

    1. Oktawian Bar - 2008 2. Igor Noga - 2008 3. Szymon Sworowski - 2008 4. Piotr Niewiejski - 2008 5. Aleksandra Kowalski - 2008 6. Paweł Sitek - 2008 7. Filip Przybył - 2008 8. Mikołaj Stasiak - 2008 9. Filip Kotowski - 2007 10. Miłosz Skrzypczak - 2007 11. Artur Pastuszak - 2007 12. Adam Pastuszak - 2007 13. Max Gwizdek - 2008 14. Igor Hazubski - 2007 15. Piotr Włodarczyk - 2008 16. Igor Włodarczyk - 2008

    Napisano wtorek, 08 listopad 2016 11:33
  • LIGA AKADEMII KRECIKA sezon 2016/2017 - terminy nowe !

    3 kolejka Ligii Akademii Krecia - Sośnie 

    3 grudzień ( sobota ) -> roczniki 2008/2009 oraz 2006/2007 + turniej dla roczników 2010-2012

    9:00 - 11:00 -> turniej roczników 2010/2012

    11:00 - 14:30 -> liga Akademii 2008/2009

    14:30 - 18:00 -> liga Akademii 2006/2007

    4 grudzień ( niedziela ) -> roczniki 2004/2005 oraz 2001/2003

    10:00 - 13:00 -> liga Akademii 2004/2005

    13:00 - 16:00 -> liga Akademii 2001/2003

     

    4 kolejka Ligii Akadamii Krecika - Raszków

    Prawdopodobny termin :

    19 luty ( niedziela ) -> roczniki 2008/2009 oraz 2006/2007

    26 luty ( niedziela ) -> roczniki 2004/2005 oraz 2001/2003

    Napisano środa, 19 październik 2016 16:21
  • Przejście na halę - Ostrów Wielkopolski

    Od 10.10.2016r. w większości miejscowości przenosimy się na hale sportowe. Sporadycznie treningi jeśli pogoda pozwoli będą się odbywać na orlikach.

    Będziemy informować smsowo o przejśniach na halę w poszczególnych lokalizacjach. Poniżej preneztujemy harmonogram dla Ostrowa Wielkopolskiego.

     

    Dnia 17.10.2016r. nastąpi przejście na halę sportową lokalizacji Ostrów Wielkopolski - centrum ( ul. Wrocławska )

    Treningi -  hala przy ulicy Tuwima 12, gimnazjum nr 3 ( mniejsza sala )

    gr. A ( roczniki 2007,2008,2009 )  Środa - godz. 18:00  oraz Piątek 18:30 

    gr. B ( roczniki 2010 ) - Poniedziałek godz. 17:30 oraz Piątek godz. 16:30

    gr. C ( roczniki 2011-2012 ) - Poniedziałek godz. 16:30 oraz Piątek godz. 17:30

    * mogą nastąpić małe zmiany w grupach - tak aby utworzyć 3 równe ilościowo grupy.

     * Szczegółowych informacji o podziale na grupy udzieli Trener-koordynator Tomasz Kempiński 661941119

    Dnia 10.10.2016r. - nastpąpi przejście na halę sportową lokalizacje Ostrów Wielkopolski - Pruślin

    Treningi - hala Szkoła Podstawowa nr. 13 Ostrów Wielkopolski

    gr. A - poniedziałek, czwartek - godz. 16:00 ( trener Michał Giecz )

    gr. B - poniedziałek, czwartek - godz. 17:00 ( trener Michał Giecz )

    gr. C - poniedziałek, czwartek - godz. 18:00 ( trener Michał Giecz )

    Treningi - hala Wtórek - ul. szkolna 12 - przejście od 10.10.2016r.

    gr. D - poniedziałek, czwartek - godz. 16:30 ( trener Tomasz Berus )

    gr. E - wtorek, piątek - godz. 16:30 ( trener Przemysław Kurek )

    gr. F - wtorek, piątek - godz. 17:30 ( trener Przemysław Kurek )

     * Szczegółowych informacji o podziale na grupy udzieli Trener-koordynator Michał Giecz 783149955

    Napisano środa, 05 październik 2016 08:22

Wspierają nas

razem1115

Akademia Krecika

logo foot

Partnerzy

  • Partner03
  • Partner07
  • Partner08
  • Partner09

Dołącz do nas

Zapisy odbywają się

telefonicznie +48 604 612 474
mailowo: akademiakrecika@gmail.com
lub poprzez formularz zgłoszeniowy